Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Koç Burcu 2017 Yorumları

Koç burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

3,309
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

Sevgili Koç Burçları, 2017 yılı hedefleriniz ve hayattan beklentilerinize dönük hareket edeceğiniz, bakış açınızı yeniden belirleyeceğiniz bir sene olacak. Özellikle Şubat, Mart, Ağustos ve Eylül ayları sosyal çevreniz, arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, hedefleriniz ve yapmak istediklerinizi yeniden yapılandırma döngüsü içinde olacaktır diyebilirim.

Maddi kazançlarınız, genel olarak dünyevi beklentilerinizi farklı bir alana, belki yeni bir sektöre veya iş konusuna göre değiştirmeniz, kendinizi yeniden yapılandırmanız söz konusu. Aşk ve ilişkiler özellikle bekar Koçlar, yükselen Koç burçları adına önemli olacak. Şubat ayı civarında veya yılın ilk 3 aylık döngüsünde ilişkiler adına önemli gelişmeler yaşanabilir. Devam eden ilişkinizi farklı bir alana taşıma isteğiniz artabilir. 

Mart ve Nisan aylarında beklentilerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek, duygusal hayatınıza yöne vermek arzusuyla cesur adımlar atabilir, hayatınızdaki bir çok alanda ipleri kendi elinize almak isteyebilirsiniz. 

Yılın ilk yarısı bilhassa Haziran'a kadar olan döngüde mücadeleye içinde olabilirsiniz. Hedeflerinize giderken birçok engele uğraşmak ama bir yandan da önemli deneyimler elde etmek söz konusu. Haziran'dan sonraki döngüde ise özellikle Kasım ayına kadar, durmak, beklemek ve gelişmelere göre hareket etmek gerekiyor. Kasım ayından itibaren ise yıl boyunca attığınız adımların sonuçlarını almanız söz konusu olacak. 

Yılın ilk altı aylık döngüsünde yakın çevreniz, arkadaşlarınız, sizin için uzun süredir önemli birçok insana olan inancınız, bakış açınız değişmiş, kendi sınırlarınızı ve beklentilerinizi belirlemiş ve bu yolda birçok adım atmış olabileceksiniz. 2017 yılı duygusal alanlarda ilginç gelişmeler verebilir. 

Evli Koç burçları, çocuk sahibi olma ya da ikinci bir bebek sahibi olma fikrini bu yıl hayata geçirebilirsiniz. Var olan çocuklarınızla ilişkinizi yeniden düzenleme şansınız söz konusu. Bu yıl, bilhassa evli Koç burçları çocuklarla ilgili konularda önemli deneyimler ve adımlar atabilirler. 

Sevgili Koç burcu veya yükselen Koç burçları, 2017 yılının her yönden hayatınıza güzel gelişmeler getirmesini dilerim. Sağlık ve afiyetle geçireceğiniz bir sene olsun. 

Koç burcunun 2017 yılında aşk hayatı

2017 yılında Koç burçları için ilişkiler ve aşk adına hareketli zamanlar yaşanacak. Şubat ve Ağustos 2017'de gerçekleşecek tutulmalar ağırlıklı olarak ilişki alanlarınızı hareketlendirecek. Eğer bir süredir devam eden bir beraberliğiniz varsa, ilişkinizin bir anlamda değişim ve yenilenme sürecinden geçeceksiniz. Birlikteliğinizde ayrılıklar, keskin kararlar gelebileceği gibi, evlilik veya daha ciddi bir alana geçme isteğiniz de artabilir. Bu etkiler sizin ilişkinizi hangi düzeyde yaşadığınızla bağlantılı. 

Bu yıl özellikle aşk adına keskin kararlar alma eğilimleriniz hayli yüksek olacak. Sizi zorlayan veya sıkan bir beraberliğe son verebilirsiniz. Aksine önem verdiğiniz bir ilişkiniz varsa, evlenmek veya daha ciddi bir beraberliğe geçmekte isteyebilirsiniz. Dolayısıyla 2017 aşk ve ilişkiler adına bakış açınızın netleşmesi ve ilişkiden beklentinizin daha belirgin olması söz konusu. 

Evli Koç burçları, var olan sorunlarını bilhassa bu yılın tutulma zamanları olan Şubat ve Ağustos ayları ve bu ayları takip eden 2 aylık döngülerde daha fazla irdeleyecekler. Çocuk sahibi olmak adına da yine bu yıl etkileriniz yüksek olacak. 
Venüs'ün Mayıs ve Haziran aylarında burcunuzla bağlantılı yapacağı etkileşim sizi daha dikkat çekici kılacaktır. 

Bekarsanız bu sene Mart, Nisan veya Haziran ayların aşk size gülümseyebilir. Var olan ilişkiniz veya evliliğiniz adına ise Mart, Nisan veya Haziran ayları daha şanslı olduğunuz bir sürece işaret etmekte. 

4 Mart ile 15 Nisan arasında gerçekleşecek Venüs gerilemesi döneminde gizli ilişkiler, yasak bir aşk yaşama ihtimaliniz artarken, gizlediğiniz kimseye belli etmediğiniz bir beraberliğiniz varsa, aniden bilinir hale gelebilir. Bu tarih aralığında yeni bir ilişkiye başlamak veya evlilik, düğün, nişan gibi sonuçları uzun vadeye yayılacak adım atmak ilişkileriniz adına destekli değil. 2017 yılı boyunca ilişkiniz adına  Mart ayı boyunca ve Nisan ayının 15'ine kadar dikkatli olmak yerinde olur. 

Aşk ve sevgi içinde bir yıl geçirmenizi dilerim. Sevgilerimle...

Koç burcunu 2017'de para ve kariyer alanında bekleyenler

Sevgili Koç burçları ve yükselen Koçlar,

2017 yılının ilk haftası etkili olacak Merkür gerilemesi sizin kariyer alanlarınızda gerçekleşiyor ki Ocak ayının ilk yarısı kariyer ve iş alanlarınızda ticari konularda önemli anlaşmalar ve organizasyonlar adına beklemek, imza türü işlerinizi 10 Ocak'tan itibaren devreye almak daha doğru olacaktır. Bu yılın ikinci Merkür gerilemesi 9 Nisan - 3 Mayıs arasında burcunuzda gerçekleşecek. Önceden başlayan ve ilerlemeyen iş alanları, daha önce yaptığınız bir iş görüşmesi veya iş kontaklarının yeniden aktive olabileceği bu süreçte yeni bir işe başlama, işinizi yapılandırma uygun değil. 

2017 yılı maddi konularda yılın ilk ayları mesleki ve kariyer konularında yeni yapılanmalar, iş değişiklikleri veya farklı alanlarla ilgili çalışmalar yapmanız nedeniyle temkinli ilerlemeniz gereken zamanlara işaret ediyor. Özellikle Nisan ayını etkileyecek Merkür gerilemesi sizin kendinizi yeniden yapılandırmanız için fırsatlar verirken, ilerlemek ve yeni konulara geçmek için beklenmesi gerektiğine de işaret etmekte. 

Kariyer ve iş alanlarınızın turizm, otelcilik, yurtdışı bağlantıları, uluslararası konular, ithalat, ihracat, hukuksal konular, eğitim veya akademik çalışmalar, yayıncılık gibi bağlantıları varsa bu yıl önemli tecrübeler elde etmeniz ve sonuçları uzun vadeye yayılacak durumlar yaşamanız olası. Ancak bu alanlarda elde edeceklerinizi ancak uğraşarak ve çok çalışarak yapabilmeniz de söz konusu. 

Sevgili Koç burçları,

2017 yılında önemli iş kararlarınızı, yatırım planlarınızı, büyük çaplı proje çalışmalarınızı veya uluslararası işlerinizi, ortaklı her türlü iş ve ticari bağlantınızı 12 Eylül sonrası Jüpiter ortaklı alanlarınıza geçtikten sonra çok daha rahat şekilde sonuçlandırabileceksiniz. 2017 Eylül'e kadar olan döngüde uğraşılarınızın, mücadelenizin sonucunu hemen almanız veya iş konularında genel olarak sonuç almanız kolay olmasa da bu durum sizi üzmesin, zira 12 Eylül'den itibaren ortaklı alanlarınızla, proje çalışmalarınızı desteklemeye başlayacak Jüpiter, iş konularında yeni teklifler almanıza ve fırsatlar yakalamanıza neden olabilir. Hukuksal işleriniz adına da yine Eylül ayıyla başlayan döngü şansın yanınızda olmasına destek verecek.  

Temmuz ayında para alanınıza geçecek olan Venüs, maddi konularda fırsatlar elde etmenize destek olurken, parasal girişleriniz, alacaklarınızın tahsil edilmesi gibi parasal konularda yaz ayları bilhassa Temmuz ve Ağustos döngüsü güzel gelişmeler söz konusu olabilir. 

Hint Astrolojisinde kadersel gezegenler olarak adlandırdığımız Rahu ve Ketu bu sene 9 Eylül'le birlikte yer değiştiriyor ve Ketu sizin adınıza kariyer alanınıza yerleşmiş oluyor. Ağustos'un son haftası ve Eylül ayı boyunca kariyer alanınızda riskli adımlar destekli değil. Özelikle gayrimenkul alanlarında yatırım planlarınız varsa Ağustos ve Eylül aylarını iyi planlamanız ve riskten uzak durmanız yerinde olacaktır. 9 Eylül'den itibaren yıl sonuna kadar döngüde ise iş alanlarınızda planlı olmak, gerçekçi hedefler belirlemeniz faydanıza olacaktır. 

Bu sene Eylül'e kadar olan döngüde girişimler ve benzeri ataklarınızı planlamaya ve Eylül'den itibaren de yürüttüğünüz işleri iyi organize etmeye yönelmelisiniz. 2017 yılında girişimci yönünüz tetiklenirken, bilmediğiniz, anlamadığınız alanlara geçmemek, emin olmadığınız veya başında duramayacağınız işlere girmemeniz yerinde olacaktır.  

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat