Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

4 - 10 Temmuz 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 4 - 10 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

4,034
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

4 Temmuz Bayram haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 4 - 10 Temmuz 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya Yengeç burcunda gerçekleşen bir yeni ayla başlıyoruz. Öncü bir burçta gerçekleşecek yeni ay sizin enerjinizle de çok uyumlu . 4. evinizde meydana geliyor ve sizlerin ev, aile, emlak , ev almak, ev satmak, ofis değiştirmek, işyeri açmak vs. gibi gayrimenkul konularda atılım yapabileceğinizi vurguluyor. 

Boğa burcu: Yeni ay sizin 3. hanenizde gerçekleşecek. Yani kardeşler, yakın çevre ilişkileriniz, komşular, yakın arkadaşlar, akrabalar hanenizde yeni bir oluşum yaşanacak. Belki yeni birileri eklenecek.

İkizler burcu: Hafta boyunca parasal konularda çok şanslı olacaksınız. Yengeç burcundaki stelyum nedeniyle pek çok yerden iş teklifi gelebilir. Elinizdekilerin değeri artabilir ve maddi kaynaklı sorunlarınız bu hafta çözülebilir. 

Yengeç burcu: Sizin burcunuzda gerçekleşecek yeni ayla beraber yepyeni duygular ve kararlar içine giriyorsunuz sevgili Yengeçler. Bu hafta şans sizden yana başlıyor. Kendinize olan güveniniz tam ve yapılması gerekenler için ayağa kalmanın vakti de geldi. Yalnız hafta boyunca eşinizle aranızda birtakım sorunlar olduğu da gözlerden kaçmayacak. 

Aslan burcu: Bu haftaya yeni ayla başlıyoruz. Yengeç burcunda gerçekleşecek bu yeni ay sizin 12. evinizde olacak. Yani bilinçaltınızda, görünmeyen bir yerlerde. Bırakmanız gereken bir kötü alışkanlık varsa bundan kurtulabilir. İçinize sinmeyen durumlar oluyorsa çevrenizde bunları eleyip yeniden başlamak için gayret gösterebilirsiniz. 

Başak burcu: Arkadaşlık hanenizde oluşacak bir yeni ayla başlıyorsunuz haftaya. 4 Temmuz Pazartesi günü gerçekleşecek bu yeni ay Yengeç burcunda meydana geliyor. Hayatınıza yeni insanları dahil etmek istiyor sanki. 

Terazi burcu: İş konularında çok güzel bir başlangıç, bir teklif veya bir projeyle karşılıyorsunuz haftayı. Bu yeni ay sizin kariyer hanenizde yapmak istediklerinizi önünüze çıkarıyor ve fırsatlar sunuyor sizlere. 

Akrep burcu: Yeni ay sizin 9. evinizde meydana geliyor. Medya, uluslararası ilişkiler, yayıncılık, yurtdışı seyahatleri, yabancılarla ilgili işler, eğitim, din ve inançlar hanenizde yenilikler yapmanız için sizi dürtüyor adeta. Bu alanlarda bir şeyler başlatmak, adım atmak, yeni bir fikre sahip olmak sizleri motive edecek haftanın başında. 

Yay burcu: 4 Temmuz'da meydana gelen yeni ay sizlerin ortaklaşa para hanenizde oluşacak. Yeni ortaklıklara imza atmanız mümkünken bir taraftan da ev almak veya bir arsa satın almak isteyen, yatırım yapmak isteyen Yaylar varsa yüklü bir para çıkışı; kredi çekmek, borç almak ve belki bir miras konusu gündeminizde olacak.

Oğlak burcu: Bu hafta tüm gücünüzle ve içinizde durduramadığınız ilişkim olsun, yeni bir sayfa açılsın istemiyle açıyorsunuz haftayı. Yengeç burcunda gerçekleşecek yeni ay sizin evlilik hanenize denk düşüyor. Birliktelikleri olan Oğlaklar, ilişkilerini bir üst seviyeye taşımak için karar alırken yalnız olanlar için aşk fırsatları kapılarında. 

Kova burcu: Günlük rutin işleriniz çok arttı. Her gün yeni bir şeyler ekleniyor. Çalışma ortamınızda veya evinizde birtakım yenilikler yapmak için haftanın ilk günü 4 Temmuz Pazartesi gününü tercih etmelisiniz. Yengeç burcunda  gerçekleşecek yeni ay sizin 6. evinize denk gelmekte. 

Balık burcu: Bu hafta sizleri aşk ve sevgi konularında büyük süprizler bekliyor. Hamilelik düşünenler Balıklar için bu hafta bu konuda destekleyici etkiler var havada. Bunun üzerine düşmeli ve bu güzel yeni ayı değerlendirmelisiniz.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat