Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

4 - 10 Ocak 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

4,874
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Bu hafta hem Merkür hem de Jüpiter gerilemesi var. Bu, her burcun farklı alanlarda dikkatli olması gerektiği anlamına geliyor. 2016 yılının ilk haftasında gezegen hareketleri ve gökyüzünün bizlere etkileri hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek için 4 - 10 Ocak 2016 haftası burç yorumlarımızı izleyin. 


Koç burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Salı gününden itibaren Merkür Kova burcunda geri gitmeye başlayacak. Dostlarınızla aranızda yanlış anlamaya dayalı anlaşmazlıklar söz konusu olacak. Mars'ın Akrep burcundaki yolculuğu da bu duruma bir miktar negatif enerji gönderiyor olacak. Arkadaşlarınızla mali konular nedeni ile tartışabilirsiniz. Ya da birbirinizi yanlış anlayarak yollarınızı ayırmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde dikkatli olmanız gerekiyor. 

Boğa burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Salı gününden itibaren Merkür gerilemeye başlayacak. Kariyerinizle ilgili hatalı davranışlar içine girebilirsiniz. Yakınlarınızla ilişkiniz, yakınlarınızın size empoze ettiği yanlış düşünceler olabilir. Böyle bir dönemde yakınlarınızda ilişkinizde gereksiz tartışmalara izin vermemelisiniz. Kariyer planınız varsa bunu bir süre ertelemelisiniz. Bu dönemde en doğrusu çok önemli ve büyük kararlar almamanız olacak. 

İkizler burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Salı gününden itibaren yöneticiniz Merkür seyahat, medya alanınızda gitmeye başlayacak. İş arkadaşlarınızdan bazılarınızla yaşayacağınız problemler maalesef medya çalışmalarınızı aksatabilir ya da seyahatlerde sorun yaşamanıza neden olabilir. Öfkenin zirve yapacağı bir haftada hissedeceksiniz. Bu nedenle dikkatli olmalı ve olayları çok iyi kontrol etmelisiniz. Cumartesiden itibaren Merkür gerilemesi Oğlak burcunda devam edecek ve mali konularda hatalı kararlar almanıza neden olabilecek. 

Yengeç burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Partnerinizin ya da çocuklarınızın etkisiyle mali konularda hatalı kararlar verebileceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Çünkü salı gününden itibaren Merkür Kova burcunda geri gidecek ve bu arada Mars ile sert bir açı altına girecek. Vereceğiniz kararlar sizi zedeleyebilir, yanlış yola sevk edebilir ve çok öfkelenmenize neden olabilir. Bu yüzden son derece dikkatli olmalı ve mali kararlardan kaçınmalısınız. Merkür cumartesi gününden itibaren Oğlak burcuna geri hareketine başlayacak. Partnerinizle ve yakınlarınızla ilişkileriniz yanlış anlamalar nedeniyle bir miktar sekteye uğrayabilir. 

Aslan burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Bu hafta yakınlarınızla ilişkiniz bir miktar zedelenebilir. Merkür geri gidecek. Tam karşıt burcunuzda, Kova burcunda olacak ve Akrep burcundaki Mars ile sert bir açı altına girecek. Salı gününden itibaren aile içi ilişkinizde sinirler gerilebilir. Cumartesiden itibaren Merkür gerilemeye Oğlak burcunda devam edecek ve bu kez iş hayatınızı olumsuz etkileyecek. İş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşmalar, tartışmalar çıkabilir. İşinizle ilgili kararlarda hata yapabilirsiniz.

Başak burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Salı gününden itibaren yöneticiniz Merkür Kova burcuna gitmeye başlayacak ve iş yaşamınızla ilgili olumsuzluklar başlayacak. Hafta başından itibaren Mars ile Merkür arasındaki sert açının etkisini hissetmeye başlayacaksınız. Yakın çevrenizden aldığınız eleştirileri tölere etmekte zorlanacaksınız. Yaptığınız işe karşı saldırılar olabilir. Söz ile eleştirilebilirsiniz ya da yakın çevreniz size karşı olduğunu bir biçimde ifade edebilir. Birçok alanda savaşmanız gereken bir haftadasınız. 

Terazi burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Merkür aşk alanızda Salı gününden itibaren geri gitmeye başlayacak ve bu alanda çok kısa sürecek gerilemesi cumartesi günü ev ve yuva alanına geçiş yapacak, Merkür orada gerilemeye devam edecek ama kısa konukluğunda aşk yaşamınız ile ilgili yanlış kararlar almanıza neden olabilecek. Bu nedenle dikkatli olmalısınız. Çünkü Mars ile Merkür özgüven alanınızda sert bir açı ile bağlanıyor. Para kayıpları partneriniz ile olan ilişkinizi zedeleyebilir. 

Akrep burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Geçtiğimiz hafta pazar günü Mars burcunuza yerleşti, bir miktar enerjik bir miktar da agresif hissetmenize sebep olmaya başladı ve Mars'ın bu konumu Merkür'le sert bir açı kurmasına da neden oldu. Merkür salı gününden itibaren Kova burcunda gerilemeye başlayacak. Aile içi ilişkilerde bir miktar gerilemenin dozu yükselecek, öfkenizi onlara yansıtacaksınız. Onlar da sizi yanlış anlayacak, yanlış değerlendirecek. Bu nedenle aile içi ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir haftadasınız. 

Yay burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Bu hafta iletişim konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Maddi konularda dikkatli olmanız gerekiyor ve kariyerinizle ilgili bir yenilik yapmanız gerekiyorsa bu anlamda dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Çünkü bu dönemde birden fazla alanda gerileme yaşanacak. Salı gününden itibaren Merkür Kova burcunda gerileyerek hem tanıtım hem de reklam yapma, sunum yapma çalışmalarınıza ket vuracak; hem de eğer yeni bir iletişim aracı satın almak niyetindeyseniz yanlış kararlar vermenize neden olacak. 

Oğlak burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Salı gününden itibaren kova burcunda başlayan Merkür gerilemesi cumartesinden itibaren burcunuzda devam edecek, yakın arkadaşınızla mali konularda tartışmalar yaşamanıza neden olacak, görüşünüz ile ilgili pişmanlık duyacağınız değişikliklere gitme eyleminde olacaksınız ve hayatınızın her alanında her türlü ilişkide hataya yakın duracaksınız. Yanlış anlamaların ilişkilerde ayrılıklara neden olacağı bir dönemdesiniz. Son derece dikkatli; herkesi sabırla, sakinlikle dinleyen taraf olmalısınız. 

Kova burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Salı gününden itibaren Merkür burcunuzda geri gitmeye başlayacak ve özellikle kariyerinizle ilgili her insanla hemen herkesle tartışma eyleminde olacaksınız. Çünkü Merkür bu konumda Mars?la sert bir açı altında olacak. Cumartesinden itibaren Merkür gerilemesi Oğlak burcunda devam edecek ve bu kez kendi iç dünyanızla ilgili, geçmişinizle ilgili yanlış düşünceler içerisine gireceksiniz. Gerilemelerin bol olduğu bir haftaya başlıyorsunuz ve bütün gerilemelerin etkisini gelecek 3 hafta ve daha fazla bir süreçte yaşayacak ve siz bundan en fazla etkilenen burçlardan olacaksınız. 

Balık burcu 4 - 10 Ocak 2016 haftası: Merkür salı gününden itibaren Kova burcundan geri gidecek ve uzaklardan gelen haberlerle ilişkili sağlık sorunları maalesef doğru çıkmayacak. Bunu yanı sıra yasal konular söz konusu ise bu alanda da alacağınız haberlerin içinde hatalar gizlenmiş olacaktır. Dikkatli olmanız, o hataları bulmanız gereken bir haftadasınız ve kendinizi çok iyi bir şekilde savunmalısınız. Merkür gerilemeye cumartesi itibaren Oğlak burcunda devam edecek ve dostlarınızla ilişkileriniz cumartesinden itibaren zedelenmeye başlayacak. Bu dönemde arkadaşlıklarınızı korunmaktan yana davranmalısınız.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat