Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Cinler Hakkında Sık Sorulanlar

Cinlerin en sevmediği kokular nelerdir?

41,305
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
İlahiyatçı

İnsanoğlu, her zaman doğaüstü güçleri merak etmiş  ve doğaüstü güçlerle ya da varlıklarla iletişim kurmaya çalışmıştır. Kültürümüzde cinlerle ilgili inançlar yaygındır. İslam'a göre cinler de insanlar gibi Allah tarafından yaratılmış ve dünyaya gönderilmiştir. Cinler de tıpkı insanlar gibi Allah'a ibadet etmekle yükümlüdür. 


İnsanlar ve cinlerin yaratılışı çok farklıdır. Cinler maddesel varlıklar değildir. Dumansız ateşten yaratılmışlardır. İnsanlara göre çok hızlılardır. Dünyanın hemen her yerinde olabilirler. Onların da insanlar gibi yaşamları, aileleri vardır. 

Cinlerle insanların teması yasaklanmıştır. İnsanlarla cinlerin temas kurmaya çalışması olumsuz ve de kötü sonuçlara neden olabilir.

Cinleri kullanarak gelecekten haber vermeye çalışmak, cinlerle kayıpların yerini belirlemeye çalışmak gibi eylemler İslam'a uygun kabul edilmez. Cinler ve cinler alemi hakkında daha fazlasını öğrenmek için videoları izleyebilirsiniz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat