Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mayıs 2016 Aylık Burç Yorumları

Koç burcu Mayıs 2016'da neler yaşayacak?

11,427
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Öncelikle tüm ay boyunca Mars'ın retroda olduğunu söylememiz gerekir. Ancak bu hritanızı pozitif anlamda da destekleyebilir. Size vizyon katacak, geçmiş tecrübelerinizden birtakım geriye dönük önemli dersler çıkarabileceğiniz, biraz eğitimle, araştırmayla, medya ve yurtdışı bağlantılı konularla ilgili efor harcayacağınız bir dönem haline getirebilirsiniz. Mars retrosu 27 Nisan itibari ile Akrep'e geçecek. Bu dönemden itibaren kaynak yaratma, kaynak artırma konusu önemli hale gelmeye başlayacak. 

Bu ay aynı zamanda hali hazırda devam eden bir Merkür retrosu var. 24 Mayıs'a kadar kaynaklar alanınızda devam edecek. Bu da gösteriyor ki ekonominiz, para konuları sizler için çok önemli. Aynı zamanda iletişim alanına dikkat etmeli. 

6 Mayıs'ta Boğa burcunda bir yeni ay olacak. 11 Mayıs itibari ile Jüpiter düz pozisyona geçiyor. Uzunca bir süredir Başak burcunda retro yapıyordu. Düz pozisyona geçmesi sevindirici. 

20 Mayıs'ta Güneş İkizler burcuna geçecek. Sizin için iletişim ve kendinizi ifadeniz de çok önemli olacak. 21 Mayıs'ta Yay burcunda bir dolunay olacak. 

Genel anlamda baktığımızda Merkür retrosu zihin karışıklığına neden olabilir. İmza ve kararlarda dikkatli hareket edin. Her zamankinden daha fazla araştırmaya ve incelemeye dikkat edin. Aynı zamanda imza, email trafiği, bilgi alışverişlerinde daha hassas olun. Bu konularda yanlış anlaşılmaya açık bir aydasınız. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat