Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Merkür Rötarı (19 Mayıs - 11 Haziran 2015)

19 Mayıs 2015 Merkür rötarı hangi burçları etkileyecek?

3,490
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

19 Mayıs ve 11 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek Merkür rötarı hakkında merak ettikleriniz...


Merkür bir yıl içinde yaklaşık 3 kez gerileme veya rötar dediğimiz bir durumda kalır. Gerçekte gezegenler geriye elbette gitmezler ancak dünyadan gökyüzüne baktığımızda sanki geriye gidiyormuş gibi bir pozisyonda seyir ederler. Merkür, hayatımızda hızdan, iletişimden, kendimizi ifade etmemizden sorumludur. Her türlü teknolojik alet onunla bağlantılıdır. İşte bu nedenle Merkür'ün rötar dönemleri teknolojik alet alımları, elektronik ve teknolojik çalışma ve işlerimizde aksilikler ve sorunlar yaşayabiliriz.

Merkür gerileme dönemlerinden geçerken, bize "dur ve bekle, acele etme, bu süreçte ele aldıklarını incele veya araştır" der. Bu nedenle Merkür rötarı sürecini aksiliklerle boğuştuğumuz zamanlardan ziyade, beklemek ve biraz ara vermek olarak görmemiz gerekmekte.

Merkür rötarı süreçleri hiçbir şey yapmayacağımız zamanlar değildir. Sadece daha dikkatli olmamız gereken zamanlardır. Bu dönemde başlatmayın ama araştırın, anlamaya ve incelemeye çalışın. Başlattığınız konular daha sonra tekrar ele almak zorunda kalacağınız durumları temsil edebilir.

Çeşitli dönemlerde gerçekleşen, özellikle iletişim, teknolojik aletlerin kullanımı, yazılı ve sözlü anlaşmalarda etkilerini belirgin bir şekilde hissettiğimiz Merkür gerilemesi ve 19 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşip 11 Haziran 2015 tarihine kadar sürecek Merkür rötarı hakkında merak ettiğiniz her şeyi videolarımızdan öğrenebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat