Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

9 - 15 Kasım 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 9 - 15 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

8,810
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler, burç yorumlarımızda tekrar Astrolog Su Karakuş ile beraberiz. Su Karakuş bu hafta bizlere kuzey ay düğümü ve Jüpiter'in etkisi ile bolluk ve bereket anlamında çifte şans müjdeliyor. Astrolog Su Karakuş ile 9 - 15 Kasım 2015 haftası burç yorumlarımızı öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz. 


Koç burcu bu hafta: Çarşamba günü ek gelirler alanında bir yeni ay gerçekleşecek. Hem yöneticilerinizin, hem iş alanınızdaki bolluk bereket desteğinin, Jüpiter'in etkisini alıyorsunuz ve yeni gelirler elde etmeye başlıyorsunuz. Bu anlamda bir çalışma hayatınız yoksa, başkalarının kaynaklarından; eşinizin ya da babanızın veya annenizin kaynaklarından yararlanabilirsiniz. Bunun dışında başkalarının kaynaklarını daha işler hale getirebilirsiniz. Güzel haberlerimiz sadece bu kadar değil. Yöneticiniz Mars Perşembe'den itibaren evlilik ve ortaklık alanınıza yerleşiyor. Bu anlamda eşiniz ile ya da ortağınızla aranızda çözümlenmemiş ne kadar sorun varsa, gündeme getirebilirsiniz. 

Boğa burcu bu hafta: Romantik bir haftaya başlıyorsunuz. Çünkü evlilik ve ortaklık alanınızda yeni ay gerçekleşecek. Çarşamba günü oluşacak bu etki tüm bir hafta boyunca varlığını hissettirecek. Eğer bir aşk yaşamınız varsa ve her şey yolunda gidiyorsa, evlilik kararı alabilirsiniz. Bunun için çok erken diyorsanız, yakınlarınızla ilişkinizde yeni bir aşamaya geçebilir, yeni bir iş ortaklığı kurabilirsiniz. Her halükarda yurtdışından ya da kent dışından dostlarınız bu ortaklığa ya da evliliğe katkıda bulunacaklar. 

İkizler burcu bu hafta: Bu hafta hem iş hem de aşk alanında güzel haberleriniz var. Çarşamba günü iş alanınızda bir yeni ay gerçekleşecek. Çarşamba gününden itibaren yenilik planlayacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilir ya da iş alanınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bunun dışında iş adresiniz değişebilir ya da yeni bir iş kurabilirsiniz. Hiçbiri değilse bile yeni elemanlar yardımınıza koşmaya başlayacak. Bütün bunlar için bir kredi ihtiyacınız varsa, bu hafta başvuruda bulunabilirsiniz. Hiçbir şekilde reddedilmeyeceksiniz. 

Yengeç burcu bu hafta: Haftanın en şanslı burçlarından birisiniz. Çünkü aşk alanınızda çarşamba günü bir yeni ay gerçekleşecek. Yakın çevrenizin desteğini alacaksınız. Sizin çok seven insanlar sizi yeni biri ile tanıştırmak isteyebilirler. Yine uzak çevrenizden ve yakınlarınızdan ekstra farklı bir destek alacaksınız. Bu destek aynı zamanda baskı da demek. Sizi özellikle birisi ile tanıştırmak isterlerse ve siz gönüllü olmazsanız, bilin ki büyük bir fırsatı kaçırıyor olacaksınız. Bu hafta tanışacağınız kişi ile aranızda gerçekten romantik bir ilişki başlayabilir. Hatta bu kişi ruh eşiniz olabilir. Ancak perşembe günü Mars ev, aile ve yuva alanınıza yerleşiyor. Bu biraz sizin açınızdan gerilim anlamına geliyor. Aile bireyleri ile özellikle anneniz ile tartışmalı bir döneme girebilirsiniz. Ancak bu tartışmalarda çok da ileri gitmeyin.

Aslan burcu bu hafta: Mülk sahibi olmak, yuva kurmak istiyorsanız ya da evle ilgili tamirat tadilat planınız varsa, annenizle aynı evde yaşama kararı almayı planlıyorsanız bu hafta çok uygun bir hafta. Çarşamba günü ev ve yuva alanınızda bir yeni ay gerçekleşiyor. Hem iş hayatınızdaki güçlü insanların hem de Jüpiter'in desteğini alacaksınız. Çünkü Jüpiter para alanınızda. Bolluk bereket dolu bir ortamı evinizde de yaratabilirsiniz, home office de kurabilirsiniz ya da bolluk ve bereket sayesinde evinizde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. 

Başak burcu bu hafta: Yaptığınız iş ile tanınmak istiyorsanız ya da yeni bir çevrede var olmak istiyorsanız, çevrenizi değiştirmek ya da genişletmek istiyorsanız bu hafta karşınıza harika fırsatlar çıkabilir. İyimserliğiniz ve pozitif görünüşünüz sayesinde yeni insanlarla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Yazı işleri ile ilgiliyseniz ve aklınızda bir kitap projesi varsa, bu hafta yazmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta sunum çalışmalarınız varsa, başarılı olacağınıza emin olabilirsiniz. Bir partneriniz varsa, bu hafta sizi her konuda destekleyecek. 

Terazi burcu bu hafta: Bu hafta size çok güzel bir haberim var. Eğer yeni bir gelir kaynağı ya da iş arıyorsanız çarşamba günü gerçekleşecek yeni ayın etkisi sizi şans ile donatacak. Yeni gelirler elde edecek, belki de ilk maaşınızı alacaksınız. Eğer çalışmakla ilginiz yoksa büyük ihtimalle özgüveninizin yükseldiği bir dönem olacak. Buna sebep ailenizden güçlü olanlar. Sevgili Teraziler, ikinci güzel haberim Mars'ın perşembe günü burcunuza geçiş yapması. Bu, perşembe gününe kadar dinlenmeniz, okumanız, belki de meditasyon yapmanız anlamına geliyor. Perşembe gününden sonra bütün öğrendiklerinizi uygulayabileceksiniz. 

Akrep burcu bu hafta: Güzel bir haftaya başlıyorsunuz. Çarşamba günü burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor. Hafta başından itibaren gerçekleşen bu yeni ayın etkilerini hissetmeye başlayacaksınız. Yeni gelirler elde edebilir, başkalarının kaynaklarını işleme fırsatı bulabilirsiniz. Bu kaynaklardan para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte eğer evlenmek gibi bir niyetiniz varsa, yılın en güzel dönemlerinden birindesiniz. Henüz böyle bir alternatifiniz yoksa, evleneceğiniz insan ile tanışabilirsiniz. Üstelik sosyal çevrenizden güçlü, karizmatik insanlar hem para kazanmanız hem de evlenmeniz için size destek verecek. 

Yay burcu bu hafta: Yeni bir haftaya başlıyoruz. Hafta ortasından itibaren bir yeni ay gerçekleşecek. Sizi biraz dinlenmeye sevk edecek, biraz da inanç geliştirmenizi isteyecek. Etkisini hafta başından itibaren hissedeceksiniz. Bugünlerde yegane düşünceniz para ve kariyer olabilir. Özgüveninizi geliştirmek de düşüncelerinizden bir tanesi. Her biri için bu yeni ayın itici gücüne ihtiyacınız olacak. Yeni inançlar geliştirmeniz gerekecek. Teşvik, yine güvendiğiniz insanlardan ve yakın dostlarınızdan geliyor. Başkalarını, özellikle yöneticilerinizi örnek alırsanız inanç geliştirme konusunda çok büyük adım atabilirsiniz. 

Oğlak burcu bu hafta: Yeni dostlar edinmeniz, yeni insanlarla tanışmanız, sosyalleşmeniz gerekiyor. Bunu sağlayacak itici güç çarşamba günü yeni ay ile birlikte geliyor. Ancak yeni ayın etkisini pazartesi gününden itibaren hissedeceksiniz. Üstelik bu yeni dostlar sizin yardım ettiğiniz, yardım etmek zorunda hissettiğiniz insanlar. Uzaklardan, yurtdışından ya da kent dışından tanıdığınız insanları teşviği ile yeni bir sosyal alan oluşturacaksınız. İşte bu alan ilerleyen yıllarda çok işinize yarayacak. 

Kova burcu bu hafta: Yeni ay kariyer alanınızda çarşamba günü gerçekleşecek ve etkisi hafta başından itibaren görülmeye başlayacak. Tamamen sezgisel kararlar alacağınız ve kalbinizin sesini dinleyeceğiniz bir haftadasınız. İşin açıkçası bu dönem için doğru olan da bu. Mantık değil, sezgileriniz ile hareket ettiğiniz bu dönem size daha fazla şey kazandıracak. Kredi alarak yeni bir iş kurabilirsiniz. Belki emekli olabilir ya da her şeyi bırakıp kendi işinizin patronu olmaya karar verebilirsiniz. Hiçbiri değilse ve düzenli bir işiniz varsa yeni bir terfi sizi bekliyor olabilir. Bunun için ihtiyacınız olan yegane şey içinizdeki güç. Kendinize inancınız olduğu sürece bu hafta yükselişiniz garanti demektir. 

Balık burcu bu hafta: Çok güzel ve özel bir haftaya başlıyorsunuz. Çarşamba günü Akrep burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi tamamen olumlu etkileyecek ve bu olumlu etkiyi hafta başından itibaren hissedeceksiniz. Yeni bir eğitim almaya başlayabilir, medya çalışmalarında yer alabilir, yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Buna ek olarak kent dışına ya da yurtdışına taşınma kararı alabilirsiniz. Eğitim hayatı devam edenler, yepyeni bir eğitim için seçilen öğrenci olabilir. Her koşulda kazan kazan dönemindesiniz. Çünkü bu dönemde çok sıkı dostlarınız sizin için uğraşıyor olacaklar.

Sevgili Astroloji severler, güzel bir hafta olacak, değerlendirebilmenizi umut ediyorum. Mutlululuk, bolluk, bereket sizinle olsun diyorum. 

Şimdilik hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat