Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Android Telefonlarda Bluetooth Kullanımı

Android telefonlarda Bluetooth nasıl açılır?

24,306
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Teknoloji Blogu Yazarı

Bluetooth, bilgisayar, tablet, akıllı telefon ve bunların aksesuarlarının birbirleriyle kablosuz veri aktarım teknolojisi. Artık hemen her cihazda kullanılan Bluetooth teknolojisi Android telefonlarda da kullanılıyor. 


Android telefon ve tabletlerde kullanılan Bluetooth teknolojisi ile dosya aktarımı, aksesuar senkronizayonu gibi işlemler yapmak mümkün. 

Android telefonlarda Bluetooth ile dosya aktarmak için aktarım yapılacak cihazların birbirleriyle eşleştirilmesi gerekiyor. Eşleitirme işlemi telefonun Bluetooth menüsünden kolayca yapılabiliyor. Sonra aktarılacak dosya seçiliyor ve gönderiliyor. 

Bluetooth ile kablosuz kulaklık, akıllı saat ya da herhangi Bluetooth destekli bir ekrana ya da bilgisayara aktarım yapmak da mümkün. 

Android telefonlarda Bluetooth kullanımı, Android telefonlarda Bluetooth ile dosya aktarma, Android telefonlarda Bluetooth kulaklık kullanma gibi konularda daha fazla bilgi için uzman videolarını izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat