Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

9 - 15 Mayıs 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 9 - 15 Mayıs 2016 haftası neler yaşayacak?

6,795
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... 9 Mayıs haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 9 - 15 Mayıs 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Bu hafta güzel bir hafta sizler için. Öncelikli olarak ev ve aile konularınız vurgu kazanıyor, maneviyatınız güçleniyor ve sevdiğinizi sevildiğinizi hissediyorsunuz. Jüpiter düz hareketine geçmek üzere. Şans ve bereket konularımız daha rahat akacak bu haftadan itibaren. En azından zorluk çektiğimiz konular yumuşama yaşayacak diyebiliriz. 

Boğa burcu: Haftaya olumlu ve güzel giriş yapıyor olacaksınız. Özellikle aşk hayatınızda sevdiğiniz kişiyle aranızda müthiş bir çekim söz konusu. İlişkiniz güçleniyor ve beraberliğiniz daha da keyifli hale geliyor. Mayıs ayı sizler için genel anlamda aşk için uygun etkiler barındırıyor zaten. 

İkizler burcu: Bu hafta Jüpiter düz hareketine geçiyor. Bir süredir o da retrodaydı ve artık Başak burcunda ileri hareketine başladı. Bu durum ev ve aile konularında olumlu gelişmelere vesile olacak sizler için. Bunun dışında hafta başında para ile ilgili konular gündeminizde olurken mevcut işinizde ilerlemeler kaydedebileceksiniz. Hafta ortasında ise iletişim yönünüz ve kardeşleriniz ile ilgili olaylara tanıklık edeceksiniz. 

Yengeç burcu: Güzel bir haftaya başlıyoruz hep beraber. Yücelme yöneticiniz Jüpiter düz hareketine geçiş yapıyor ve burcunuzun yöneticisi Ay da sizinle. Haftanın başında kendinize olan güveniniz artarken bir çok problemi çözmek için fırsatlarınız olacak. Elinizi taşın altına koyabilecek ve o gücü kendinizde hissedeceksiniz. Sosyal çevrenizde aranılan ve sevilen bir kişi olduğunuz da vurgulanacak. 

Aslan burcu: Sizler için manevi duyguların öne çıkacağı bir hafta. Özellikle haftanın başlarında kendinizi yorgun ve depresif hissedebilirsiniz. Ay ve Plüton arasında bir gergin açı oluşuyor. Sizi manipüle eden konulardan uzaklaşmalı ve baskı yaratan durumlardan kaçmalısınız. 

Başak burcu: Sosyal çevrenizde yaratıcılığınız artarken çeşitli işler ve koşuşturmalar da devreye giriyor. Dernek, kuruluş, organizasyonlar sizi cezbediyor bu süreçte. Burcunuzda hareket eden Jüpiter'in düz hareketine başlaması sizi olumlu yönde etkileyecek. Yapmak istediklerinizi Eylül ayına kadar gerçekleştirmeli ve önünüze çıkan fırsatları kaçırmamalısınız. Gücü içinizde hissetmeli ve kalbinizi ferah tutmalısınız sevgili Başaklar. 

Terazi burcu: Haftaya iş konuları ile başlangıç yapıyorsunuz. Toplantılar ve koşturmalar ön planda. Birtakım ailevi sorunlardan ötürü yarım kalan işleriniz varsa onları tamamlamak sizler için iyi olacaktır. 

Akrep burcu: Bir şeyleri değiştirmek veya dönüştürmek için çok güçlü etkiler altındasınız bu hafta. Uzak yerler, eğitim hayatınız , yüksek lisans , uluslararası ilişkiler konularında ve hukuk konularında adımlar atarken haftanın ortasında işlerinizde ilerleme kaydediyor olacaksınız. Ay'ın bazı açıları zorlayıcı olsa da Güneş ve Plüton arasında uyumlu açı sizi düştüğünüz yerden kaldıracak. 

Yay burcu: Vergi, kredi veya borç gibi ödemeler canınızı sıkabilir fakat bunu şaşırtıcı bir şekilde atlatabilir ve bir anda her şeyin yoluna girdiğine tanıklık edebilirsiniz. Sanki bir melek gelmiş ve size dokunmuş gibi bir hissiyat yaşayacaksınız bu hafta. Yönetici gezegeninizin düz harekete geçmesiyle biraz rahatlayabilir ve yarım kalmış işlerinizi tamamlamak için fırsatlar yakalayabilirsiniz. 

Oğlak burcu: Haftaya biraz şaşırtıcı biraz sıra dışı ve biraz da bunaltıcı başlamış olabilirsiniz. En sevdiğimiz insan bazen bizi en çok kıran insan olabiliyor sevgili Oğlaklar. Ne demişler, "düşmanını uzakta arama, uzaktaki seni ne yapsın, yakınında ara, yakınındakilere iyi bak" Evet bu geçici bir süreç elbette. Bazı sıkıntılarımız illa ki oluyor ara ara, fakat Ay daha sonra güzel açılar alıyor. Haftanın ortaları ve bitiminde daha iyiye adım atacaksınız. 

Kova burcu: Günlük rutin ve sıkıcı işler siz göre değil belki. Her şey bazen üstünüze üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz. Sağlık konularınıza dikkat etmeli ve kontrollerinizi yaptırmalısınız. 

Balık burcu: Hobileriniz, keyif aldığınız şeylerden para kazanma isteğiniz artıyor. Bunun için bir çıkış yolu bulmaya çalışıyor gibisiniz fakat aynı zamanda her yerden de kıstırılmış durumdasınız. Olsun, siz hayalini kurmaya devam edin. Ben inanıyorum ki bir gün mutlaka olacak sevgili Balıklar. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat