Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

7 - 13 Aralık 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 7 - 13 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

6,570
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

7 - 13 Aralık 2015 haftasında gerçekleşen gökyüzü hareketleri, perşembe günü Merkür'ün Oğlak burcundaki konumu, cuma günü Yay burcunda gerçekleşen yeni ayın tüm haftaya tüm diğer burçların ilgili alanlarına etkileri hakkında bilgi almak için videolarımızı izleyebilirsiniz.


Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar: Perşembe gününden itibaren Merkür Oğlak burcuna yerleşecek. Oğlak burcu sizin kariyer alanınız. Merkür'ün bu yerleşimi ile birlikte daha fazla şöhrete ihtiyaç duyacaksınız, daha fazla tanınmak isteyeceksiniz. Bunu sağlayacak sözleşme ve anlaşmalar yapma yolunda olacaksınız. Cuma günü Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ayın etkisini pazartesi gününden itibaren hissedeceksiniz. Bütün hafta boyunca yenilikler yapmak isteyeceksiniz. 

Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar: Perşembe gününden itibaren Merkür'ün dostunuz Oğlak burcuna geçişi ile beraber eğitiminiz devam ediyorsa, halen öğrenciyseniz son derece başarılı olacaksınız. Bir kariyeriniz varsa yahut çalışma hayatındaysanız seyahatleri önemsemeniz gerekiyor. Yurtdışı seyahatler söz konusu olabilir ve bunlar size uğur ve şans getirebilir. Cuma günü Yay burcunca bir yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ayın etkisi 5 gün önceden başlıyor. Pazartesi gününden itibaren yeni ayın etkisi ile ek gelirler kazanmaya başlayabileceksiniz. 

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar: Yöneticiniz Merkür perşembe gününden itibaren Oğlak burcuna yerleşmiş olacak. Düşünceleriniz yeni gelirler elde etmeye yönelecek. Merkür sizin yönetici gezegeniniz, bu yüzden her geçişi sizin açınızdan çok önemli. Oğlak burcundaki yerleşim miras, nafaka, telif, nafaka, hatta piyango gibi ek kazanımlar, çalışmadan kazanılan maddi gelirleri yönetiyor olacak. Bu anlamda yeni gelirler kazanabilirsiniz. İstediğiniz sözleşmeyi imzalayabilirsiniz. Bütün hafta Merkür sizi destekliyor. Cuma günü Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bir iş ortaklığı planlayabilirsiniz, yalnızsanız evliliği düşünebilirsiniz. 

Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar: Perşembe gününe kadar düşüncelerinizde iş yer alacak. Perşembeden itibaren evlilik ve ortaklık ile ilgili düşünceleriniz gerçekleşmeye başlayacak. Bununla birlikte Merkür'ün Oğlak burcuna geçişi perşembe günü başladığında partnerinizle olumsuz giden ne varsa yavaş yavaş düzelmeye başlayacak. Aranızdaki iletişim başkalarını kıskandıracak nitelikte olacak. Cuma günü Yay burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin iş alanınızı etkiliyor. İşsizseniz veya ikinci bir işe ihtiyacınız varsa pazartesiden itibaren güzel haberleri bekleyebilirsiniz. 

Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar: İş ve aşk yaşamınızla ilgili yenilik yapmakla ilişkili güzel bir haftaya başlıyorsunuz. Ancak hafta boyunca bazı sorunları da beraberinde yaşayacaksınız. Perşembe gününe kadar tüm odağınız aşk, eğlence ve çocuklarınız olurken Perşembeden itibaren Merkür'ün Oğlak burcuna yerleşmesi ile birlikte dikkatiniz ve düşünceleriniz iş hayatınıza ve sağlığınıza yönelecek. Sağlık alanınızdaki bazı sorunları çözebilecek, iş alanında yeni anlaşmalar, sözleşmeler yapabileceksiniz. 

Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar: Yöneticiniz Merkür bu hafta boyunca iki burcu birden dolaşıyor olacak. Perşembe gününe kadar Yay burcundaki konumu tamamen ev ile ilgili düşüncelere çekileceğinizi ifade ediyor. Yeni taşındıysanız dekorasyonla ilgilenecek, tadilata ihtiyacı olan bir evdeyseniz bu tadilat işleri ile ilgileneceksiniz. Ancak perşembeden itibaren konu tamamen aşk ve çocuklarınız olacak. Yeni projeler yaratmaya da odaklanabileceksiniz. Cumadan itibaren Yay burcunda gerçekleşecek bir yeni ayın etkisi altına gireceksiniz. Yeni ay size yeni bir ev, yeni eşyalar ya da evde çalışacak yeni elemanlar getirebilir. 

Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar: Çok önemli ve kritik bir haftadasınız. Pek çok etki aynı anda sizi ilgilendiriyor. Perşembe gününe kadar yakın çevreniz ile ilgili düşüncelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Yeni sözleşmeler, anlaşmalar yapabilirsiniz. Tanınma, reklam yapma yönünde önemli adımlar atacaksınız ama perşembeden itibaren bütün düşünceniz ev, aile ve yuvanız olacak. Bu alanda sert etkiler söz konusu. Ailenizle bir yandan uzlaşmacı düşünceler oluşturup onlarla problemlerinizi çözüyor olacaksınız, bir yandan da Mars, Uranüs ve Plüton arasındaki açı nedeniyle çok agresif ve sinirli davranabilecek, yıkıcı bazı durumları tolere edemeyeceksiniz. 

Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar: Yeni gelirler ile ilgili düşünceleriniz perşembe gününe kadar devam edecek ama perşembeden itibaren kazanacağınız bütün parayı nereye harcayacağınızı çok iyi biliyor olacaksınız. Özellikle işiniz ile ilgili harcamalar tanınma ve reklamlar ile ilgili olacak. Cuma günü yeni gelirler kazanmakla ilgili alanınızda bir yeni ay doğuyor. Ancak para ile ilgili konularda arkadaşlarınızdan zarar görebileceğiniz bir haftadasınız.

Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar: Daha zeki, daha hızlı davranacağınız, herkesin sizden etkileneceği bir haftaya başlıyorsunuz. Merkür burcunuzda olacağı için çok hızlı düşünüp bunları hızlı bir şekilde ifade edebileceksiniz. Yeni şeyler öğrenmeye her zamankinden daha açık olacaksınız. Perşembe gününden itibaren Merkür burç değiştirecek. İşte bu hız, öğrendikleriniz mali gelirlerinizi artırma yolunda size yardımcı olacak. Perşembe gününden itibaren Oğlak burcuna yerleşen Merkür, yeni gelirler elde etmek için ne yapmanız gerektiğini çok iyi anlatacak. Cuma günü burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ayın etkisini pazartesi gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız ve görünüşünüzde çok önemli yenilikler yapmak isteyeceksiniz.  

Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar: Harekete geçmekten ziyade dinleceğiniz, içe dönmek isteyeceğiniz, ruhsal gelişim teknikleri ile ilgileneceğiniz ya da terapi alacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Bütün bunlar bir sonraki ay kişisel gelişiminiz ve görünüşünüz için çok önemli olacak. Perşembe günü Merkür burcunuza yerleşmiş olacak. İçe dönüşü kısmen atlatmış olacaksınız ve dünyaya açılacaksınız. Bunu hissederken kendinizi, düşüncelerinizi dış dünyaya çok iyi ifade edeceksiniz. Yavaş ama emin adımlarla ilerleyeceksiniz. 

Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar: Sizin açınızdan tamamen olumlu bir haftaya başlıyorsunuz. Perşembeden itibaren düşünceleriniz, duygularınız arkadaşlık, dostluk ve idealler alanında olacak. Zaten özünde arkadaşlığı ve dostluğu çok seven bir burçsunuz. Perşembe gününe kadarki bu süreçten sonra cuma günü Yay burcunda bir yeni ay gerçekleşiyor. İşte bu yeni ay yeni dostlar kazanmanıza vesile olacak ama perşembeden itibaren bir içe dönüş süreci de beraberinde gelecek. Hafta boyunca hiçbir arkadaşınızla para ilişkisi içine girmeyin, borç para alıp vermeyin; onlardan sponsorluk veya referans olmalarına dair bir beklentiniz olmasın. 

Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar: Cuma günü kariyer alanınızda bir yeni ay gerçekleşiyor ve bu yeni ayın etkisini pazartesi gününden itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Perşembeye kadar düşünceleriniz ve odağınız tamamen kariyeriniz olacak. Eğer çalışmıyorsanız aile veya otorite ile ilgili konular ön planda olacak. Yenilik yapmak isteyecek, pazartesiden cumaya kadar yeni bir kariyer planı yapacaksınız. Güzel de bir plan olacak ancak yakınlarınız ya da partneriniz bu planı pek sevmeyecek, hatta karşı çıkacak. Bu hafta gelirleriniz artarken, giderleriniz de artıyor.

Daha detaylı bilgi için videolarımızı izleyin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat