Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

7 - 13 Eylül 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 7 - 13 Eylül 2015 haftası neler yaşayacak?

7,304
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Pazar günü Başak burcunda bir Güneş tutulması olacak. Bu Güneş tutulması sizlerin özellikle iş ve sağlık alanınızı etkileyecek. Yılın son tutulması ve neredeyse son fırsatı olduğundan bu tutulmayı çok iyi değerlendirmek gerekiyor. Üstelik Plüton ile bir üçgen açısı var. Jüpiter'in, Güneş'in ve Plüton'un aktif olduğu bir hafta geçireceksiniz. Hafta başından itibaren Güneş tutulmasının etkisini hissetmeye başlayacaksınız ve bu etkiler sizin için gelecek hafta da etkili olacak. 

Güneş tutulması, önümüzdeki 1 aylık süreçte karşınıza iş ve sağlık alanında yeni fırsatlar çıkarabilir. Bunun yanı sıra hafta boyunca aşk hayatınız ile ilgili güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Örneğin Venüs ve Uranüs arasındaki olumlu açı, karşınıza yeni bir aşk çıkarabilir. 

Merkür - Plüton arasındaki olumsuz ve sert açı ise yakınlarınız ile aranızda sözel ve yazılı anlamda sıkıntılar çıkarabilir. Bu nedenle iş ve aile içi iletişimde dikkatli olmanız, iş sözleşmelerinde temkinli davranmanız gerekiyor. 

Dikkatli olur, iletişiminize özen gösterirseniz Güneş tutulmasının olumlu etkisi güzel bir hafta geçirmenizi sağlayabilir. Tutulmanın tüm burçları ayrı ayrı nasıl etkilediğini ve 7 - 13 Eylül 2015 haftasında burçları neler beklediğini öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat