Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Kasım 2015 Aylık Burç Yorumları

Koç burcu Kasım 2015'te neler yaşayacak?

6,271
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

Kasım ayında gezegenlerin üzerimizdeki etkileri hakkında merak ettiklerinizi Hint Astrolojisi ve Yaşam Koçu Şebnem Ekşib'in videolarını izleyerek öğrenebilirsiniz. 

Sevgili Koç burcu veya yükselen burcu Koç olanlar: Kasım ayı iş hayatınız, gündelik rutinler, size bağlı çalışan kişilerle ilişkileriniz, hizmetlilerle olan durumlar ve kararlar, sağlık alanlarınız açısından hareketli zamanlara işaret ediyor.İşyerinizde meslektaşlarınız ile ilişkilerinize önem vermelisiniz. İşleri ele alırken, detayda kaybolmadan ve bir düzen içinde planlama yapmaya gayret edin. Yeni bir eleman alımında acele ile karar vermeyin. İlişkiler açısından bu ay daha önce üzerinde durmadığınız alanlara daha fazla takılabilir, çabuk gerginleşebilirsiniz. Maddi konularda çok dikkatli hareket etmeli, yatırım ve benzeri konularda düşünerek adım atmaya gayet etmelisiniz. 

Sevgili Boğa burcu veya yükseleni Boğa olanlar: Kasım döneminde çocuklar, kadın erkek ilişkileri, partnerinizle ilgili konular gündeminizi oluşturacak. Eğlence sektörü, güzellik veya estetikle ilgili başlamayı planladığınız bir iş veya proje varsa ay ortasından itibaren adım atmanız gerekiyor. Diğer yandan sanatsal konular ve finans alanlarında iş büyütmek, yeni yatırımlar, işyeri açılışları çok destekli değil. Bu konularda yürütmeniz gereken işlerde şartları her yönü ile değerlendirip, acele etmeden hareket etmelisiniz. Bu ay özellikle finansal kararlar verirken acele ile veya düşünmeden adım atmayın.

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar: Yakın çevrenizle ilişkiler ön planda olurken, kardeşler veya arkadaşlarla ilgili konular gündeminizde olacak. Ev ve aileyle ilgili detaylandırmanız gerekenleri organize etmek, planlamak açısından sizi iyi motive edebilecek etkiler var. Ama ev alım satımları ve araç alımları açısından dikkatli olun. Daha önceden hesaplamadığınız veya işlemleri yaparken ön göremediğiniz noktalar sonradan canınızı sıkabilir. Ay boyunca ele aldıklarınızda meselelere büyük pencereden bakmaya çalışın. Tek yönlü bakış açısı veya değerlendirmeler hatalar yapmanıza, yanlış kararlar almanıza neden olabilir. Bu ay ilişkilerinizde sakin ve esnek olmalısınız. Düşünerek konuşun. İş veya gündelik koşturmalarınız ile partnerinize ayırmanız gereken zamanı iyi plan

Sevgili Yengeç burcu veya yükseleni Yengeç olanlar: Aileniz, aile içinde planlanan maddi konular, bu alanlarda çözülmesi gereken işler özellikle ayın ilk döneminde daha fazla yoğunlaştığınız alanlar diyebiliriz. Diğer yandan parasal işleriniz, çevrenizle iletişim ve kazanç elde etmek için uzun vadeli planlarınıza da dönük olacaksınız. 5 Kasım civarı maddi işleriniz açısından beklediğiniz bir alacak veya getiriniz adına şanslı etkileriniz söz konusu ama bir yandan da ayın ilk haftası parasal işlerinizde girişimlerinize dikkat etmekte fayda var. Kasım'ın özellikle 7'sine kadar olan dönemde riskli iş ve parasal girişimlerde düşünerek hareket edin ve ele aldıklarınızı her yönü ile ve uzun vadeye vereceği etkileri de hesaplamaya gayret ederek adım atın. 

Sevgili Aslan burcu veya yükselen burcu Aslan olanlar: Maddi konularda bilhassa ayın ilk on günü daha duyarlı ve analiz ederek adım atmalısınız. Yatırımlar, finansal konular, parasal dengeler açısından kasımın ilk yarısı sizin adınıza sert etkiler var. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde güç savaşları yaşanabilir. Arkadaşlar, kardeşler, kuzenler yani size en yakın duran insanlarla olan ilişkilerinizde şartları zorlamayın ve sakin, esnek olmaya gayret edin. Bu alanlarda 17 Kasım'a kadar hassas enerjiler söz konusu. 17 Kasım'dan itibaren ev ve yuva alanlarınıza yönelecek olan ilginiz, kariyeriniz ve ev dengelerinizi iyi ayarlamanız şartı ile sizi daha rahat bir alana taşıyacak. Bu ay ev alımı, satımı veya araçlarla ilgili bir değişiklik planlıyorsanız, daha çok 17 Kasım'dan sonrasına organize etmek, ama mümkünse ve acil değilse bu konuları ay boyunca bekletmek daha doğru olur. 

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar: Bu ay ilişkiler veya ilişkinizdeki beklentiniz odak noktanız olacak. Güzellik, duygusal hayatınız, partnerinizle ilgili konular bu dönem sizin için daha fazla öne çıkıyor. Fiziksel olarak bir değişim yapmayı planlıyorsanız, ay ortasından itibaren adım atmanız faydanıza olacaktır. Bunun yanında bekarsanız hayatınıza yeni birinin girmesi, sizi etkileyecek biri ile tanışma yaşanabilir. Ancak bakış açınız fazlasıyla eleştirel olacak ki uzun süredir beğendiğiniz biri hakkında görüşleriniz değişebilir. Bu ay ilişkiler, yakın çevreniz, kısa vadeli iş planlarınız ve girişimleriniz açısından 18 Kasım'dan itibaren destekli enerjilere geçebileceksiniz. Öncesinde ekonomik alanlar ve girişimler açısından önünüzü net görmeniz zor olabilir. 

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar: Ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi gelir gider dengelerinizi iyi ayarlamanız olacak. Özellikle ayın ilk yarısı hesapta olmayan masraflar açısından dengeli olmak önemli. Güzellik harcamaları veya kişisel bakımla ilgili masraflar konusunda kendinizi kontrol etmeye ve planlı olmaya bakın. Ticari konular, iletişim ve kendinizi ortaya koyma isteği açısından Kasım ayı özellikle ilk 18 günlük döngüde desteklisiniz. Fakat maddi konularda önemli adım veya girişim için 19 Kasım'la birlikte harekete geçmek veya planlarınızı buna göre yapmak daha doğru olur. 

Sevgili Akrep burcu veya yükseleni Akrep olanlar: 17 Kasım'a kadar iş hayatınızda kamuyla ilgili konular, ilgileniyorsanız siyasi alanlar, devletle ilgili işler, önemli projeler, teknolojik yatırımlar, yönetim konuları ve idari alanlarda hassas olacaksınız. 18 Kasım'la birlikte bu alanlarda daha rahat etkilere geçiyorsunuz yine bu tarihle birlikte kendinizi çok daha rahat ortaya koyma etkileriniz söz konusu. Kariyer ve iş alanlarınızda enerjiler ay ortasından itibaren dengeye oturacak, öncesinde karar almak, uygulamak ve en önemlisi bir konuyu başlatmak adına dikkatli olmak gerekmekte. Sosyal alanlarınız, çevrenizle ilişkileriniz adına hareketli bir ay söz konusu. Fakat eleştirel tavırlarınız nedeniyle sosyal çevrenizle iletişimde sorunlar yaşanabilir.

Sevgili Yay burcu veya yükselen burcu Yay olanlar: İş ve kariyer açısından yoğun bir dönem geçireceksiniz. Özellikle yükselen Yay burçları iş alanlarınızda kadınlardan gelebilecek sorunlara karşı dikkatli olmalısınız. Bu ay işinizde ani ve fevri kararlar almamaya bakın. Düşünerek hareket edin. Enerjiler sizi dürtüsel olmaya, ani gerginlikler yaşamaya daha eğilimli kılacak ki iş arkadaşlarınız ilişkileriniz, ele aldığınız projeler, teknik konular açısından dikkatli olmanız gerekecek. Fevri adımlara, ani patlamalara yatkın olacak ve duygusal tepkiler verebileceksiniz. 

Sevgili Oğlak burcu veya yükselen burcu Oğlak olanlar: Bu ay yurtdışı bağlantılı işler, ihracat ve ithalat konuları, yabancı kültürlerle alakalı konular, turizm ve benzer iş kolları, eğitim ve hukuk ağırlıklı işleriniz varsa bu ay dikkatiniz bu alanlara odaklanabilir. Bu konularda çözmeniz veya yürütmeniz gereken projeler açısından mücadele içinde olacak, durmak veya beklemekten ziyade öne geçme isteğinde bulunacaksınız. Şartların ay boyunca değişime açık gelişmesi ve kontrolü elde tutmanızın daha zor olmasıyla sabırlı ve sakin durmanız gerekebilir. Ayın ilk yarısı şartları zorlamayın ve ilerlemeyen işleriniz bulunması durumunda meselelerin üzerine gitmeyin. 

Sevgili Kova burcu veya yükselen burcu Kova olanlar: Çalışma ve organize olma anlamında özellikle meslek alanlarınızda yoğun bir döneminiz var. Disiplinli olacaksınız. Ancak şartlar değişime açık ve koşulları düz bir seyirde ilerletmekte zorlanabilirsiniz. İşiniz veya mesleki konularda hırslarınızı, hedeflerinizi fazla büyütmeden koşulları zorlamadan işlerinizi planlayın. Kendinize vakit ayırın. Fiziksel olarak kendinizi ve bedeninizi zorlamayın. Maddi konular ve parasal işleriniz adına bu ay özellikle başkalarından gelebilecek gelirler, komisyonlar, prim alacaklarınız, kira gelirleriniz, aileniz veya eşinizden size aktarılacak maddi konular açısından hareketli bir ay geçireceksiniz. Bu ay hayatınızda romantizm veya duygusal kararlara yönelmekten ziyade, sonuç odaklı olacaksınız. Hatta keskin kararlar alarak ilişkinizde değişimler yaşayabilirsiniz. Enerjilerin hassasiyet içerdiğini unutmadan, geçmişten gelen sorunları iletişim ile çözmeye gayret etmelisiniz. 

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar: Bu ay dikkatiniz ilişkileriniz, evliliğiniz, eşiniz veya partneriniz odaklı olacak. Duygusal konular açısından hayli hareketli bir dönem söz konusu. İlişkinizde önünüzü görmek isteyecek, iletişime, duygusal ve fiziksel bağlarınıza önem vereceksiniz. Bir anlamda ilişkinizi veya ilişkilere bakış açınızı masaya yatırıp, detaylandırdığınız bir süreç var. Bu ay kendinizi, çevrenizi ve aşk hayatınızı daha derinden analiz etme odaklısınız. Tüm bu bakış açısı içinde detaylandıklarınız takıntıya dönüşebilir. Dikkat edin. Güncel hayatınızda 11 Kasım civarında ruhsal olarak gerginlik yaşanabilir ki bu döneme dikkat edin. 17 Kasım'dan itibaren Güneş'in daha rahat enerjilere geçmesiyle bakış açınız sakinleşecektir.

Tüm burçlar ve gezegen hareketlerinin burçlara etkisi hakkında daha detaylı bilgi almak için Kasım ayı burç yorumlarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat