Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Horlama Yastığı

Horlama yastığı nedir?

11,046
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

 Ağız içi dokuları ise kalabalıktır. Bu hastalar yan ve yüz üstü yattıklarından bu dokular öne doğru devrilir. orlama yastıkları horlayan hastalarda uyku esnasındaki pozisyonu değiştirilerek havayollarının genişletilmesi amacıyla geliştirilmiştir. O yastığa yattığınız zaman havayollarınızın genişletilmesi sağlanır. Horlama yastıkları horlayan insanların sırtüstü ve yan yatmasını kolaylaştırabilir. 

Bunun dışında içinde çeşitli bitkisel ürünler olduğu için hastayı rahatlatabileceği düşünülür. Horlayan hastalar yan ve yüz üstü yattıkları için rahatlarlar. Bunun nedeni tıkanan bölgelerin yer çekimi etkisiyle öne gelmesidir. Horlama yastığı uyku esnasında kullanılır. Hasta horlama yastığı ile uyuduğunda sırt üstü yatması zordur. Bu yastıkların farklı özellikleri vardır. Ortasında bir çıkıntı vardır. Bazılarında da ortada boşluk yer alır. Bu şekilde hasta daha rahat yan yatabilir. Hepsi UZMANTV'de!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat