Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Balık Burcu 2017 Yorumları

Balık burcu 2017 yılında neler yaşayacak?

4,227
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

2017 yılının ilk döngüsü kariyer ve iş alanlarınızda önemli tecrübeler elde edeceğiniz, sonuca çok çalışarak ulaşabileceğiniz etkileri öne çıkarmakta. Öte yandan iş sorumluluklarınızın arttığı, önemli tecrübeler kazanacağınız bir döngünüz yılın ilk yarısı kendini daha net gösterecek. Birlikte çalıştığınız bir iş ortağınızın veya çalışanınızın ayrılmasıyla gelen yeni iş yükleri veya bir terfi ile gelen yeni sorumluluklar bu yılın ilk yarısı dikkatinizi işinize vermenize neden olacak. 

Yıl içinde Mart ayı iş ve kariyer konularında dikkatli olmanız gereken döneme işaret etmekte. Üstleriniz, otorite sembolü kişilerle olan ilişkileriniz adına bu yıl Mart ayını dikkatli yönetmeniz gerekiyor. 

Bu sene hayatınızdaki diğer önemli bir vurgu da ilişkiler alanınızda olacak. Öncelikle Venüs'ün uzun süreli burcunuzla bağlantılı yapacağı etkileşim Şubat ile Haziran ayları arasında ilişkiler, aşk hayatınız adına oldukça verimli ve hareketli bir sürece işaret etmekte. Bu aralıkta 4 Mart ile 15 Nisan arası gerçekleşecek Venüs gerilemesi ilişkiler açısından bazı karışıklıklar, geçmişten gelen kişilerle ilgili sorunlar veya duygusal olarak hassas bir döneminize işaret etmekle birlikte bu süreç dışında yılın ilk yarısı aşk hayatınızda önemli gelişme ve değişim etkileri söz konusu olabilir. 

Jüpiter'in karşı burcunuzda 12 Eylül'e kadar yapacağı yolculuk, evlilik ve ortaklı alanlarınızda güzel gelişmeler getirecektir.  Bu yıl bekar yükselen Balık burçları adına evlilik veya evlilikle ilgili adım atma ihtimali yılın ilk yarısı Eylüle kadar olan döngüde hayli yüksek. 

2017 tutulmaları ise düşmanlar, rakipler açısından dikkatli olmanız gerektiğini vurguluyor. Mesleki konularda önemli gelişmeler yaşayacaksınız. Tutulmalar gizli düşmanlarınızı fark etmenizi sağlarken bir yandan da mesleki konularda mücadele vererek önemli sonuçlar elde etmenize de destek sağlayacak. 

Balık burcunun 2017 yılında aşk hayatı

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar,

Bu yıl ilişkiler ve aşk adına Balık burçları oldukça hareketli bir döngünüz var. Özellikle Şubat ile Haziran arasında burcunuzda uzun süre konaklayacak olan Venüs ile fiziksel olarak dikkat çekici, ilişkilere dönük hareketli bir aralık geçireceksiniz. Duygusal ihtiyaçlarınız 2017 yılının ilk döngüsünde artarken, evlilik, yeni bir ilişki, devam eden ilişkinizin farklılaşması, romantik etkilerin öne çıkması söz konusu. İlişkiler alanınızda ki Venüs etkisiyle gelen bu hareketlilik yılın ilk yarısında duygusal konulara odaklanmanıza olanak sağlayacak. Sizin için 2017 ilişkiler adına güzel gelişmelerle geliyor. 

4 Mart ile 15 Nisan arasında etkin olacak Venüs gerilemesi duygusal konularda ani gelişmeler verebilir. Bu aralık 2017 yılı içinde ilişkiler adına dikkatli olmanız gereken bir sürece işaret ederken, kendinizi duygusal olarak karışık bir dönemde bulabilirsiniz. Bu aralıkta partnerinizle ilişkilerinizde dengeli olmanız, ani kararlar vermemeniz veya sadece duygularınızla hareket etmemeniz önemli olacak. Yine bu aralıkta başlayacağınız yeni bir ilişki, sürecin bitiminden itibaren özellikle 15 Nisan'la birlikte duygularınızın aynı olmadığına karar vermenizle değişiklik gösterebilir. Bu nedenle Venüs gerilemesi döngüsünde ilişkiler adına kararlar alırken dikkatli olun. Yeni başlayan bir ilişkiyi gözünüzde fazla büyütmeyin veya vermeniz gereken bir kararı, evlilik veya benzeri bir adımı bu aralığa denk getirmeyin. Bu yıl Şubat ayı ile 15 Nisan'la Haziran arası geçeceğiniz döngü aşk ve ilişkilerde daha tutkulu ve romantik olmanıza neden olacak.  

İlişkiler adına olumlu diğer bir zamanda Eylül ayı olarak dikkat çekmekte. Bu yıl Eylül ayında yeni bir ilişki, evliyseniz çocuk sahibi olma isteği, süregelen ilişkinizde daha net ve birliktelikteki yerinizi sorgulama haliniz öne çıkacak. 

2017'de Ekim ayı ile 1 Aralık arasındaki döngüde duygusal alanlarınızda bilhassa evlilik, eşinizle ilgili durum ve diyaloglarda veya partnerinizle alakalı alanlarda Mars etkisi nedeniyle gerginliklere dikkat etmekte fayda var. Yılın son çeyreği birlikteliklerinizi dikkatli yönetmeniz gereken bu aralığa özen göstermelisiniz. 

Bu yıl ilişkiler açısından hassasiyetleriniz bilhassa yılın ilk yarısı artmakta. Hassas ve kırılgan, alınganlıklara açık olacağınız ilk döngüde dikkatiniz de birliktelikleriniz ve aşk alanınızda olacak. Romantik veya duygusal bir ilişki yaşama arzunuzun artacağı bu süreçte devam eden monoton bir ilişkiniz varsa bu durum sizi daha fazla rahatsız ederek, ilişkinin duygusal yönünü daha fazla tartmaya yönelebilirsiniz ve duygusal bir ilişki arayışlarınız artabilir. Tutulmalarla gelecek etkilerle de özellikle uzun süreli devam eden ilişkiniz adına ani ve karşı tarafın beklemediği kararlar alabilirsiniz. 

Yılın ilk yarısı daha ağırlıklı olmak üzere bilhassa Şubat ile Mayıs arasında birlikteliklerinizde dikkatli kararlar vermek gerekiyor. Bekar Balık burçları ise bu sene evlilik, ilişki ve yeni bir birliktelik yaşamaya her zamankinden daha yakın olabilir, hatta bir çok ilişki deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Balık burcunu 2017'de para ve kariyer alanında neler bekliyor

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar,

Bu yıl kariyer ve parasal alanlarda Venüs desteği sizinle olacak. Öte yandan yılın ilk yarısı Satürn'ün kariyer alanınızı zorlamasıyla iş ve kariyer konularında Haziran ayına kadar olan döngüde zorlanmanız, fazladan sorumluluklarla uğraşmanız söz konusu. 

Parasal konularda Haziran ve Temmuz aylarında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz ancak maddi konulardaki bereket enerjiniz, sonuç almanın çok çalışarak geleceğine de işaret etmekte. Bu yıl dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur da gelir gider dengelerinize dikkat etmek yönünde olmalı. Bir yandan kazançlarınızı emekle ve uğraşarak elde etme potansiyeli yükselirken, bir taraftan da giderlerinizi iyi organize etmenizi gerektiren unsurlarda öne çıkmakta.

Yaratıcı konularla uğraşan Balıklar bu yıl ilginç ve çok farklı, kreatif projeler ortaya koyabileceksiniz. Medya ve sinema alanları, yaratıcı projeler, sanatsal konular, mimari alanlar, spritüel konular, kişisel gelişim alanlarıyla ilgilenen Balık burçları adına şanslı ve yeni fikirler üretebilecekleri, kendilerini geliştirebilecekleri olanaklar söz konusu. Genel olarak da Balık burçları ve yükselen Balıklar adına verimli bir döngü öne çıkmakta. Özellikle yılın ilk yarısı proje bazlı işler açısından hayli yoğun bir temponuz söz konusu. 

Bu yıl işinizle ilgili değişim kararları alabilirsiniz. Bir süredir yapmak istediğiniz bir konuda yeni bir atılım yapma, hatta sektör değiştirme arzu ve isteğiniz yılın ilk yarısı daha vurgulu olabilir. Ancak unutmayın ki duygusal kararlar vermeye eğilim göstereceğiniz bu süreçte Mart ayı başta olmak üzere adım atmak için koşulları iyi değerlendirmekte önemli olacak. Zira Venüs bir yandan size yeni şartlar ve olanaklar sunarken, Satürn ise özellikle kariyer alanlarınızda dönüşümleri zorlanarak ve uğraşarak almanıza yol açacak. Bu nedenle iş konularında yatırımlarınızı iyi organize ederek hareket etmelisiniz. Parasal konularda planlı ve organize olmalısınız. 2017 iş konularında hızlı ve çabuk kararları fazla desteklemiyor. Yapacaklarınızı veya yapmak istediklerinizi düşünerek ve akılcı biçimde değerlendirerek ilerlemeniz önemli olacak. 

9 Nisan ile 3 Mayıs arası para alanınızda gerileyecek Merkür, beklemediğiniz giderler, faturalar veya planlamadığınız parasal durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu aralıkta bankacılık işlerinizi, kredileri veya her türlü finansal adımınızı ölçülü ve dikkatli ele almakta fayda var. 

13 Ağustos ile 5 Eylül arasında gerçekleşecek Merkür gerilemesi ise mesleki konularda değişimler yaşamanıza neden olabilir. İşyerinizde Temmuz ve Ağustos aylarında ortaya çıkabilecek sorunlar bu aralıkta fazlasıyla vurgulu olabilir ki 13 Ağustos ile 5 Eylül arasında meslektaşlarınızla sorunlarınızı, proje ve işlerinizi daha iyi organize etmek ve düşünmeden hareket etmemek önemli olacak. Benzer şekilde 21 Ağustos'ta gerçekleşecek Güneş tutulması, öncesindeki Merkür gerilemesi ile özellikle hizmet alanında çalışan Balık burçları adına ilişkileri ve meslektaşlarınızla diyaloglarınızı iyi yönetmeniz gerektiğine vurgu yapmakta. 

Bu yılın ilk yarısı fırsatları ve maddi getirileri iyi değerlendirmek, bir yandan da elde edeceklerinizi çalışarak sonuçlandırabileceğinizi bilmek sizin için önemli. Yılın ikinci yarısı ise iş kadar kişilerle de uğraşmanız ve sürekli gardınızı almak durumunda kalmanız söz konusu.

Bolluk gezegeni Jüpiter bu yıl karşı burcunuzdan geçmekte. Bu alan ortaklı işleriniz, proje çalışmalarınız, toprakla veya organik tarımla ilgili konularda yatırımlar yapmanız, adımlar atmanız açısından başkalarıyla da yürüteceğiniz çalışmalar olabileceğine işaret etmekte. Genel olarak ortaklı işler, ticari alanlar, yurtdışı bağlantıları, yabancılarla olan işler ve ortaklıklar adına şanslı bir yıldan geçmektesiniz. 12 Eylül'e kadar sürecek bu döngü iş ve çalışmalarınız adına verimli bir sene geçirmenize olanak sağlayacaktır. 12 Eylül'den itibaren burç değiştirecek olan Jüpiter, başkalarından gelecek maddi kaynaklar adına iyi bir sürece adım atacağınıza işaret etmekte. Eşiniz, aileniz veya sizin kazançlarınız dışında aldığınız bir geliriniz varsa, bu alanlarda Eylül?den itibaren şanslı bir döngünüz başlıyor. Aynı zamanda kişisel gelişim veya spritüel bir konuyla ilginiz varsa, Eylül ayından itibaren bu alanlarda isim duyurma, öne çıkma veya kendinizi geliştirme olanağınız başlayacak. 

Sevgili Balık burcu, 2017 yılının size bolluk ve bereket ile gelmesini temenni ederim. Sevgilerimle...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat