Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

6 - 12 Haziran 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 6 - 12 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

5,969
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

6 Mayıs haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 6 - 12 Haziran 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Venüs Güneş'in kalbinde! Çok güzel bir kavuşum. Bu Güneş yaşam enerjisi anlamında. Venüs ise uyumun, aşkın, nezaketin gezegeni. İşte bu iki harika gezegen bu hafta bir kavuşum içindeler. İkizler burcunda güzel bir görünüm var. Bu görünüm sizlerin iletişim hanenizde yer alıyor. İletişim problemleri çektiğiniz, anlaşamadığınız, istemeden birbirinizi kırdığınız kimselerle barış ve birlik zamanı. Tabii bu güzel açı iş ve kariyer konularında da sizleri etkiliyor olacak. Hatta ve hatta aşk hayatınız normale dönecek, anlaşmazlıklar ortadan kalkacak. 

Boğa burcu: Maddi alanda çok güzel gelişmeler, müjdeli haberler var sizlere bu hafta. Tüm hafta boyunca Venüs ve Güneş kavuşumda olacaklar. Üstelik haftaya yeni ay enerjisi ile başlıyoruz. Girişimlerinizden fayda sağlayabileceksiniz. 

İkizler burcu: Bu hafta müthişsiniz. Yeni ay enerjisi ve burcunuzda gerçekleşen Venüs - Güneş kavuşumuyla aşkın, uyumun, sadeliğin ve güzelliklerin farkına varıyorsunuz. Kendinizle ilgili işlerde başlatan ve yenilenen bir güce sahipsiniz. Bu süreçte kişisel bakımlar yaptırabilir, işlerinizi yoluna koyabilir, sevdiklerinize zaman ayırabilir, düşüncelerinizi pozitif tutarak olmasını istediğiniz her ne varsa olması için mucizelere açık bir zaman dilimindesiniz. Daha ne olsun...

Yengeç burcu: Babanızla ilgili, eşiniz veya otorite figürleriniz olan patronunuz ve benzeri bir erkek tarından incitildiğinizi, yorulduğunuzu, kalbinizin kırıldığını hissedeceksiniz bu hafta. Fakat ruhunuz ve kalbiniz o kadar temiz ki ettiğiniz dualar kabul olacak. Siz isteyin yeter. Siz ne derseniz o olacak.

Aslan burcu: Bu hafta Güneş - Venüs kavuşumu haricinde biraz zorlu açılarınız var. Birçok yerden size savaş açılmış gibi. "Ne oldu böyle birden bire" diye söylenebilirsiniz  bolca. İş konuları, aşk konuları , arkadan iş çevirenler, canınızı sıkan haberler... Hiçbiri tek tek gelmiyor, birlik olmuş yola çıkmışlar sanki. Neyse ki bazı dostlarınız çok sağlam gerçekten. Sizin yanınızda olacaklar ve size olan desteklerini, yardımlarını esirgemeyecekler.

Başak burcu: İş hayatınız çok aktif bu hafta. Yeni organizasyonlar ve toplantılar, iş koşuşturmalarınız var. Arkadaş çevreniz arasında uyumlu ve sakin yapınız sayesinde beğeni topluyorunuz. Fakat yönetici gezegeniniz Merkür ile Mars karşıtlığı sizleri eğitim hayatınızla ilgili bir girdaba sürükleyebilir. İletişim, yazma, konuşma konularında can sıkıntısı yaratan durumlar olabilir. Bu hafta fikirlerimiz için mücadele edeceğimiz bir hafta olacak.

Terazi burcu: Karşıt evinizin yöneticisi Mars Akrep burcunda geri gitmeye başladı. Bu da gösteriyor ki sevdiğiniz kişi de iş ve maddi kaynakları konusunda daha fazla sorumluluk almaya, önceden kafasında olan sorunlara çözüm bulmaya başlıyor. Maddi gücünüz arttıkça kendinizi daha fazla sosyal alanda gösteriyorsunuz. 

Akrep burcu: Kendinizi, merhametinizi, dostluğunuzu, insancıllığınızı alkışlayabilirsiniz. Merhamet dolusunuz bu hafta. Ay ve Neptün arasındaki uyumlu açı sizleri bakış açınızı olumlu tutmaya davet ediyor. 

Yay burcu: Annenizi sizden daha fazla seven biri olamaz. Ancak onunla sizden fazla didişen biri de olamaz. Bu hafta bu konuyla ilgili olaylar yaşayabilirsiniz. Haftaya Ay Yengeç burcunda başlıyorsunuz ve Ay'ın ne yazık ki Plüton le bir karşıt açısı var. Bu anlamda ortaklaşa işlerde canınız sıkılabilir, bir ortaklığı bitirme kararı alabilirsiniz. Diğer yandan durumun size uymadığını ve verilen sözlerin yerine getirilmediğine tanıklık edebilirsiniz. 

Oğlak burcu: Bu hafta Venüs - Satürn karşıtlığının üzerine bir de Ay - Plüton karşıtlığı sizleri biraz zorlayacak. İş yoğunluğunuz artarken kendinize gerekli özeni göstermiyor olabilirsiniz. Dinlenmek isterken buna asla fırsat bulamayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi A derken sizler Z diyebilirsiniz sevgili Oğlaklar. Bu hafta bu açılımlara dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Pek tabii Güneş ve Venüs'ün kavuşumu olayları biraz yumuşatsa da bunun çok da yeterli olacağını düşünmüyorum sizler için. Özellikle sevgi ve aşk konularına dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. İlişkilerinizde yıpranmalara açık bir süreçtesiniz. 

Kova burcu: Sizler için de zor bir hafta olacak. Açılar sert görünüyor. Çok karışık olaylar ve durumların içinde gibisiniz. Neresinden tutacağımı inanın ben bilemedim. Ay ve Plüton ile Güneş - Satürn karşıtlığı, tüm bunların üzerine Satürn - Neptün karesi derken kendinizi tam manası ile bir çıkmazın içinde hissedebilirsiniz. Çocuk konuları, aşk ve flörtler, sağlık konuları gibi konuların hepsi bir bir üstünüze gelebilir. Bunalabilirsiniz bu hafta.

Balık burcu: Sevdiğiniz kişi öncelikli olarak kendini düşünüyor ve kendiyle ilgili işlerin peşinde. Arkadaş ortamlarınızda, katıldığınız davetlerde kendinizi  yalnız hissedebilirsiniz. Hayal kırıklıklarının yaşandığı bir hafta sizler için. Çevrenizdeki insanlara özenmek, özenmek değil de bu, nasıl anlatsam... onların mutluluklarından kendinize pay çıkarmak istiyorsunuz gibi bir etki var bu hafta sizlerde. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat