Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

8 - 14 Şubat 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 8 - 14 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

10,006
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... Bu hafta tüm burçların özellikle bir konuda dikkatli olması gerekiyor. Mars, bu hafta yeni ay ile olumsuz bir bağlantı içinde. Yeni ay ile Mars sert bir açı yapıyor. Bu da, kazalara, aksiliklere, aniden ortaya çıkacak giderlere ve hırsızlıklara, dolandırıcılıklara açık olduğunuz, aynı zamanda tartışmalara itilmeye müsait olduğunu anlamına geliyor. Bu anlamda kışkırtılmalara gelmemeli, sakin duruşunuzu korumalısınız. Ancak Mars'ın bu etkisi dışında, sakinliğinizi korur, sağlık ve para ile ilgili konularda dikkatli adım atarsanız mülk sahibi olabilir, tanınırlığınızı artırabilir, yepyeni iş ortamlarına girebilirsiniz. Bu anlamda bu hafta Mars'a karşı tedbirli, yeni teklif ve kararlara ise açık olmalısınız. Her anlamda tüm burçları incelemek için videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Pazartesi günü arkadaşlık, dostluk ve idealler alanınızda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay sayesinde yeni dostlar, yeni arkadaşlar hayatınıza katılacak ve tüm yaşamınızı baştan sona değiştirmenize yardımcı olacak. İlerlemek istediğiniz, liderlik yapmak istediğiniz alanlar var işte bu alanlarda tanınmanız için de dostlarınızın büyük yararını görüyorsunuz. Bütün bir hafta boyunca yeni tanıştığınız insanlarla aranızda olumlu bir elektrik gerçekleşecek. Fakat bunun yanı sıra Akrep burcunda bir süredir Mars ilerliyordu. Mars'ın yeni ay ile olumsuz açısı nedeniyle arkadaş çevrenizle maddi konularda çatışmaya düşebilirsiniz.

Boğa burcu: Bu hafta harika bir yeni ay gerçekleşiyor kariyer alanınızda. Eğer çalışmaya niyetiniz varsa, meslek değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da biraz daha ilerlemek istiyorsanız pazartesi gününden itibaren yeni ayın etkisini hissediyor olacaksınız. 5 gün süresince yeni ay size yeni teklifler getirecek. Kariyeriniz ile ilgili bu teklifleri iyi değerlendirmelisiniz. Bu teklifler sayesinde ek gelirler elde etmek istiyorsanız, bunu düzenli olarak sağlayabileceksiniz. Bu hafta kabul edeceğiniz tekliflerin ürünlerini uzunca bir süre kullanıyor olacaksınız.

İkizler burcu: Hafta başında dostunuz Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Etkisini hafta sonuna dek hissediyor olacaksınız. Yeni ay size 1'den fazla harika yeni başlangıçlar sağlayacak. Bunlardan bir tanesi seyahat. Yurtdışına seyahat edebilirsiniz. Gitmek, görmek, gezmek istediğiniz herhangi bir ülkeyi görme fırsatı bulabilrsiniz. Medyada yeni bir çalışma başlatabilirsiniz ve bu çalışma sayesinde adınızı duyurabilirsiniz.

Yengeç burcu: İş, para ve kariyer alanınızda bu hafta harika etkiler altındasınız. Bu üç alandaki bağlantı birbirinden güzel olasılıkları karşınıza çıkaracak. Pazartesi günü yeni ay Kova burcunun 19. derecesinde gerçekleşecek ve cuma gününe kadar ek gelirler kazanmanıza yardım edecek. Piyango talihlisi olabilirsiniz. İkramiye ya da bonus alabilirsiniz. Bunların bağlantısı bir miktar kariyerle de ilgili. Kariyerinizde beklenmedik bir yükseliş yaşayabilir, bu sayede gelirlerinizi de yükseltebilirsiniz. Ne kazanırsanız kazanın, onu uzun vadeli kılabileceksiniz.

Aslan burcu: Pazartesi gününden itibaren yeni ayın etkisinde olacaksınız. Evlenebilirsiniz ya da yeni bir iş ortaklığı kurabilirsiniz. Bu yeni ay harika etkiler sunuyor. Evlilik kararı alacaksanız. Bu tamamen bir aşkın sonucu olacak ve uzun süre hayatınızda olacak. Eğer bu evlilik değil, bir iş ortaklığı ise, yaratıcılığınız sayesinde bu ortaklığı kuracaksınız ve böylece hiç beklemediğiniz kadar yüksek paralar kazanacaksınız. 

Başak burcu: Pazartesi günü iş ve sağlık alanınızda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayın olumlu etkisini hafta sonuna kadar hissedeceksiniz. Yeni başlangıçlar yapmanızı sağlayacak. Yeni bir iş kurabilirsiniz, yeni bir iş teklifine evet diyebilrsiniz ya da yeni elemanlar alabilirsiniz. İşinizi genişletme kararı alabilirsiniz.Bütün bunlar uzun vadeli olacak ve yeni bir mülk sahibi olmanıza da yardım edecek. Eğer iyi değerlendirebilirseniz harika bir haftadasınız. İş ya da evet diyeceğiniz iş teklifi size hiç beklemediğiniz miktarda paraların kapısını açıyor olacak. Yeni sponsorlar bulabilir, kredi alabilir ya da çalışkanlığınız sayesinde bonusla, ikramiye ile ödüllendirilebilirsiniz.

Terazi burcu: Değişik bir haftadasınız. Birçok alanda birden yenilik yapacaksınız ama en önemli yenilik aşk olacak. Yalnız olan Teraziler yepyeni bir aşka yelken açabilir. Üstelik bu insan yakın çevrenizden, tanıdığınız ve güvendiğiniz biri olacak. Aynı insanla çok ani bir şekilde evlilik kararı alabilirsiniz. İhtimallerden biri bu. Bir başka ihtimal ise yine yakın çevrenizden güven duyduğunuz biri ile yeni bir projeye başlayacaksınız ve bu proje sayesinde yeni bir iş ortaklığı kurabileceksiniz. Başka insanlara danışmanlık yapabileceksiniz.

Akrep burcu: Bu hafta yeni ay sayesinde hafta sonuna kadar yeni bir mülk alacaksınız. Bu mülk size yeni gelirler de sağlayacak, aynı zamanda bir iş kurmanıza da yardımcı olacak. Bu öyle bir mülk ki, eğer ev alıyorsanız, evinizden iş yapacaksınız. Bir işyeri satın alıyorsanız, o işyerini işler hale getirecek, bir iş kuracaksınız. Bol bol para kazanacaksınız. Bir tarla, arsa alıyorsanız onu kısa vadede işe, yatırıma dönüştürebileceksiniz. Bu hafta para ile ilişkiniz hiç olmadığı kadar iyi. Çünkü gelirlerinizi sabit bir şekilde koruyabileceksiniz.

Yay burcu: Bu hafta Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ayın etkisini cuma gününe kadar hisseceksiniz. Yeni ayın size getireceği yenilikler ise yepyeni bir çevre olacak. Yakın çevreniz genişliyor sevgili Yaylar. Aynı zamanda kendinizi tanıtmak, yeni bir eğitim programına başlamak, kısa seyahatler yapmak istiyorsanız ya da yaptığınız işin adını duyurmak istiyorsanız, medya çalışmalarına başlamak, sunum yapmak, seminer planlamak gibi planlarınız varsa bu hafta cumaya kadar zamanınız var. 

Oğlak burcu: Haftanın mali konularda en şanslı burçlarından bir tanesi de sizsiniz. 8 Şubat Pazartesi günü bir yeni ay gerçekleşiyor Kova burcunda. Bu yeni ay size yeni gelirler sağlayacak. Yepyeni bir işe dahil olabilirsiniz. Ekstra gelir kazanabilirsiniz, ikinci işinizi yapabilirsiniz. Her koşulda kazan-kazan günlerindesiniz. Bu hafta cuma gününe kadar para kazanmakla ilgili tüm yenilikleri yapmanızda yarar var. Bu yeniliklerin ailenizden kaynaklı olabileceğini söylemeliyim. Aynı zamanda yeni bir mülkün satışı da size yeni bir gelir kaynağı olacaktır. Ailenizin tüm desteğini alacaksınız tüm hafta boyunca. Ama aynı zamanda kendi kendinize de enerji vereceksiniz. 

Kova burcu: Haftanın en şanslı burçlarından birisi sizsiniz çünkü yeni ay burcunuzda gerçekleşiyor. Hem görünüşünüzü, hem kişisel stilinizi, hem de dünyayı algılama biçiminizi yenileyeceksiniz. Üstelik yeni ay yöneticiniz Uranüs ile olumlu bir bağlantı içinde. Bu, beklediğinizden daha fazla sürpriz yaşabileceğiniz anlamına geliyor. Çeşit çeşit sürprizler bu hafta hayatınızı şenlendirebilir. Özellikle sunum yapmak, tanıtım yapmak istiyorsanız,  firmanızın ya da adınızın görünürlüğünü artırma planınız varsa bu hafta birçok fırsat karşınıza çıkacak. 

Balık burcu: Bu hafta Kova burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ruhsal gelişim teknikleri ve rüyalarla ilişkili alanınızda gerçekleşecek ama tuhaftır ki bu alanda oluşacak bir yenilik, atacağınız her adım size para ve kariyer olarak geri dönecek. Eğer şifa sanatları ile ilgileniyorsanız, bu hafta kendi hayatınız için göndereceğiniz şifalar kesinlikle işinize yarayacak veya yoga, meditasyon gibi çalışmalara eğiliminiz varsa, bu hafta alacağınız sertifika size para kazanacaksınız. Ne olursa olsun bu hafta görünüşünüzle değil, ruhunuzun stili ile ifadesi ile ilgilenmelisiniz. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat