Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinsel Estetik

Erkeklerde ne tür cinsel estetik operasyonları yapılıyor?

1,739
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Günümüz kadını vücudunun herhangi bir yerindeki estetik görünümünden kaygı duyabilmekte ve bununla ilgili olarak değişik arayışlara girebilmektedir. Bu tip kaygılar özellikle genital bölgeyi ilgilendirdiğinde, fonksiyonel olmaktan çok estetik kaygıları içermektedir. 

Erkek hastalar tarafından sıklıkla istenen cinsel estetik operasyonlar, penis uzatma ve penis büyütme ameliyatlarıdır. Scrotum (testis torbası) ile penisin arasındaki sınırın belirsiz olduğu durumlarda penis göreceli olarak kısa ve eğri görülebilir. Bu durum karşısında uygulanan scrotal webbing operasyonları genital estetik tip operasyonlar arasında sayılabilir. 

Bazen geçirilmiş olan enfeksiyonlar veya penisin travma halinde kavernöz yapılarının bozulması sonrası ortaya çıkan bozukluklar, doğuştan ortaya çıkan eğriliklerin düzeltilmesi veya pubis bölgesindeki fazla yağların alınması da erkeklerin tercih ettikleri genital estetik operasyonlardan arasında yer alıyor. 

Yapılan estetik uygulamalardan sonra normal cinsel fonksiyonlara dönüş uygulanan işleme göre değişmektedir. Dokuların çıkarıldığı ve yeni dikişlerin atıldığı işlemler sonrası cinsel hayata dönüş 2 ya da 3 haftalık bir zaman alabilirken, dokulara yapılan eklemeler, yağ enjeksiyonu gibi bir takım teknolojilerinin kullanıldığı işlemlerde normal hayata ve cinsel yaşama dönüş çok daha çabuk olabilmektedir. 

Cinsel estetik hakkında erkekleri ve kadınları ilgilendiren her şey UZMANTV'de!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat