Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

4 - 10 Nisan 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 4 - 10 Nisan 2016 haftası neler yaşayacak?

8,925
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... 4 Nisan haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 4 - 10 Nisan 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Bu hafta sizler için yoğun bir hafta. Bu yoğunluk esnasında yorgun düşebilir, motivasyonunuzun azaldığını hissedebilirsiniz. Saturn'ün Yay burcundaki gerilemesi sizi biraz agresif yapabilir. Özellikle arkadaş çevrenizle ilgili diyaloglarınızda ve iş hayatınızda bitti sandığınız birtakım şeyler tekrar önünüze serilerek sizi zorlayabilir. 

Boğa burcu: Bu hafta iş konularınız, kariyer hayatınız ön plana çıkarken sosyalleşmek, gezip tozmak, yeni insanlarla kaynaşmak açısından da değerlendirebileceğiniz güzel etkiler söz konusu. Geçen hafta başlayan ve Yay burcunda gerileyen Satürn?ün bu hareketi sizin ortak kazançlar hanenizde yer alıyor. 

İkizler burcu: Bu hafta genel anlamda arkadaşlarınız sizin için önem taşıyor. Onların dertlerine ortak olmak, onlarla ilgilenmek sizin için birinci sıraya yükselecek. Güneş'in Plüton'la kare açısı birtakım manipüle edici durumlar yaşatabilir, kendi duygu ve düşüncelerinizi başkalarına empoze etmeye çalışabilirsiniz ve bunun sonucunda iyi tepkiler alamayabilirsiniz.

Yengeç burcu: Bu hafta sizin için yurtdışı bağlantılı işler, yayıncılık, eğitim ve kariyer konuları ön planda. Yurtdışına çıkmak isteyen veya yurtdışı bağlantılı işler yapmak isteyen Yengeçler için olumlu gelişmeler var. Bunu değerlendirebilirsiniz. Satürn?ün Yay burcunda gerilemeye başlamasıyla birtakım sağlık konularınız da tekrar öne çıkabilir. Dikkatli olmanızda ve gereken rutin kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var.

Aslan burcu: Bu hafta eşinizin maddi durumu veya sevgilinizin parasal konuları sizleri de ilgilendiriyor olacak. Ona bu konularda tavsiyelerde bulunacak ve yardımcı olmaya çalışacaksınız.

Başak burcu: Bu hafta sizler için ikili ilişkiler ön plana çıkarak haftaya damgasını vuruyor. Sevdiğiniz kişiyle beraber güzel vakitler geçirebilir, aşkınızı bir adım daha öteye taşımak için fırsat bulabilirsiniz. Herhangi bir hayal kırıklığı veya sorun yaşamış iseniz bunları düzeltmek ve üstesinden gelmek adına iyi enerjiler iş başında olacaklar.

Terazi burcu: Haftaya sağlık konuları ve bunlarla ilgili çalışmalarınızla başlıyorsunuz. Belki bir diyet programına başlamak üzeresiniz veya gündelik işlerinizden başınızı kaldıramıyorsunuz. Ay ve Mars arasındaki gergin açıyla biraz da agresif ve stresli olabilirsiniz bu hafta.

Akrep burcu: Bu hafta çocuklarınızla ilgilenmeniz gereken bir hafta olacak sizler için. Onların sorumlulukları ve aktiviteleriyle ilgili yoğunluğunuz artıyor. Ayrıca çocuk bekleyen Akrepler için bu hafta güzel gelişmeler olabilir. 5 Nisan'da Koç burcuna geçiş yapacak olan Venüs aşk ve ilişkiler konusunda hızlı davranmamız gerektiğini bize söylerken, sağlık konularında da dikkatli olmanız gerektiğini sizlere hatırlatacak.

Yay burcu: Bu haftaya ev ve aile konularıyla giriş yapıyorsunuz. Sizler için ev değiştirme, yer değiştirme konuları önem kazanıyor. Evinizi  taşımak isteyebilir veya birtakım tamirat tadilat işleriyle ilgilenmeniz gerekebilir. Aynı zamanda ebeveynlerinizle ilgili konular vurgu yapabilir. Ailenizin size ihtiyaç duyacağı bir hafta olacak.

Oğlak burcu: Bu hafta yakın çevre ilişkileriniz ve kardeşlerinizle ilgili konular öne çıkıyor . İletişiminizin artacağı , iş trafiğinizin yoğunlaşacağı bir hafta olacak sizler için. 5 Nisan'da Koç burcuna geçiş yapacak olan Venüs, sevgi ve aşk konularında hızlı kararlar almanıza vesile olacak ve sizi bu konuda teşvik edecek. 

Kova burcu: Bu hafta motive edici ve disiplinli tavırlarınız dikkat çekiyor. Geçtiğimiz hafta yönetici gezegeniniz Satürn?ün geri harekete başlaması üstünü kapattığınızı sandığınız birtakım konuları arkadaş ortamlarınızda tekrar su yüzüne çıkarttı ve sizi bu konularda insiyatif almaya, olayların tekrar üstünden geçmeye zorladı.

Balık burcu: Bu haftaya kendinizi yenileyerek, kişisel bakımlarınızı yaptırarak ve kendinizle ilgili birtakım kararlar alarak başlayacaksınız. Genel anlamda motive edici ve disiplinli bir tavırda olacaksınız hafta boyunca.


Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat