Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

7 - 13 Mart 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 7 - 13 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

8,751
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... Bu hafta olumlu olumsuz açılar iç içe geçmiş durumda ama Güneş tutulması çok iyi bir yükseliş sağlayabilir. Eğer yeniliğe açık bir döneminizdeyseniz bu Güneş tutulmasını çok iyi değerlendirin. Çünkü zorunluluklar nedeniyle gerçekleştireceğiniz şeyler zaman içerisinde sizin için çok olumlu durumlar getirecek

7 Mart haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için 7 - 13 Mart 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Geçtiğimiz hafta yöneticiniz Mars pazar gününden itibaren Yay burcuna yerleşti. Medya çalışmaları ile ilgili seyahatler, eğitim alanları, belki de yaşam felsefenizle ilgili sizi daha atak ve cesur olamaya davet edecek. Uzun zamandır Satürn bu alanda yolculuk yapıyordu ve bir çeşit engel yaratıyordu. Daha cesaretsiz daha korkak hissediyordunuz, engellerle baş etmekte zaman zaman zorlanıyordunuz.

Boğa burcu: Satürn Yay burcundaki yolculuğunu üzün süredir devam ettiriyor ve mali konularda başkalarının kaynaklarından yararlanmak konusunda engeller yaratıyor. Mars geçtiğimiz hafta pazar günü aynı alana yerleşti ve daha atak, daha cüretkar davranmanıza yardımcı olmaya başladı. Bu haftadan itibaren parayla ilişkiniz bir miktar değişecek, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. 

İkizler burcu: Uzun zamandır yalnızsınız ya da yeni bir ilişki içindeyseniz bile, kendinizi yalnız hissediyordunuz. Satürn Yay burcunda yolculuk yapıyordu. Geçtiğimiz hafta pazar günü Mars da bu alana yerleşti ve sizi daha atak, daha talepkâr yapmaya başladı. Partneriniz yoksa bir arayışa girebilirsiniz. Bir partneriniz, bir ilişkiniz varsa yavaş yavaş tartışmanın dozu artmaya başlayabilir.

Yengeç burcu: İş alanınızda Satürn uzun süredir yolculuk yapıyordu. Geçtiğimiz pazar gününden itibaren Mars bu alana yerleşti ve artık daha atak, daha hareketli olacağınız bir iş yaşamı başladı. Bu dönemde iş arkadaşlarınızla tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde buna da dikkat etmeniz gerekiyor. 

Aslan burcu: Geçtiğimiz hafta pazar günü aşk alanında Mars yerleşmeye başladı, daha çekici hissetmeye başlıyorsunuz. Aşk konusunda daha atak ve enerjik davranmaya başlıyorsunuz. Partnerinizin size hayır demesine imkan tanımıyorsunuz. Bu anlamda olumlu ancak süregelen bir ilişkiniz varsa yavaş yavaş tartışmalara da başlıyor olacaksınız. Gerginlikler aranızda pürüzlere neden olacak. Buna da dikkat etmek gerekiyor. 

Başak burcu: Geçtiğimiz pazar günü Mars Yay burcuna yerleşti ve evinizle ilgili problemleri giderebilmeniz için teşvik etmeye başladı. Daha enerjik hissedeceksiniz daha fazla arayış içinde olacaksınız, belki evi taşımak isteyebileceksiniz ya da yeni bir dekorasyon planı hazırlayacaksınız. Ailenizden uzakta yaşıyorsanız eğer onlarla tekrardan bir araya gelmenin yollarını araştırmaya başlayacaksınız. 

Terazi burcu: Cumartesi günü bir Güneş tutulması gerçekleşecek ve Güneş tutulması hafta başından itibaren etkisini hissettirmeye başlayacak. Güneş tutulması size yeni bir iş alanı getiriyor. İş adresiniz değişebilir, iş arayışınız varsa yeni bir işe başlayabilirsiniz. Ya da iş değişikliği, eleman değişikliği yapabilirsiniz. Size yardımcı olacak yeni elemanları işe alabilirsiniz. 

Akrep burcu: Bu hafta başından itibaren harcamalarınıza çok dikkatli olmanız gerekir. Bir yandan harcamalarınız artabilir ve gelirleriniz düşebilir. Sabit bir gelirle çalışıyorsanız bile endişeleriniz artabilir. Bu hafta harika açılar altındasınız, arkadaşlıklar aşka dönüşebilecek ya da dostlarınızla birlikte kısa seyahatlerde sevinçli, keyifli dakikalar yaşayacaksınız ya da yakın çevrenizi tamamen değiştireceksiniz. 

Yay burcu: Geçtiğimiz Pazar günü Mars Yay burcuna yerleşti. Hem çekiciliğinizi artırdı hem de sizi biraz agresif yapmaya başladı. Dikkatli olmalısınız. Kariyer yaşamınızı da aile yaşamınızı da riske atıyor olabilirsiniz. Bütün hafta sakin ve dingin kalmaya çalışın. Çünkü bu hafta gökyüzündeki açılar çok güzel. Bu açılardan yararlanmaya çalışmalısınız. Yararlanabilmek için de sakin kalmalısınız. 

Oğlak burcu: Bu hafta iç sıkıntılarınızın artığı, kendi kendinize kızdığınız bir haftada olacaksınız. Fakat bu iç sıkıntılar sizi olumsuz bir geleceğe değil, tam tersi aydınlık ve güzel günlere götürüyor olacak. Biraz yanlış sinyal alıyor olacaksınız. 

Kova burcu: Geçtiğimiz Pazar günü Mars Yay burcuna yerleşti. Arkadaşlarınızla aranızda ufak tefekler tartışmalar yaratmaya başladı. Bir yandan onlar için onların hayatları için mücadele getiriyor, bir yandan da agresyon getiriyor. Bu anlamda dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Çünkü son derece güzel açılar altındasınız, hiçbir şeyi riske atmamalısınız. 

Balık burcu: Cumartesi günü Balık burcunda bir Güneş tutulması meydana gelecek. Güneş tutulması görüşünüz, yaşam stiliniz, dış dünya algınız ve hayatınızla ilgili birçok şeyi değiştirecek. Siz de gönüllü olursanız eğer baştan aşağı yenileniyor olacaksınız. Eğer yenilik yapmayı istemiyorsanız bu Güneş tutulmasının yararını göremezsiniz. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat