Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

30 Mayıs - 5 Haziran 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası neler yaşayacak?

5,777
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

30 Mayıs haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 30 Mayıs - 5 Haziran 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Hukuksal bir mesele canınızı sıkmış ve artık beklemekten usanmış olabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi günlük rutin işlerinizle çok fazla meşgul ediyor ve yoruyorsunuz. 

Boğa burcu: Venüs yönetici gezegeniniz Güneş'le kavuşumda olacak. Hafta boyunca çok güzel bir şey bu fakat aynı zamanda Satürn'den karşıt açı alacaksınız. Yani güzel sandığınız şeyler bir anda değişebilir veya iyi sandığınız işin arkasından hiç de iyi bir şey çıkmayabilir. 

İkizler burcu: Venüs ve Güneş'in muhteşem kavuşumu var bu hafta ve tüm bunlar sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Aşk, sevgi, estetik, güzellik adına ne varsa adımlar atabilir, bu konularda şanslı olduğunuzu gözlemleyebilirsiniz. 

Yengeç burcu: Yurtdışı ve yurtiçi seyahat planlarınızı yaparak haftaya başlangıç yapıyorsunuz. Yalnız bu hafta düşmanlarınız çok, onu belirtmek zorundayım. Arkanızdan iş çeviren kişiler bir bir ortaya çıkıyorlar sanki. Biraz düşünceli biraz da hayal kırıklığına uğramış bir ruh haliniz olabilir bu hafta.

Aslan burcu: Ödemeleriniz ve harcamalarınız bayağı bir artışa geçti  sevgili Aslanlar. Fakat bu hafta Merkür ve Jüpiter arasındaki uyumlu açı sizleri özellikle para kazanma koşullarında destekleyecek. Fikirleriniz şahane, zihniniz açık. Bu şartlarda en azından bir yandan geliyor bir yandan gidiyor ve dengede kalabiliyorsunuz. 

Başak burcu: Evet, Jüpiter düz harekette ve yöneticiniz olan Merkür de nihayet düz harekette. Artık biraz nefes almaya başladınız. Biraz daha rahatsınız sanki geçmiş dönemlere nazaran. Havaların da ısınmasıyla hayata daha olumlu ve daha pozitif yaklaşıyorsunuz. 

Terazi burcu: Miras konularının konuşulduğu belki mal paylaşımları yapmanız gereken bir dönemden geçtiğiniz bir haftadasınız. Ailevi temalar ön planda. Eski defterler, anılar, hatıralar sizler için değer kazanıyor. Haftaya biraz duygusal başlıyorsunuz. 

Akrep burcu: Haftaya hobileriniz, kişisel bakımlarınız ve zevk aldığınız şeylerle ilginerek başlıyorsunuz. Çocuk bekleyen Akrepler için olumlu cevaplar olabilir. Bazı akrepler ise aşk yönünden şanslı olacak. 

Yay burcu: Haftaya kırgın biriyle barışarak başlayabilirsiniz. Ailenizden birisi olabilir bu veya yakın çevrenizden birileri. Ay Balık'ta olacak haftanın başında. Bu da sizi daha yapıcı ve uyumlu bir atmosfere taşıyacak. Bu enerjiyi değerlendirip küslükleri, yanlış anlaşılmaları sonlandırabilirsiniz sevgili Yaylar.

Oğlak burcu: İletişiminizin arttığı, ortaklıklar, iş konuları, yakın çevrenizle diyaloglarınızın iyi gittiği bir pazartesiye başlayacaksınız. Arkadaş çevrenizin de desteğini görecek ve işlerinizi yoluna koyabileceksiniz. Ay Balık'ta başlıyoruz haftaya. Sizler için kardeşleriniz ön planda olacak.

Kova burcu: Haftaya Ay Balık burcundayken başlıyoruz. Sizler için biraz farklı bir enerji bu aslında. Mantık ve duygularınız çakışabilir, romantik olmakla olmamak arasında git gel yaşayabilirsiniz ki sizler romantik yaklaşımlardan pek hoşlanmazsınız aslında. Daha çok akılcı ve rasyonel bakan, realist bir yapıya sahipsiniz. 

Balık burcu: Haftaya sizin burcunuzda bulunan Ay'ın size vermiş olduğu güç ile başladınız. Moralinizi ve enerjinizi yüksek tutmaya çalışıyorsunuz fakat iş konuları ile başınız dertte. Otorite figürleri ve üstlerinizle çatışmanız devam ediyor. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat