Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Başak Burcu 2017 Yorumları

Başak burcunun 2017 yılında aşk hayatı nasıl olacak?

4,970
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

Hint Astrolojisine göre bu yıl Eylül ayına kadar burcunuzda ikamet edecek olan Jüpiter ile şanslı bir döngüden geçmektesiniz. Eylül ayından itibarense para alanınıza geçecek olan Jüpiter, maddi konularda sizi rahatlatırken, parasal konularda yılın ikinci yarısı daha rahat bir döngünüz başlayacak.
 
Satürn, 2017 Şubat ayından itibaren aile ve ev alanlarınızı, ebeveynlerinizle ilgili konuları vurgulu hale getirecek. Bu yıl özellikle aile ilişkileriniz, ebeveynlerinizle alakalı konular, yuvanız ve yaşam alanınızda önemli döngüler yaşayacaksınız. Yer değişikliği, ev değişikliği söz konusu olabilirken, işinizde tayin veya farklı bir alana geçiş de gerçekleşebilir. Kariyerinizle alakalı çok çalışma ve alacağınız sonuçları uğraşarak alma etkileriniz söz konusu. Diğer yandan ortaklı alanlar, iş ortaklıklarınız, farklı yerlerden alabileceğiniz teklifler ve ani gelişen yurtdışı bağlantıları açısından şaşırtıcı gelişmelere açıksınız. 

2017'de çalışan Başak burçları Güneş'leri üzerinden alacakları Jüpiter transiti nedeniyle kendilerini gösterme, yaptıkları işlerin öne çıkması ve yılın ilk yarısı yaratıcı işler ortaya koyabilme açısından daha şanslılar. Yükselen Başak burçları zor zamanlarda bile Jüpiter'in desteğini yanlarına aldılar. Yükselen Başak burçları çocuklar, aşk ve ilişkiler, yurtdışı bağlantıları ve eğitim konularında Eylül ayına kadar fırsatlara açık olacaklar. 

Bu yılın tutulma döngüleri ise Şubat ve Ağustos ayında gerçekleşirken, tutulmalar size kendi iç dünyanıza dönme, geçmişten gelen olay ve durumları tamamlama, sonuçlandırma etkilerini taşıyacak. Bu noktada dikkat etmeniz gereken, özellikle yılın son çeyreğinde vurgulu olarak rekabet ettiğiniz kişi veya oluşumlara karşı dikkatli olmak gerekliliğidir. 

2017 Haziran ayına kadar olan döngüde ele aldığınız işleri disiplinli şekilde planlamak gerekmekte. Burcunuza aldığınız Jüpiter etkileşimi olumlu yönü ile size yeni fırsatlar getirirken, gölge tarafında planlı hareket etmekte veya disipline olmakta sıkıntı verebilir. Bu nedenle bilhassa yılın ilk yarısı daha ağırlıklı olmak üzere gelen fırsatları rehavete girmeden, akılcı yönetmeniz önemli olacak. 

Başak burcunun 2017 yılında aşk hayatı

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

2017 yılında evlilik, eş ve ikili ilişkilerinizi yöneten alanınızda uzun süre ikamet edecek olan Venüs, yılın ilk yarısının neredeyse tamamında ikili ilişkilerinize odaklanmanıza neden olacak. Şubat'ın hemen başında Venüs burcunuzu da etkilemeye başlıyor ve 1 Haziran'a kadar da bu alanda evlilik, ilişkiler, partneriniz veya eşinizle ilgili konularda güzel gelişmeler sunuyor. Bu senenin ilk yarısı sizin için eş ve ilişkiler açısından yoğun bir tempo söz konusu. 

Venüs gerilemesinin gerçekleşeceği 4 Mart ile 15 Nisan arasında halen devam eden ilişkinizde önemli bir kriz veya önceden başlayan, evvelden gelen bir konuyla ilgili düğümlerle uğraşmanız gerekebilir. Her durumda Venüs gerilemesi sürecinde hassasiyetleriniz artacak ve önceden gelen konu ve sorunları daha fazla dert edebileceksiniz. Bekarsanız, Venüs gerilemesi başlangıç ve bitiş aralığında yeni bir ilişkiye başlamamanız akıllıca olacaktır. Bunun yanında evli veya bekar olun retro döneminde eski bir ilişki, aşk veya eskiden görüştüğünüz bir kişi tekrar karşınıza çıkabilir. Duygusal olarak karışıklık yaşamaya eğilimli olacağınız 4 Mart ile 15 Nisan arasını iyi yönetmeniz gerekecek. 

Venüs'ün evlilik ve ilişkiler alanınızda uzun süre konaklayacağı yılın ilk yarısında, Satürn'den alacağı sert görünümler sizi ilişkiler adına önemli deneyimler, ayrılıklar ile buluşturabilir. Bu süreçte, ilişkilerde duygusal tepkilerinizi iyi yönetmeli ve yeni bir ilişki veya eski devam eden beraberlik olsun her noktada duygusal alanlarınızın hassas olacağını unutmadan karşınızdaki iyi anlamaya ve fark etmeye çalışarak ilerlemelisiniz. 

Yılın ikinci yarısı burcunuzda konaklayacak olan Venüs, Ekim ayı boyunca sizi tekrar aşk ve ilişkilere odaklayacak. Çekici olacağınız bu süreç, kişisel bir bakım, operasyon veya girişim yaptırmak adına destekli olacağınız bir döngüye de işaret etmekte. Evlilik veya nişan, söz gibi girişimler adına da bu yıl Mayıs ve Ekim ayları destekli olacağınız aylar olarak aktarılabilir. 

Başak burcunun 2017'de para ve kariyeri

Sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar,

2017 yılında özellikle gayrimenkul sektörü, emlak işleri, arsa ve benzeri taşınmazlarla ilgili işler, ev dekorasyonu, alım satımı gibi konularla meşgul olduğunuz bir işiniz veya mesleğiniz varsa, bu alanlarda riskli yatırımlar yapmamalı, dikkatli ilerlemeli ve krediler, banka işleri ve benzeri farklı kaynaklardan beklediğiniz gelirler, başvurularda planlı ve akılcı hareket etmelisiniz. 

Borçlanmaya dikkat etmeniz gereken bir dönem geçiyorsunuz. Ortaklı işleriniz, yeni ortaklıklar, özellikle kadınlardan yana gelecek iş veya benzeri proje destekleri açısından şanslı veya fırsatlara açık etkileriniz olsa da bir yandan da zorlayıcı deneyimlere, iş alanlarında size verilen sözlerin, vaatlerin sonradan tutulmaması gibi etkilere de açıksınız. 

Kontrat ve benzeri anlaşmalar yapılmadan bağlantı yaptığınız  sözlü veya hukuki dayanağı olmayan işlerinize çok dikkat etmeniz gerekmekte. Benzer şekilde parasal çıkışlar veya borç verme gibi durumlarda resmi evrak olmadan hareket etmemeniz gerekiyor. Aile ve yakınlarınızla yürüttüğünüz iş alanlarınıza, ortak çalışmalara daha özen göstermek yerinde olacaktır. Aile içi alanlarda iş bağlantılarınız nedeniyle karışıklıklar yaşama potansiyeliniz söz konusu. 

Venüs gerilemesinin etkin olacağı 4 Mart - 15 Nisan aralığında ortaklı işler, yurtdışı konuları adına eski konular, görüşmeler, devamı gelmemiş, yarım kalmış anlaşmalar yeniden önünüze gelebilir. Ancak bu süreçte yeni bir yatırım veya oluşum için gerilemenin bitmesini bekleyin. 

Merkür gerilemesi dönemleri içinde 13 Ağustos ile 5 Eylül arasında gerçekleşen Merkür retrosu giderlerinizle ilgili sorun yaşamanıza, ani ve beklenmedik masraflarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu aralıkta düşmanlara, rakiplere de yine dikkat etmeniz de fayda var. 
 
Haziran ayı boyunca kariyer alanınızda konaklayacak olan Mars, iş ve parasal konularda girişimci ve atak olmanıza neden olurken, iş alanlarınızda yoğun bir tempoda olmanızı sağlayacak. Bu yılın iş konularında aktif dönemleri Haziran ayı, 14 Temmuz'a kadar olan bölüm ile 15 Ekim ile 1 Aralık arasındaki dönem olarak dikkat çekmekte. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat