Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

7 - 13 Kasım 2016 Haftası Burç Yorumları

Başak burcu 7 - 13 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

4,348
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Kasım ayının başında burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 7-13 Kasım 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya Ay Kova'da arkadaşlarla sosyal ortamlara başlıyoruz. Network hoşumuza gidiyor. Ay Jüpiter üçgeni de olduğundan özellikle sosyal ortamlarda kendinizi iyi hissettirecek ikili ilişkiler kurmanın tam zamanı.

Boğa burcu: Haftaya Ay Kova'da kariyer iş  konularınızda işbirliğine açık bir enerji ile başlıyorsunuz. Ay Jüpiter üçgeni ile de çalışma arkadaşlarınızla da kendinizi iyi hissettirecek projeler için uygun zamanlama ki Satürn de kalıcılık sağlayacaktır.

İkizler burcu: Haftaya Ay Kova'da yurtdışı, eğitim konularında işbirliğine açık bir enerji ile başlıyorsunuz. Ay Jüpiter üçgeni ile de sevgilinizle veya çocuğunuzla kendinizi iyi hissettirecek gelişmeler olabilir. Satürn'le de kalıcı bu güzel gelişmeler.

Yengeç burcu: Mars Kova burcunda seyahatine başlıyor. Yatırım finans konularında  sıra dışı ama ilham verici bir yöntemle girişimlerinizi hayata geçirebilirsiniz. 

Aslan burcu: Mars Kova burcunda seyahatine başlıyor ikili ilişkilerinizde, ortaklıklarınızda sıra dışı ama ilham verici bir yöntemle inisiyatif alabilirsiniz artık.

Başak burcu: Hafta ortasında Ay Balık burcuna geçince partnerinizle ilgili girişimlere odaklanabilirsiniz. Ama kiron kavuşumu ile eşiniz size reddedilmiş, Neptün kavuşumun verdiği hassasiyetle kayıp da hissettirebilir.

Terazi burcu: Hafta ortasında Ay Balık burcuna geçince artık biriken günlük işlerinize odaklanabilirsiniz. Ay Kiron kavuşumu ile yanınızda çalışan biri size reddedilmiş, Neptün kavuşumun verdiği hassasiyetle kayıp da hissettirebilir.

Akrep burcu: Güneş Plüton uyumlu açısıyla da yazıp yayınlamak istediğiniz şeyler varsa veya yakın çevrenizle iletişiminizi  analiz edecekseniz uygun zaman dilimindesiniz. Önemli noktaları rahatça yakalayabileceksiniz.

Yay burcu: Mars Kova burcunda seyahatine başlıyor ve yakın çevre ve iletişim alanınızda ne tür bir değişiklik için inisiyatif almaya çalışıyorsanız o enerjiyi kendinizde rahatça  hissedebiliyorsunuz. 

Oğlak burcu: Haftaya Ay Kova'da maddi kazancınıza odaklanarak başlıyorsunuz.  Ay Jüpiter üçgeni ile işinizden çok rahatlıkla gelir elde ettiğiniz zamanlardasınız ve bu da sizi kendinizi iyi hissettiriyor.

Kova burcu: Hafta ortasında Ay Balık burcuna geçince maddi gelirinize odaklanıyorsunuz. Ay Kiron kavuşumu ile bir para konusu size kendinizi kötü hissettirebilir Neptün kavuşumunun da verdiği hassasiyetle. 

Balık burcu: Güneş Plüton uyumlu açısıyla  arkadaşlarınızla yaptığınız seyahatler veya katıldığınız eğitimlerde derin sohbetler sizi bekliyor. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat