Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Eylül 2016 Aylık Burç Yorumları

Koç burcu Eylül 2016'da neler yaşayacak?

6,317
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Eylül ayı çok hareketli. Aya, 1 Eylül'deki Güneş tutulması ile başlıyoruz. Başak burcunda gerçekleşecek. Bu da gösteriyor ki, Eylül'ün başı itibarıyla yeni ortamlar yaratmak, düzeninize yeni şeyler katmak ve kiminiz için de yeni iş görüşmeleri yapmak adına son derece hareketli zamanlar... 

Başak burcunda çok fazla gezegen var ve Merkür Başak burcunda. Aynı zamanda Merkür retrosu da 23 Eylül'e kadar devam edecek. 1 Eylül'deki tutulmanın yöneticisinin retroda olması şunu gösteriyor: Bir şeylere başlamak istiyorsunuz ama sanki bir yandan da bir süreci, bir şeyleri bekliyorsunuz gibi... 

16 Eylül'de Balık burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor. Eylül ayı hem Güneş hem de Ay tutulmasına ev sahipliği yapıyor. 

9 Eylül'de de Jüpiter Terazi burcuna geçiyor ve bu çok önemli bir gezegen hareketi. Öncesinde Başak burcundaydı. Şimdi ise 1 yıl boyunca Terazi'de kalacak. 

Eylül ayındaki bu önemli gezegen hareketlerinin her burca nasıl etkisi var, öğrenmek istiyorsanız, Astrolog Berna Atay ile çektiğimiz Eylül 2016 Aylık Burç Yorumları konumuzu izleyebilirsiniz. 

Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar,

Bu ay Merkür retrosuna dikkat etmek gerekiyor. İmzalar, anlaşmalar, çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz birtakım yanlış anlaşılmalara açık olabilir. Daha dikkatli, ihtiyatlı hareket etmeniz gerekiyor. Bu nedenle yazışmalarınızda net olun, email yazarken son bir kez kontrol edin, insanlarla iletişiminizde daha açık bir iletişim yöntemi kullanmaya gayret edin.  

İş başvuruları için de avantajlı durumlar var ama Merkür retrosunda belki daha çok araştırma geliştirme ile ilgilenebilirsiniz.

9 Eylül'de Jüpiter karşıt burcunuz olan Terazi'ye geçiyor. Genel olarak size getireceği enerji özellikle ikili ilişkiler, ortak projeler, imzalar, evlilik, ilişkiyi ön plana almak veya ortaklıklar için önemli. Bu alanlarda çok büyük şanslar yakalayacaksınız. 

Mars, 27 Eylül'de Oğlak burcuna geçiş yapacak. Mars'ın kariyerinizin en tepe noktasına gelip yerleşmesi ve Jüpiter'in de Terazi burcuna geçmesi ile birlikte hayatınızda bazı birtakım düzenleri değiştirebilirsiniz. Kiminiz için iş değişiklikleri, kiminiz için iş alanında yeni ortamlar, yeni yerler yaratma isteği söz konusu. Mars'ın bu hareketi ile hem üstlerinizle ilişkinizde hem çalıştığınız ortamda birtakım ortamlar veya şartlar olumlu anlamda değişebilir.  Kendinizi bir yeniliğin içinde bulabilirsiniz.

Eylül ayında aynı zamanda Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. Bu durum sizin ortak gelirler, kazanımlar anlamında avantajlar getirecek. 

Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar,

Bu ay bireysel motivasyonunuzu artırmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Başak size son derece dost bir burç. Bireysel hobileriniz, başlamak istediğiniz birtakım konular, kişisel gelişim alanları gibi konuları açığa çıkaracak bir tutulma bu. Güneş tutulması aynı zamanda bir yeni ay enerjisi olduğundan kalbiniz boşsa size yeni bir aşk, anne baba olmak istiyorsanız bunlarla ilgili konuşmalar, girişimler getirebilir.

16 Eylül'de Balık burcunda bir Ay tutulması olacak. Güneş tutulmasının hemen karşısında bir dolunay enerjisi geliyor. Bu da çevre ve çevre desteği, gelirler ile ilgili yeni atılımlar, hayata karşı daha umutlu bir enerjiyi barındırıyor. 

23 Eylül'e kadar Merkür retrosu var. Bu sizin için önemli çünkü Merkür kaynaklar alanınızı yönetiyor. 23 Eylül'e kadar parasal konulara, yatırımlara dikkat etmelisiniz. Hobileriniz gibi konular için kişisel masraflarınız artabilir, seyahat etmek isteyebilirsiniz. 

Genel etkilere baktığımızda günlük hayat, çocuklar, neşe, keyif gibi alanlar olumlu anlamda dikkat çekiyor.

9 Eylül'de Jüpiter Terazi burcuna geçiş yapıyor. Sizin günlük hayatınız, çalışma temponuz gibi konularda etkili. İş arkadaşlarınız, çalışma ortamlarınız, sağlığınız adına destekler almaya başlıyorsunuz. Bereketli bir döneme giriyorsunuz. 

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler olanlar,

1 Eylül'de Başak burcundaki bir Güneş tutulması ile başlıyoruz yeni aya. Tutulma ve yeni ay yuvanızda gerçekleşecek. Başak burcunda yönetici gezegeniniz Merkür gezinmekte ve 23 Eylül'e kadar da retro pozisyonunda kalacak. 23 Eylül'e kadar ev, yuva konuları son derece önemli. 

Başak burcundaki Güneş tutulmasının ve yeni ayın ardından 16 Eylül'de Balık burcunda gerçekleşecek Ay tutulması ile birlikte köklü bir değişim ve kariyer konuları ön plana çıkıyor. 

Jüpiter 9 Eylül'de burç değiştiriyor. 1 yıl boyunca Terazi burcunda kalacak. Tutulmalar, Ay ve Güneş tutulmaları bir günlük, üç günlük etkiler barındırmaz. Daha uzun vadeli, 3 ay - 6 ay gibi periyodları kapsar. Bu anlamda Jüpiter'in Terazi burcuna geçişi öncelikle büyük bir aşk vadediyor. Kalbiniz boşsa bu olabilir. Bir birliktelik söz konusu ise ileriye yönelik kararlar alıyorsunuz. 

Jüpiter 1 yıl boyunca burcunuzu çok iyi destekliyor. Onun çok faydasını göreceksiniz. Bununla birlikte Jüpiter'in öncü bir burca giriş yapması, 1 yıl boyunca burada kalması ve Satürn'ün de çok güzel destek vermesi ilişkiler alanınızın çok iyi olacağını gösteriyor. İlişki, ortak konular, ortak projeler alanları ciddileşmeye başlıyor sizin için. 

Mars, 27 Eylül'e kadar Yay burcunda. O da karşıt burcunuzda. Bu da karşılıklı ilişkiler, evlilik gibi konular çok dikkat çekici. 27 Eylül'den sonra ise Oğlak burcuna geçecek. 

Venüs'ün hareketi ise günlük hayat temponuzu çok güzel destekliyor. 

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar,

Eylül'de bir sınav, önemli bir karar, geleceği yönelik önemli adımlar, kendinizi geliştirmek istediğiniz ancak zamanını beklediğiniz alanlar dikkat çekiyor. Önemli kararlar almaya çok hazırsınız ancak biraz "yapsam mı yapmasam mı" kararsızlığınız var Merkür retrosu nedeniyle.

Yakın çevre ilişkileriniz, kardeşler alanında da önemli değişiklikler, bazı önemli konular gündemde. Bu anlamda yepyeni haberler alabilirsiniz.

16 Eylül'de Balık burcunda bir Ay tutulması olacak. Haritanızda yüksek öğrenim, seyahat, sınav sonuçları, hukuki süreçler, yasal bazı kararlar, resmi işlemler ile ilgili alanları gösteriyor. Haber geldi, başlayacağım veya karar verdim, yapacağım diyeceğiniz şeyler 16 Eylül ve sonrasında olacak. 

Merkür retrosu, hem Güneş hem Ay tutulmasının gösterdiği aks burcunuzu destekliyor. Bir şeyler başlayacak ancak karar verme aşamasında net olmanız gerekiyor. Harekete geçmelisiniz. 

9 Eylül'de Jüpiter, Terazi burcuna geçiş yapıyor ve 1 yıl boyunca burada kalacak. Terazi burcu haritanızda yuva alanınızı anlatıyor. Yuvaya geçiş yapan Jüpiter, iyimser ve iyi enerjilere, bolluk, berekete sahip bir gezegen.

27 Eylül'de Mars'ın Oğlak burcuna geçişi ile birlikte Jüpiter ve Mars arasında biraz sert etkiler olabilir. Bu, şunu gösteriyor: İkili ilişkileriniz, ortalıklar alanında sert enerjiler var. Daha çok ay sonunda ortaya çıkacak.

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar,

Eylül'ün genelinde para, kaynaklar, yatırım, banka işleri gündemde olacak. Merkür retrosu var Başak burcunda ve bu retro 23 Eylül'e kadar sürecek. Para ile ilgili konular sizin için hakikaten çok önemli olacak. Geriye dönük durumlar, alacak verecek konuları ön planda. 

16 Eylül'de Balık burcunda gerçekleşecek Ay tutulması da kaynaklar alanınızı etkileyecek. Ortak bir kazanım, yatırımlarınız, sahip olduklarınız ile ilgili, parasal düzenlemeler ile ilgili olacak genel olarak etkiler...

Yatırım yaparken özellikle 23 Eylül'e kadar Merkür retrosunu dikkate almanızı öneririm. Yanlış kararlar almamak adına ihtiyatlı davranın, ani hareketlerden kaçının. 

Jüpiter 9 Eylül'de Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu, güzel bir haber. Çünkü burcunuzu enerji olarak güzel destekleyecek. 

Jüpiter, Terazi burcunda 1 yıl kalacak. Eğitime başlayabilir, yeni fikirler ortaya çıkarabilirsiniz, iletişim dilinizi geliştirebilirsiniz. Ancak bu 1 yıllık süreçte Jüpiter'in yaşayacağı bazı sert açılar, transitler de olacak. Özellikle 27 Eylül'den sonra Mars, Oğlak burcuna geçiş yapacak. 

Venüs, 23 Eylül'den sonra Akrep burcuna geçecek. 23'üne kadar iletişim, seyahat alanınız olan Terazi'de. Bu da size bu ayda gezi, seyahat getirecek.

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

Kendiniz, yaşamdaki duruşunuz, fiziksel görünüşünüz dahil olmak üzere, size ait konularda çok önemli kararlar almaya çok hazırsınız. Yaşamınızda yapmak istediğiniz değişimler ile ilgili harekete geçeceksiniz, aksiyon almak istediğinizi daha net göreceksiniz. Ancak Merkür retroda olduğu için hali hazırda değişiklik yapmak istediğiniz konular gözünüze batıyor.

16 Eylül'de, karşıt burcunuz Balık'ta bir Ay tutulması var. Hem Güneş tutulması hem de karşıt burcunuzdaki Ay tutulması ilişki aksınızı tetikliyor. Kiminiz sürüncemede olan, size bir faydası olmadığını düşündüğünüz bir ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Kiminiz ise artık ilişkiniz ya da ortaklı ilişkilerinizde "ben artık bunu istiyorum, sen bana bunu verebilecek misin" diyerek net sorular soracak, kartlarınızı açık bir şekilde oynayacak. Bu dönemde daha açık bir ilişki kurma biçiminiz olacak. Özellikle retro sonrasında bunu hayata daha kolay geçirebilirsiniz.

Ayın genel etkisinde "ben ne istiyorum, karşımdaki bana bunu ne kadar verebiliyor" diyeceksiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat