Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Mart 2016 Aylık Burç Yorumları

Koç burcu Mart 2016'da neler yaşayacak?

10,713
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... 2016'nın Mart ayında aylık burç yorumlarını öğrenmek için videolarımızı izleyin.

Mart ayı son derece hareketli. Ay sonuna doğru Balık burcunda Güneş tutulması ve Terazi burcunda da Ay tutulması yaşanacak. Balık burcunda gezen Güneş, 5 Mart'ta Merkür'ün Balık burcuna gelişi ve 12 Mart'ta Venüs'ün Balık burcuna gelişiyle birlikte haritaların biraz gizli, içsel motivasyonla ilgili konularında hareketlilik ortaya çıkarabilir. 

9 Mart'ta olacak Güneş tutulması önemli. 20 Mart'ta Güneş, 22 Mart'ta da Merkür'ün Koç burcuna geçişiyle içsel olarak ne istediğinizi fark edebilir, özellikle tutulmanın olduğu 23 Mart döneminde günlük tempolar yorucu olabilir. 

5 Mart'ta Merkür'ün ve 12 Mart'ta da Venüs'ün Balık burcuna geçişiyle birlikte bazı konular sizler için daha önemli hale gelebilir. 

Mart ayında neler olduğunu öğrenmek için Astrolog Berna Atay ile hazırladığımız Şubat 2016 aylık burç yorumlarımızı izleyebilirsiniz. 

Koç burcu: Mart ayı biraz hareketli olacak. Ay sonuna doğru Balık burcunda Güneş tutulması ve Terazi burcunda da Ay tutulması yaşanacak. Balık burcunda gezinen Güneş, 5 Mart'ta Merkür'ün Balık burcuna gelişi ve 12 Mart'ta Venüs'ün Balık burcuna gelişiyle birlikte haritanızın biraz gizli, içsel motivasyonla ilgili konularında hareketlilik olacak. Kendinize dönmek, yalnız kalmak, düşünmek, bir şeyleri masaya yatırmak gibi düşünceleriniz var.

Boğa burcu: Hareketli bir Mart ayı sizleri bekliyor. Balık burcunda Güneş tutulması ve Terazi burcunda da Ay tutulması olacak. Dost, arkadaş çevreniz, sosyal ortamlarınızda bir hareketlilik söz konusu olacak. Çünkü Güneş tutulması tam olarak bu alanda. Hayata karşı umutlarınızın arttığı, daha sosyal olma fırsatı yakalayabileceğiniz aynı zamanda da kariyerden elde ettiğiniz gelirinizi arttırma girişimleri içinde olabileceğiniz bir enerji söz konusu.

İkizler burcu: Mart ayı hareketli bir ay. Balık burcunda Güneş tutulması ve Terazi burcunda Ay tutulması olacak. 9 Mart'ta olacak Güneş tutulması haritanızın en tepe noktasında. Bu alan tamamen kariyer, hedefler ve planlarla ilgili önemli yenilikler, başlangıçlar, teklifler getirebilir. Üstlerinizle ilişkilerinizde, çalıştığınız kurumda bir yenilik söz konusu olabilir.

Yengeç burcu: Mart ayı çok hareketli olacak. 9 Mart'ta Balık burcunda Güneş tutulması ve 23 Mart'ta da Terazi burcunda Ay tutulması yaşanacak. Balık burcunda 5 Mart'ta Merkür'ün ve 12 Mart'ta Venüs'ün gelişiyle birlikte, Güneşinde 20 Mart'a kadar Balık burcunda oluşu ve bir de burada tutulma oluşu gösteriyor ki Balık yıldızları son derece baskın enerjilerde. Sizler için yurtdışı, uzaklar, tanıtım, medya, yayıncılık, birtakım konularda karar verme, daha vizyoner, daha geleceğe dönük enerjiler var.

Aslan burcu: Mart ayı hareketli bir ay olacak. 9 Mart'ta Balık burcunda Güneş tutulması ve 23 Mart'ta da Terazi burcunda Ay tutulması olacak. Balık burcundaki tutulma ve özellikle 5 Mart'ta Merkür'ün ve 12 Mart'ta da Venüs'ün Balık burcuna gelişiyle kaynak artırma girişimleriniz ön plana çıkacak. 

Başak burcu: Mart ayı çok hareketli ve sizler içinde önemli bir ay olacak. Çünkü karşıt burcunuz olan Balık burcunda Güneş tutulması olacak. Dolayısıyla sizin için bu ay ilişki, ortaklık, ortak projeler son derece önemli olacak. 5 Mart'ta Merkür ve 12 Mart'ta Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. Size aynalık yapan insanların, hayatınızdaki kişi, evliyseniz eşiniz, ortak kurumda birlikte çalıştığınız kişilerin de yaşamında bir hareketlilik olacak. Sizin de bir ilişkiyle ilgili bir karar verme durumunuz olabilir.

Terazi burcu: Sizler için kesinlikle hareketli bir Mart olacak. Öncelikle 9 Mart'ta Balık burcunda Güneş tutulması var. 23 Mart'ta da burcunuzda Ay tutulması olacak. Balık burcundaki Güneş tutulması, günlük rutininiz, temponuz konularında çok etkili bir yenilik anlatıyor gibi. "Rutinimi düzenlemek istiyorum, kararlar alıyorum, değiştirmek istiyorum" diyebilirsiniz.

Akrep burcu: Bu ay sizi hareketli bir ay bekliyor çünkü Mart ayında hem Güneş hem de Ay tutulması gerçekleşecek. 9 Mart'taki Güneş tutulması Akrep burcu için çok keyifli bir alanda; aşk, ilişkiler ve hayata bakış açınız alanında gerçekleşecek. Hayata pozitif açıdan bakmanızı sağlayacak, motivasyonunuzu yükseltecek enerjiler getirecek. 

Yay burcu: 9 Mart'taki Güneş tutulması evde bir değişim arzusunu, belki bir ev alma, yenilenme, değişme durumunuzu harekete geçirecek. Sizin hayatınızdaki bir yenilik, değişim olabileceği gibi ailenizi de ilgilendiren birtakım konuları harekete geçirebilir. Sizler için aksiyon, 6 Mart'ta Mars'ın Yay burcuna geçmesiyle başlar. Mars'ın burcunuzdan geçiş yapacağı 6 Mart sonrası ve bütün Mart ayı boyunca da burcunuzda olacak. Dolayısıyla hareketlisiniz ve enerjiniz yüksek. 

Oğlak burcu: Öncelikle hareketli bir ay olacak. Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak ve Terazi burcunda da ay sonuna doğru bir Ay tutulması gerçekleşecek. Terazi yıldızları haritanızın en tepesinde etkili ve Balık yıldızları da haritanızın 3. burcu. Yani iletişim, yakın çevre, ilişkilerinizle etkili. Genel olarak ayın enerjisine bakıldığında sanki bir yerlere gitme kararı, seyahat etme arzusu, yakın çevrenizin kalabalıklaşması, hareketlenmesi, birtakım önemli kontratların önemli olma durumu var. 

Kova burcu: 5 - 12 Mart arasındaki süreçte hem Merkür hem de Venüs burcunuzda olacak. Aslında şanslı ve fırsatlara açıksınız. Venüs size şans ve fırsat getirecek. 12 Mart itibariyle bu gezegenler de burç değiştirip Balık burcuna geçiş yapacaklar. Balık burcuna geçiş yapacak olan bu gezegenler ve burada Güneş'in de olması, üzerine de 9 Mart'ta Balık burcundaki Güneş tutulması bir arada yorumlandığında bir kazanç arttırıyorsunuz, elinize toplu para geçiyor, miras kalabilir gibi enerjiler son derece yüksek. 

Balık burcu: Özellikle sizler için hareketli bir Mart. Çünkü 9 Mart'ta burcunuzda bir Güneş tutulması olacak. 9 Mart'a gelmeden önce 5 Mart'a kadar olan süreçte biraz içsel kaygı, endişe, beklentileriniz varmış gibi, nasıl başlarım, nasıl yaparım diyeceğiniz birtakım konularınız varmış gibi. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat