Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

5 - 11 Ekim 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 5 - 11 Ekim 2015 haftası neler yaşayacak?

5,617
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

5 - 11 Ekim 2015 haftası burç yorumlarını öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz. Bu hafta Merkür retrosunun son bulması ile hayatınızda ne tür değişiklikler olacak, gelecek hafta Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin hangi alanlarınızda etkili olacak, Yay burcuna yerleşen Satürn ne tür konularda size etki edecek, perşembe gününden itibaren Başak burcuna yerleşen Venüs'ün aşk ve ilişkileri alanınıza etkileri ne olacak? Tüm sorularınızın yanıtlarını astroloji uzmanımız Su Karakuş videolarda veriyor. 


Ekim 2015'te haftalık burç yorumları dışında genel olarak Ekim ayı hakkında bilgi sahibi olmak için Hint Astrolojisi Uzmanı ve Yaşam Koçu Şebnem Ekşib ile Ekim 2015 Aylık Burç Yorumları videolarımızı izleyebilirsiniz. 

Sevgili Koç burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, 

Bu hafta gerilimin dozu bir miktar yükseliyor ve son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Satürn Yay burcuna yerleşmişti ve biliyorsunuz ki Yay burcu sizin dostunuz olan bir burç. Bu nedenle Satürn'ün geçişinden olumlu etkilenen burçlardan birisiniz. Ancak bu hafta Satürn ile Mars arasında gerilimli bir açı var. Bu nedenle bu hafta siz de gerginliklere açık olacaksınız. Bu hafta Mars iş alanınızdan geçtiği için iş yaşamında dikkatli olmanız gerekiyor. İş arkadaşlarınızla aranızdaki tartışmalar gelecek planlarınıza engel olabilir. Satürn - Mars arasındaki kavga, hayatınızdaki farklı alanlara savaş olarak yansıyacak. 

Sevgili Boğa burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar, 

Mars bir süredir aşk alanınızda yolculuk yapıyordu ve çekiciliğinizi artırıyor, birilerine çekilmenizi sağlıyordu ve aşk hayatınızı renklendiriyordu. Bu hafta perşembe gününden itibaren Venüs aşk hayatınıza yerleşerek bu alanda hareketlenme kazandıracak. Yalnız olan Boğalar bu hafta hayatının aşkı ile karşılaşabilir, bir beraberliği olan Boğalar ise bu hafta aşk alanında yılın en iyi dönemini yaşamaya başlayacak. Fakat Neptün Mars'a karşıt açıda olacak bu hafta ve sizi bir miktar hayal kırıklıklarına uğratma eğiliminde olacak. Bu nedenle bu hafta yaşayacağınız hayal kırıklıkları sonucu ilişkilerinizde zedelenme olabilir.

Sevgili İkizler burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, 

Mars'ın Başak burcundaki yolculuğu bu hafta bazı tetiklenmelere neden olacak ve Venüs de perşembe gününden itibaren Başak burcuna yerleşecek. Bunun etkisi ile tüm dikkatiniz evinize ve ailenize odaklanacak. Yalnızsanız evlilik kararı alabilirsiniz, bir ilişkiniz varsa birlikte yaşamaya başlamak isteyebilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizi bir adım ileri taşımak için uygun bir dönemdesiniz. Her koşulda aile olmakla veya aileniz ile ilgileneceksiniz. Ancak bu süreçten işiniz, kariyeriniz ya da yöneticileriniz olumsuz etkileniyor. Bu dönemde üzerine eğildiğiniz ev ve aile ile ilgili konular iş hayatınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Baskı gösterebilir, anlayışsızlık gösterebilirler veya ihtiyacınız olan zamanı size sağlamayabilirler. Bu durumda küçük hayal kırıklıkları yaşayabilir ve bunun sonucu üzülebilirsiniz.

Sevgili Yengeç burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar,  

Bir süredir yakın çevrenizde, kendinizi tanıtma programınızda, belki de eğitim alıyorsunuz, eğitim alanında Mars 3. eviniz olan Başak burcunda yol alıyordu. Bu hafta perşembe gününden itibaren Venüs de ona eşlik ediyor. Bu nedenle çıkacağınız seyahatlerde ve eğitim ile ilgili alanlarda dikkatli olmalısınız. Bazı hayal kırıklıkları sizi bekliyor. Aradığınızı bulamayabilir, çıktığınız yolları boşa kat ediyor olabilirsiniz ancak her gelişmenin bir yenilik olduğunu hatırlamakta fayda var. Satürn geçtiğimiz haftalarda Yay burcuna yerleşmişti. İş hayatı ile ilgili gelişmeleri, disiplini kontrol etmeye başlamıştı. Bu hafta perşembeden itibaren Başak burcuna yerleşen Venüs ile arasındaki ilişki olumsuz. Bu hafta perşembe gününden itibaren iş ve sağlık ile ilgili seyahatlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak çok üzülmeyin, onun size getireceği her durum size yeni bir deneyim ve yenilik olarak geri dönecek. 

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar, 

Mars bir süredir burcunuzda yol alıyordu. Bu size çekicilik, bir miktar agresyon, hem de biraz hırs getirmişti. Bu hafta Neptün ile karşıt açıda olması bu gerginlikten kaynaklanan olumsuz gelişmeler, bu hırsın sonuçları sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Hayal kırıklıklarına karşı dikkatli olmasınız çünkü geçmişten bu güne hem partneriniz hem de yakın çevreniz size karşı bir miktar öfke biriktirdi. Bu hafta onların bu öfkesi açığa çıkabilir. Perşembe günü Venüs burcunuza yerleşiyor. Bu sizin adınıza olumlu bir gelişme çünkü kendinizi daha hoş hissedecek hem de başkaları tarafından bunu destekleyen yaklaşımlar göreceksiniz. Venüs'ün bu konumu Satürn ile aralarında bir savaş başlatacak. Ev, aile ve yuva konularında bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Aile içi ilişkilerinizde baskıyı azaltmaya çalışırken sevecenliğinizin kaybolduğunu hissedebilirsiniz. Ancak Venüs size aynı zamanda aşk getirebilir. Bu aşkı kaçırmamakta fayda var. Yılın en güzel dönemini yaşayacaksınız. Bu hafta problemleri bir kenara bırakıp şanslı olduğunuz aşk alanına yönelebilirseniz mutluluğu bulabilirsiniz.

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar, 

Mars bir süredir para alanınızda yol alıyordu. Bunun anlamı harcamalarınız artıyor. Gereğinden fazla harcıyor ya da her şeyi olduğundan pahalıya alıyor olabilirsiniz. Bu hafta Venüs Başak burcuna yerleşecek ve perşembe gününden itibaren yüksek meblağlı harcamalarınız sonlanacak ve gelirlerinizde buna bağlı olarak artış olacak. Ancak tam karşıt burcunuzda yer alan Neptün ödemelerinizin miktarını artırabilir. Hiç beklemediğiniz bir ödeme ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu hafta planda olmayan harcamalar; ceza, vergi ve fatura ödemeleri ön plana çıkabilir. Geçtiğimiz haftalarda Satürn Yay burcuna yerleşmişti ve aşk alanınızda daha ciddi, daha geleceği dönük ilişkiler yaşama eğilimizi güçlendirmişti. Satürn bu hafta da sahnede olacak. Özellikle perşembe gününde gerçekleşecek Venüs ile kare açısı sevilmediğinizi, istenmediğinizi düşünme eğiliminizi artıracak. Bu size bir miktar üzüntüye neden olacak. 

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar, 

Mars bir süredir dinlenmenizi teşvik etmeye; hem kendi sağlığınız hem de yakınlarınızın sağlığı ile ilgilenmenizi sağlamaya çalışıyordu. Bu hafta boyunca da bu süreç devam edecek. Bu hafta aileden gelen bazı hastalıklar ya da alerjik bazı rahatsızlıklar gündeminize gelebilir. Bu konuya eğilmenizde fayda var ancak üzüntünüzün boyutunu iyi ayarlamalısınız. Çünkü geçici bir etki altındasınız. Venüs perşembe gününden 5. evinize, Başak burcunuza yerleşecek. Bu andan itibaren yoga ve meditasyon gibi ruhunuzu dinlendirecek aktivitelere yönelmeniz konusunda etkisini gösterecek. Venüs bu konumdayken sizi daha fazla bunlara yönlendirecek ve ruhsal gelişim teknikleri sayesinde kendinizi daha dingin ve dinlenmiş hissedeceksiniz. Bu hafta yakın çevre alanınızda yol alan Satürn, Venüs Başak burcuna adım atar atmaz bazı engellere yol açacak. Bu hafta ruhsal gelişim tekniklerine vakit ayırırken yakın çevre ilişkilerinizi ihmal edebilirsiniz. Bir yandan kendiniz, ruhunuz ile ilgilenmek isterken, bir yandan da yakın çevreniz onlarla ilgilenmeniz konusunda talepte bulunabilir, baskıcı davranabilir ya da tanıtım programınız dinlenmeye ara verip çalışmanızı gerektirebilir.

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar, 

Geçtiğimiz haftadan bu yana arkadaşlık, dostluk ve idealler alanınızda bir hareketlenme söz konusu. Mars Başak burcundan geçiş yapıyor ve erkek arkadaşlarınızla daha sık buluşuyor ve büyük ihtimaller daha sık tartışıyorsunuz. Ancak partneriniz bu durumdan rahatsızlık duyabilir, tepkileri ile hayal kırıklığına yol açabilir ya da sizin veya arkadaşlarınızın tepkileri ile partneriniz hayal kırıklığına uğrayabilir. Çocuklarınız varsa, onlar da kendilerini bu dönemde ihmal edilmiş hissedebilir. Satürn geçtiğimiz haftalarda Yay burcuna yerleşmişti ve burası sizin para alanınızdı. Para ile ilişkiniz Satürn'ün kontrolüne geçmişti. Geçen haftalarda para alanınızı yöneten Satürn parasal alanda karşınıza çıkan engeller sonucu sizi daha tutumlu ve yatırımcı davranmaya teşvik etti. Satürn bu hafta da yine öncelikli bir konumda. Perşembe gününden itibaren Venüs Başak burcuna yerleşecek. Yeni kadın arkadaşlarınız olacak fakat parasal zorlanmalar ya da yatırım yapma isteğiniz sizi dostluklardan bir miktar uzak tutabilir. Aslında bu dostluklardan aşk ortaya çıkabilir. Parasal zorlanmaları ya da özgüvensizliğinizi bir kenara bırakabilirseniz yeni tanışacağınız kişi ile ilişkinizi aşka dönüştürmek elinizde olacak. 

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar, 

Geçtiğimiz haftalarda Satürn burcunuza yerleşmişti. Yılı burada geçirecek Satürn ilişkilerinize, para durumunuza, hayata bakışınıza ve görünüşünüze büyük bir ciddiyet katmaya başlamıştı. Ancak bununla beraber büyük engeller de yaratmaya başladı. Mars bir süredir Başak burcunda yol alıyor. Kariyeriniz ile ilgili daha hızlı davranmanız gereken bir dönem devam ediyor. Perşembe gününden itibaren Venüs de bu alana yerleşiyor. Kariyeriniz ile ilgili alanda yöneticilerinizle daha iyi anlaşmaya başlayacak, hedeflerinizin daha hoşunuza gidecek nitelikte olmaya başlaması ile başarıyı daha kolay yakalayabileceksiniz. Ancak Satürn ile Venüs arasındaki sert açı beklentilerinizi düşürmezseniz yöneticilerinizden alacağınız tepki ya da sizin tepkileriniz nedeniyle iş hayatınızı ve görevlerinizi riske sokabilir. Bu hafta dikkatiniz kariyerinizde olmalı ve tepkilerinizi iyi kontrol etmelisiniz. Bu hafta aşırı baskı altında veya çok stresli olabilirsiniz fakat bunları kontrol altında tutmalı, tepkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 

Geçtiğimiz haftalarda yöneticiniz olan Satürn Yay burcuna yerleşmişti ve bu sizin bir miktar karamsar hissetmenize yol açmıştı. Oysa çok güçlü bir yapınız var ve Mars sizden yana davranıyor. Mars'ın bulunduğu konum medya çalışmaları yapıyorsanız, ticaret alanındaysanız veya eğitiminize devam ediyorsanız işinize yer alacak nitelikte. Bu hafta bu alanlarda olumlu gelişmeler söz konusu olacak. Bu hafta kendinizi daha enerjik ve hırslı hissedeceksiniz ve bütün hafta bu enerjiniz devam edecek. Venüs, perşembe gününden itibaren Başak burcuna yerleşecek ve buradaki konumunuzu güçlendirecek, perçinleyecek. Bu hafta yurtdışından veya kent dışından biri ile aşk yaşamaya başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizin bu kazanımlar veya aşkınızdan dolayı ortaya çıkaracağı tepkiler can sıkıcı olabilir. Bu hafta Neptün ile Mars arasındaki karşıt açı, yakın çevrenizin bu gelişmelerden hoşnut olmayacağını ifade ediyor. Fakat buna katkı koyacak, engel olacak da sizsiniz. Satürn size engel olabilir, geride durmanıza neden olabilir. Ancak bu hafta hayatınızdaki gelişmelere yakın çevrenizin vereceği tepkilere karşı sessiz kalmayarak tavrınızı net bir şekile ortaya koymanız yararınıza olabilir.

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu Kova olanlar, 

Geçtiğimiz haftadan bu yana ödemeleriniz artmıştı. Vergi, sigorta, cezalar derken geliriniz giderinizden az görünmeye başlamıştı. Bu hafta da bu durum devam edecek. Ortam koşullarının da katkısı ile gelirinizin azaldığını, harcamalarınızın artığını hissedeceksiniz ancak perşembe gününden itibaren Venüs Başak burcuna yerleşerek ekstra gelirler kazanmanızı sağlayacak. Perşembe gününden itibaren piyango, avantajlı alışverişler ve sponsorluk gibi ekstra gelirler elde edebilirsiniz. Bu hafta parasal anlamda olumlu etkiler görünüyor ancak bunu sizinle paylaşmak isteyen eski bir dostunuz ile alacak verecek problemleri yaşayabilirsiniz. Ancak bu haftanızı rahatsız olduğunuz konulara değil, yeniliklere odaklanarak geçirmelisiniz. Gelecek hafta dostunuz Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek ve siz de bundan yararlanacaksınız. Gelecek hafta yeni seyahatlere çıkabilir, yeni bir medya programı gündeme gelebilir ya da yeni bir ticaret alanı keşfedebilirsiniz.

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, 

Ortaklıklar, evlilikler, yakınlarla olan ilişkiler, danışmanlıklar ve başkalarının kaynaklarını kullanmak derken geçtiğimiz haftadan bu yana olumlu etkiler altındasınız. Ancak bu hafta burcunuzda geri giden Neptün size bir miktar engel olmaya kararlı gibi görünüyor. Bu hafta kendi kendinize yaratacağınız engeller başkalarını da hayal kırıklığına uğratmanıza yol açabilir. Bu anlamda dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Mars ile Neptün arasındaki karşıt açı yakın çevrenizi üzecek davranışlarda bulunmanıza yol açabilir. Perşembe gününden itibaren Venüs de yakın ilişkiler alanınızı yerleşiyor. İşte bu yerleşimden itibaren siz bundan olumlu etkilenecek, biraz kendinize çekidüzen vereceksiniz gibi görünüyor. Yakınlarınız ile ilişkilerinizi bir miktar iyileştirmeye başlayacaksınız. Ancak kariyer planınız bu iyileşmelere engel olabilir. Çünkü odağınız tamamen görev ve sorumluluklarınız, yeni planlarınız olacak. İş hayatınıza bu kadar odaklanmak, yakınlarınız ile ilişkilerinizi sekteye uğratabilir ya da sizin ortaya koyacağınız bir çeşit baskıya dönüşebilir.

Bu hafta burcunuz ile ilgili tüm detayları öğrenmek için burçlara özel videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat