Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

5 - 11 Eylül 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 5 - 11 Eylül 2016 haftası neler yaşayacak?

3,692
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaz ayını bitirdik ve Eylül ayına girdik. Haftalık burçlarda yeni astroloji uzmanımız Sibel Yarar Kargın ile devam ediyoruz. 

Bu haftaya kiminiz belirsizliklerle kiminiz ise sürprizlerle başlayacaksınız. Haftaya Ay, Terazi'de son açısını Uranüs karşıtlığı olarak yapmış bir pazartesi günü ile başlıyoruz. Ay boşlukta olduğundan biraz kaotik başlayabiliriz haftaya. 

Haftabaşı Saat 15:40'a kadar iş akışınız ve hafta planlamanız pek de netleşemeyebilir. Bir şeyleri konuşmak, başlatmak için, konunun havada kalmaması için akşam üzerini kullanmak iyi bir zaman yönetimi olacaktır.

1 Eylül'deki tutulma dönemindeki başlatma enerjisinin sonuçlarını ise cuma günü alacaksınız gibi görünüyor. Evet, her şey çok hızlı sonuçlanacak.

Hafta ortasında Ay, Yay burcuna geçiyor. Bu da kimi zaman gerginliklere, kimi zaman sorumluluklara işaret ediyor. 

Buı haftanın en önemli olayı hafta sonunda. Jüpiter'in şanslı etkileri her bir burca ayrı konuda destek vermeye başlayacak.Hem uzmanımızı hem de Jüpiter'in bu olumlu enerjisini takipte kalın.

Eylül ayının başında kendi burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 5 - 11 Eylül 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya Ay, Terazi'de son açısını Uranüs karşıtlığı olarak yapmış bir pazartesi günü ile başlıyoruz. Ay boşlukta olduğundan biraz kaotik başlayabiliriz haftaya. 

Boğa burcu: Haftaya iş ortamınızda veya rutin işlerinizle ilgili bir türlü netleştiremediğiniz konuların gündeminizi meşgul ettiği ama yönsüz bir enerji ile başlıyorsunuz. Kayboldum dediğinizi duyar gibiyim. Merak etmeyin. Aynı gün akşam üzeri enerji birden sabitleniyor, partnerinize odaklanmaya başlıyorsunuz... 

İkizler burcu: Haftaya aşk hayatınızla veya çocuklarınızla kafanızın meşgul olduğu ama bir türlü hafta başına odaklanamadığınız bir enerji ile başlıyorsunuz. İşler de bir türlü bir netleşmiyor. 

Yengeç burcu: Haftaya ev aile yuva konularındaki i ucu bir türlü bir şeye bağlanmayan bir konu ile başlayabilir, verimsiz bir başlangıç yaptığınızı düşünebilirsiniz. 

Aslan burcu: Haftaya kardeşlerinizle yakın çevrenizde ani gelişen bir olayla ama bir türlü ne olacağı belli olmayan bir belirsizlikle başlıyorsunuz. Bu can sıkıcı. Netleşmek zor olacak ama merak etmeyin, aynı gün akşam üzeri enerji dengeleniyor. 

Başak burcu: Haftaya maaşınız veya bankadaki hesabınız ile ilgili para konularında belirsizlikle veya bir aksilikle başlıyor olabilirsiniz. Hemen konuyu netleştirmekte o kadar kolay olmayacak ancak hiç merak etmeyin çünkü aynı günün akşamı enerji değişecek ve siz birden kendinizi yakın çevrenizle ilgilenirken veya kardeşlerinizle ilgili konulara odaklanırken bulacaksınız.  

Terazi burcu: Haftaya kendinizle ilgili konuları değerlendirirken karasızlıklarla dolu, netleşemediğiniz dağınık bir enerji ile başlıyorsunuz ancak merak etmeyin, bu o kadar fazla sürmüyor. Aynı günün akşamı birden enerji değişiyor. 

Akrep burcu: Haftaya içsel bir huzursuzlukla başlayacaksınız ama neden kendinizi kötü hissettiğinizin de bir tanımlaması yok gibi ancak merak etmeyin, aynı günün akşamı enerji değişiyor ve siz kendinizi birden kendinize odaklı, gayet konsantrasyonu yüksek şekilde işlerinizi organize ederken bulacaksınız. 

Yay burcu: Haftaya sosyal çevrenizde veya arkadaş ortamınızda anlam veremediğiniz bir huzursuzla başlayacaksınız. Meselenin ne olduğunu tanımlamak da o kadar kolay değil ama merak etmeyin, aynı günün akşamında enerji değişiyor. 

Oğlak burcu: Haftaya kariyerinizde, işinizde ani gelişmelerle başlıyorsunuz ama konu havada olduğu için bir sonuca bağlamak ve sorunu netleştirmek bir türlü mümkün olmuyor ama merak etmeyin, aynı günün akşamı enerji değişiyor ve siz birden kendinizi sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla derin sohbetlerde veya etkinliklerde bulabiliyorsunuz. 

Kova burcu: Haftaya eğitim veya hukuki konularla ilgili belirsizliklerle başlayabilirsiniz. Bu huzursuz enerji sizin netlik kazanmanıza engel olacak ama merak etmeyin, aynı günün akşamında enerji sabitlenecek ve siz kendinizi birden bire kariyer, iş konularınızı netleştirirken bulacaksınız. 

Balık burcu: Haftaya ortak işten gelirler, banka kredi meseleleriyle ilgili bir sürpriz ile başlayabilirsiniz. Ama konuyu bir şeye bağlamanız neredeyse imkansız . Her şey havada gibi hissedeceksiniz. Ancak merak etmeyin. Aynı günün akşamında enerji değişecek. Siz kendinizi planladığınız bir seyahat ile ilgilenirken veya bir eğitimin peşinde araştırma yaparken bulabilirsiniz.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat