Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri

Alüminyum kapı ve pencere sistemlerinin avantajları nelerdir?

15,127
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Alüminyum Kapı ve Pencere Sistemleri Uzmanı

Endüstrinin birçok alanında kullanılabilen alüminyum malzemesi son dönem mimarisinde pencere ve kapı olarak da oldukça fazla kullanılmakta ve yoğun ilgi görmektedir. Alüminyum pencere ve kapıların bu kadar yoğun ilgi görmesinin birçok önemli sebebi vardır. Korozyona ve dış hava şartlarına dayanıklı oluşu, hafif ve dayanımı yüksek malzeme özelliği ile alüminyum kapı pencere sistemleri kullanıcılarına önemli avantajlar sunar. Geniş açıklık ve yüksekliklere uygulanabilirliği sayesinde daha ferah mekanlar yaratmaya yardımcı olur. Bir diğer yandan malzemenin özelliği sayesinde istenilen renge boyanabilir, kişiselleştirilebilir; müşteri talebine göre tamamen mekanla bütün hale gelecek renklerde kullanılabilir. Alüminyumun sınırsız şekillendirme ve tasarım olanağı, çok karmaşık yalıtım detaylarının ekonomik çözümünü sağlar
 
Alüminyum kapı pencere sistemlerinin bir diğer avantajı ise daha az bakım gerektirmesi ve kolay temizlenmesidir.
 
Alüminyum doğrama sistemleri birçok açılım seçeneği sunar. Bunlara katlanır, kayar katlanır, sürme, açılır, çift açılır, dışa açılır gibi pek çok örnek vermek mümkündür.

Bütün bu avantajlarının yanında alüminyum çevrecidir. Alüminyum ürünleri gerek üretilirken, gerekse kullanıldıkları yerlerde çevre kirlenmesine sebep olmazlar. Kalan fireler, yeniden değerlendirilerek yeni ürünlere dönüştürülebilir.

Kapı ve pencere sektöründe uluslararası lider bir şirket olan Deceuninck markalarından IQ Alüminyum Sistemleri, her türlü alüminyum çözüm için profesyonel bir iş ortağıdır.

Kapı ve pencerelerde alüminyum sürme sistemlerinin avantajları

Son dönemde yapılan mimari yapılarda manzarayı engellemeyecek geniş açıklıklar talep edilmektedir. Manzara kaybı yaratmadan kolay kullanımı, pratikliği ile hayatınızı kolaylaştırarak estetik bir çözüm sunmanın en etkili yolu sürme sistemlerini tercih etmektir. 

Sürmeler, hareketli olarak tek kanattan altı kanada kadar çok geniş açıklıklara uygulanabilmektedir. IQ Alüminyum Sistemleri, sürme sistemleri hususunda teknoloji ve Ar-Ge ile birleştirerek tasarladığı birçok seri ile farklı sürme seçenekleri sunmaktadır. Her ihtiyaca yönelik, ondan fazla sürme sistem seçeneği ile tüm kullanıcıları memnun edecek çözümleri IQ Alüminyum'da bulmak mümkündür.

Alüminyum kepenk sistemlerinin kullanım alanları

IQ Alüminyum Sistemleri her türlü pencere ve kapı seçeneklerinde sınırsız seçenek sunmanın yanı sıra hem nostaljik bir görünüm sağlamak hem de olumsuz hava koşullarına karşı alternatif çözümlerden biri olan kepenk için de Vival Kepenk Sistemini üretti. 

Vival Alüminyum Kepenk Sistemi ile estetik tasarımı ve işlevsellik bir araya geliyor. Vival Kepenk Sistemlerinde, her türlü doğrama ile mükemmel uyum sağlanmakta, ister katlanır ister aç ? kapa ister sürme kepenk yapabilme imkanı sağlamaktadır. Kepenk sisteminde özel olarak geliştirilmiş aksesuar ve profil yapısı sebebi ile istenilen genişlikte açıklıklara rahat bir şekilde uygulanabilmektedir.

IQ Alüminyum Sistemleri ile çalışmanın avantajları

2014 yılından bu yana sektördeki çalışmaları ile adından söz ettiren IQ Alüminyum Sistemleri, Deceuninck kalitesi ile fiyat performansı ve geniş ürün yelpazesi ile rakipsiz olma yolunda ilerliyor. Kurumsal yapısı ile üretim aşamasından tüketiciye ulaştırma sürecine kadar büyük bir sorumlulukla ilerleyen IQ Alüminyum Sistemleri, mükemmelleştirme politikası ile her zaman tercih edilen bir kuruluş olmayı temel ilkesi olarak sayıyor 

Alüminyum sektöründe, kalitesi ve inovatif ürünleri ile öne çıkan IQ Alüminyum; cephe sistemleri, açılır sistemler, menfezler, güneş kırıcılar, skylight sistemleriyle tüm çözüm alternatiflerini tüketiciye ulaştırıyor. Sahip olduğu ürünler ile rakipleri arasında fark yaratan IQ Alüminyum Sistemleri, sektörde eşine rastlanmayan bayilik sistemi ile çalışarak müşteri memnuniyetini de garantilemektedir..

IQ Alüminyum, ürünlerinin tüm dağıtımlarını sadece kendisi gerçekleştirerek, bayilere ulaştırma noktasına kadar ki lojistik hizmetini kaliteden ödün vermeden büyük bir titizlikle yönetmektedir. Bu başarılı strateji sayesinde hiçbir aracı kuruma gereksinim duymaması, bayilere tüm ürünlerin eksiksiz ve doğru bir şekilde ulaştırması sayesinde bayi ve müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartmaktadır. 

Sürme sistemleri, açılır sistemler, menfez, güneş kırıcı, skylight ve cephe sistemlerinde yirmiden fazla serisi bulunan IQ Alüminyum Sistemleri; yüksek yalıtımlı, uzun ömürlü, kaliteli, dayanıklı, geri dönüştürülebilir tasarımları ve çevreci olması sebebiyle yaşam alanlarında öncelikli olarak tercih ediliyor. Ayrıca, çok geniş renk yelpazesi ile de müşterilerine sınırsız seçenek sunuyor.

Yüksek performanslı katlanır alüminyum kapı pencere çözümleri

Günümüzün giderek artan kullanım oranı ile vazgeçilmezi olan katlanır kapı sistemlerinin en etkili çözümlerinden biri de Vival Plus yüksek yalıtımlı katlanır kapı sistemidir. Sağlamlık, estetik ve ferahlığı bir arada bulabileceğiniz Vival Plus katlanır kapı sistemleri tüm detayları ile sizlere istediğiniz özgürlüğü sunmaktadır.

Bu sistem profil detayları ve ayrıca modern, sağlam ve mükemmel olarak tasarlanmış aksesuar yapısı sayesinde pratik olarak açılıp kapanma imkanı sağlar. Kapama profilleri ve işlevsel conta yapısı sayesinde üstün yalıtım sağlar. Kanat üretimi istenirse 45 derece istenirse 90 derece yapılabilmektedir. İster sağa ister sola dilerseniz de her iki yana toplanabilme imkanı sağlamaktadır. Geniş ve yüksek açıklıklara uygulanabilen dayanıklı ve güçlü profil yapısına sahiptir. Üstten taşımalı aksesuar yapısı sayesinde çok geniş açıklıklar için sınırsız sayıda kanat uygulanabilme imkanı sağlar. Ayrıca köşe detayı bulunan mimari yapılar için özel olarak tasarlanmış köşe dönüş sistemi ile herhangi bir dikey taşıyıcıya ihtiyaç duymadan mekanları mükemmel bir şekilde birleştirir.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat