Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

31 Ekim - 6 Kasım 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası ne yaşayacak?

3,739
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ekim ayının sonunda burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 31 Ekim - 6 Kasım 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya Ay Akrep'te ortak finansal kaynaklar, kredi borç meseleleri, nafaka, miras konularında yeni başlangıçlar enerjisi ile başlıyorsunuz. Ay Plüton olumlu açısıyla para ile ilgili girişimleriniz destekleniyor

Boğa burcu: Ay Akrep'te ikili ilişkiler partnerlik alanınızda başlangıç enerjileri ile haftaya başlıyorsunuz. Ay Plüton desteğiyle ortağınız veya eşinizle önemli imzalar arifesinde olabilirsiniz.

İkizler burcu: Ay Akrep'te yardımcılarınızla, sağlığınızla, rutin işlerinizle uğraştığınız ama yeni başlangıçları anlatan bir enerji ile başlıyorsunuz. Ay Plüton desteğiyle konuşulacak maddi konular varsa enerjiler destekleyici.

Yengeç burcu: Ay Akrep'te çocuğunuzla, sevgilinizle veya kendinizi tanıtmakla, sahnede olmak ile ilgili konularda yeni başlangıçları anlatan bir enerji ile başlıyorsunuz. Ay Plüton desteğiyle ikili ilişkilerinizde destekleyici. 

Aslan burcu: Haftaya Ay Akrep'te ev yuva alanınızda yeni başlangıçları anlatan bir enerji ile başlıyorsunuz. Ay Plüton desteğiyle çalışma ortamınızda, iş arkadaşlarınızla güzel bir akış var ve kesinleşen Merkür Plüton üçgeni ile de aranızdaki her türlü iletişiminiz çok derin ve sistematik.

Başak burcu: Haftaya Ay Akrep'te yakın çevreniz, kardeşleriniz ile ilgili alanda yeni başlangıçlar vurgusu ile başlıyoruz. Ay Plüton uyumlu açısıyla sevgiliniz veya çocuklarınızın enerjileri size destek. Merkür Plüton açısı ile de çok derin konulara girilebilir. 

Terazi burcu: Haftaya Ay Akrep'te kazancınız harcamalarınız ile ilgili konularda yeni başlangıç enerjileri ile başlıyorsunuz. Ay Plüton uyumlu açısıyla  aileniz de sizin yanınızda. Merkür Plüton sektsili de kesinleşiyor ve  ailenizle kazancınız konusunda derin değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Akrep burcu: Haftaya Ay Akrep'te kendinize odaklanarak,kendinizle önemli başlangıçlara adım atarak yenilik enerjileri  ile başlıyorsunuz. Ay Plüton olumlu açısıyla kardeşiniz ve yakın çevreniz sizin yanınızda. Kesinleşen Merkür Plüton sekstili ile de kardeşinizle veya akrabalarınızla derin konuşmalar yapabilir konularınızı analiz edebilirsiniz.

Yay burcu: Haftaya Ay Akrep'te kendi iç dünyanıza odaklanarak  belki de içsel bir farkındalıkla taptaze bir başlangıç yaparak başlıyorsunuz. Ay Plüton olumlu açısıyla bilinçaltınızda değerlilik duygusu veya kazancınız ile ilgili konulardaki girişimlerinizi destekleyen enerjiler var ve Merkür Plüton üçgeni ile de maddi geliriniz ile ilgili içsel kimseye henüz beyan etmediğiniz yapılandırmaların eksik parçaları tamamlanıyor.

Oğlak burcu: Haftaya Ay Akrep'te sosyal çevre, arkadaşlara odaklanarak belki de çok farklı gruplara katılarak başlıyorsunuz. Ay Plüton olumlu açısıyla dostlarınızla iletişim halinde ve yeni başlangıçlar yaparak başlıyorsunuz. Kesinleşen Merkür Plüton olumlu açısıyla da çok derin konular konuşup değerlendiriyorsunuz.

Kova burcu: Haftaya Ay Akrep'te kariyer iş konularına odaklanarak başlıyorsunuz. Ay Plüton olumlu açısıyla toplum önündeki imajınızla bilinçaltınız uyumlu ve huzurlu bir akış var. Kesinleşen Merkür Plüton olumlu açısıyla da bilinç altınızdakileri otorite figürleri olan kişilerle gayet sistematik şekilde aktarabiliyorsunuz. Sanki patronlarınızla konuşmadan anlaşıyorsunuz.

Balık burcu: Haftaya Ay Akrep'te uzak yerler, yabancılar, seyahatler, reklam tanıtım konuları ile ilgilenerek haftaya başlıyorsunuz. Ay Plüton olumlu açılarıyla yabancılarla sosyal organizasyonlar veya bir arkadaşınızla seyahat veya eğitim konularınızı destekleyici etkiler var. Bir de kesinleşen Merkür Plüton uyumlu açısını eklersek hayli derin konuşmalar yapılacak gibi gözüküyor. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat