Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Hamilelik Hakkında İnanılmaz Bilgiler

Anne karnındaki bebek çiş yapar mı?

36,250
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
İnternet Editörü

Hamilelik hakkında ilginç bilgiler öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz. 

Hamilelik süresinde horlama sorunu yaşayan kadınların bebekleri daha küçük boyutlarda oluyormuş. Herhalde bu yeterince oksijen alamamakla bir durum. İngiltere'de hamileler çişi geldiğinde eğer isterlerse istedikleri yere çişlerini yapabiliyormuş. Hatta isterlerse bir polis memurunun miğferini isteyip buna bile yapabiliyorlarmış. İşte insana saygı!

Çok ender olarak görülse de bir kadının hamileyken tekrar hamile kalma olasılığı var. Bu durum hamileyken yumurtlama döngüsü devam eden kadınlarda görülebiliyor. Anne karnındaki bebek annenin yediği şeylerin tatlarını alabiliyor. Hatta annenin hamilelik boyunca yedikleri bebeğin damak zevkinin oluşmasını bile etkileyebiliyor. Mesela anne hamilelikte çok havuç suyu içerse bebek de doğduğunda havuç suyunu sevebiliyor. 

Erkek bebekler ilk ereksiyonlarını anne karnındayken yaşıyor. Yani anne karnındaki erkek bebekler pipilerini test edip çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor. Hamileliğin 6. ayı civarlarında anne karnındaki bebek artık bir bebek gibi görünmeye ve hareket etmeye başlar. Anne karnındaki bebekler amniyotik sıvı içine çişlerini yapabiliyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat