Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Haziran 2016 Aylık Burç Yorumları

Koç burcu Haziran 2016'da neler yaşayacak?

10,307
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Haziran 2016'da gökyüzü nası etkiler içinde, öğrenmek için Berna Atay ile hazırladığımız Haziran 2016 Aylık Burç Yorumları konumuzu izleyebilirsiniz.


Haziran'da değişken burçlar için sert kareler var ancak bu sıkışma aynı zamanda "harekete geç" enerjisine de sahip. 

Bu ay en dikkat çeken şey, Balık burcunun en tepe noktasında gerçekleşecek dolunay. Mayıs'ı bitirirken Yay burcunda bir dolunay olmuştu. Şimdi, 20 Haziran'da ikinci kez Yay burcunda bir dolunay olacak. O dönemde bir baskı vardı. Belki kiminiz o dönemde işten çıkma, çıkarılma gibi durumlar yaşadınız, ortaklı işlerinizde sorunlar oldu. Bu dolunay size başka bir iş teklifi, başka bir ortam getirebilir veya tekrar kariyer konusu ve hedefleriniz önemli hale gelebilir. 

Venüs'ün 18 Haziran'da Yengeç burcuna geçmesi ve hemen peşinden 21'inde Güneş'in, 30'unda ise Merkür'ün Yengeç'e geçiş yapması pek çok kişiye bazı şanslar ve fırsatlar getirecek. Haziran bu nedenle çok önemli. Özellikle yeni ay dönemini iyi değerlendirin, neye başlamak istediğinizi gözden geçirin. Çünkü sonrasında yeni bir çevreye girebilir, evrak işleriniz artabilir, imza konuları önemli hale gelebilir. Bir hareket, bir sıçrayış, bir atılım yapma enerjiniz var. Bu anlamda bu dönemi boş geçirmeyin. 

Mars, Yay burcundaki retrosunu tamamladı ve tüm Haziran boyunda Akrep burcunda retroda olacak. Mars, retrosunu 2 yılda bir yapar. Merkür gibi yılda 3-4 defa değildir. Dolayısıyla retro dönemleri de önemli değişimin fitilinin yandığı, hareket geçtiği zamanlardır. Bu anlamda Haziran boyunca önemli değişimler yaşanabilir. 

5 Haziran'da İkizler burcunda bir yeni ay olacak. Yeni ay ev yaşam alanınızda değişiklikler yapma arzusunu beraberinde getirebilir. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat