Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Boşalma Sorunu ve Tedavisi

Boşalamıyorum, ne yapabilirim?

131,183
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Boşalamama boşalma sorunları içinde görülen nedenlerden biridir. Boşalamamada hasta orgazm olur. Fakat menisi üretra yani penisten dışarı akmaz. Bunun ürolojik bir kaç tane nedeni vardır. Kişi prostat ameliyatı olduysa ya da idrar kesesi ile alakalı cerrahi operasyon geçirmişse prostat ameliyatı sonrası orgazm olur ve meni idrar kesesine çıkabilir. Bu doğal bir durumdur. Boşalamama nedenlerinde ise nörolojik faktörler çok ön plandadır. 


Erkeklerde boşalma sorunları cinsel hayatı ciddi anlamda etkileyen hastada anksiyete, depresyon, ayrılıklara neden olan faktörlerden biridir. En sık görülen boşalma sorunu erken boşalma sorunudur. Daha nadir olarak geç boşalma ya da boşalamama, organik sorunların ön planda olduğu ağrılı boşalma ya da boşalma esnasında kan gelmesi de görülür. Geç boşalma erkeklerdeki boşalma sorunlarının en nadir görülenidir. Nedeni çoğunlukla psikojenik sorunlardan kaynaklanır. Bunlar mastürbasyonun çok fazla olması, karşı cinse olan öfke, nefret gibi duygular, cinsel ilişki esnasında performana anksiyetesi ya da cinsel ilişki esnasında hazdan ziyade, zamana ve karşı cinsin orgazmına odaklanmak geç boşalma nedenlerinin arasında yer alır. Hepsi UZMANTV'de!

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat