Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

8 - 14 Ağustos 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 8 - 14 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

5,294
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Ağustos ayının ikinci haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 8 - 14 Ağustos 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Bu hafta herhangi bir şekilde yeni ay ve dolunay yok ama daha önemli bir kavuşma var. Bu tarihten itibaren 7 Eylül'e kadar 1 ay boyunca Mars ve Satürn kavuşumda olacak. Bu, astrolojide malefik dediğimiz en zorlu kavuşumlardan biri. Mars ve Satürn bu kavuşumu ile bizlere sınırlarımızı gösterecek, kısıtlayacak, zorlayacak ve adeta kendimizi aşmak için çabalamaya ve mücadeleye davet edecek.

Boğa burcu: Aşk ve eğlence hayatınızda, ikili ilişkilerinizde birtakım sıkıntılar sizleri beklemekte bu hafta. Haftaya Ay Terazi'de başlıyoruz. Ne yazık ki yöneticisi Venüs, Mars ile sert açıda. Aynı zamanda Satürn de Mars ile kavuşumda. Dolayısıyla ikili ilişkiler için biraz zorlayıcı bir hafta olacak bu hafta.

İkizler burcu: Haftaya Ay Terazi'de başlıyoruz. Haftaya uzlaşmacı ve uyumlu Terazi enerjisi hakim olsa da genel açılar zorlayıcı olduğundan, bu hafta özellikle ikili ilişkiler adına karar almamakta fayda var. Karşıt burcunuz Yay'da meydana gelen Satürn ve Mars kavuşumu sevdiğiniz kişi ve sizin aranızda soğuk rüzgarlar estirebilir. 

Yengeç burcu: Bu hafta motivasyon konunuz eviniz ve yuvanız olacak. Evinizde vakit geçirmek; yemekler yapmak, misafir ağırlamak isteyeceksiniz. Ancak bir yandan da bu hafta gergin açılar söz konusu. Biraz dikkat etmekte fayda var. 

Aslan burcu: Haftanın uyumlu ve iletişimi iyi başlayan burçlarındansınız. Özellikle yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi gidiyor hafta boyunca. Yalnız çocuklar için yaptığınız harcamalar veya kendiniz ve keyfiniz için yaptığınız harcamalar sonradan başınıza iş açabilir. 

Başak burcu: Maddi kaynaklarınızı çoğaltmak için çaba gösterdiğiniz bir haftaya girdiniz. Bu hafta dikkat edilmesi gereken önemli detaylar var. Özellikle aile içerisinde birtakım sorunlarınız ve anlaşmazlıklarınız olabilir.

Terazi burcu: Haftaya Ay sizin burcunuzda başlıyoruz. Aslında kendinize olan güveniniz tam ve kendinizi iyi hissettiğiniz bir süreç bu bir iki günlük süreç. Yalnız bu hafta ani başlayan ve ani biten ilişkilere açıksınız. 

Akrep burcu: Haftaya gergin ve bitkin başladınız. Kendinizi yorgun hissedebilir ve geri planda kalmayı tercih edebilirsiniz. Sizler bazen geriye çekilip plan yapar; olayları ve nedenleri araştırmacı yönünüzle, sezgilerinizle keşfetmeye bayılırsınız. Dolayısıyla biraz bunu gerçekleştireceğiniz etkiler var bu hafta.

Yay burcu: Arkadaşlarınız arasında popüler ve yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Yeni projeleri ise askıya almakta fayda var. Patronunuzla veya çalıştığınız kişilerle aranızda sert rüzgarlar esebilir bu hafta. Malum, Mars sizin burcunuzda ve 1 ay boyunca Satürn'le kavuşumda olacak. Neyse ki bir iyi haber var! Satürn 13 Ağustos'ta retro hareketini bitiriyor fakat aynı gün duygularımız hayli yıpranacak. 

Oğlak burcu: Özellikle seyahatler konusunda hayal kırıklıklarına açık bir haftadasınız. Gitmek istediğiniz yere gidemeyebilirsiniz ya da planlarınızda sorunlar çıkması olası. Kendinize işinize gücünüze vermiş durumdasınız aslında fakat ruh haliniz bu hafta çok gel gitli.

Kova burcu: Seyahat ve gezilerle ilgilenmek istiyorsunuz aslında ve ruh haliniz bundan yana fakat işleriniz buna pek izin vermiyor. Özellikle iş yaptığınız kişilerle aranızdaki kızgınlık ve birikmiş öfke patlamaları gündeminizde. 

Balık burcu: İşiniz yüzünden sevdiğiniz kişiyle aranızda problem çıkabilir bu hafta. Ya siz onun istemediği bir işle meşgulsünüz ya da o artık sizinle artık aynı fikirde değil. Eskiden boyun eğdiği, belki alttan aldığı şeylere artık tahammülü kalmamış ve bazı şeylerin değişmesinden yana kendisi.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat