Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

30 Kasım - 6 Aralık 2015 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası neler yaşayacak?

7,479
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

30 Kasım - 6 Aralık 2015 haftası burç yorumlarını öğrenmek için Su Karakuş ile hazırladığımız haftalık burç yorumlarını izleyebilirsiniz. Bu hafta tüm burçlar hafta içi olumsuz etkiler altında. Ancak hafta sonu Venüs'ün Akrep burcunda ilerlemeye başlaması hafta sonundaki karamsarlığı ortadan kaldıracak ve herkese aydınlık getirecek. Hafta içi boyunca her burcun o burca özel dikkat etmesi gereken noktaları, olumsuz etki alanlarını öğrenmek için videolarımızı izleyin. 


Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar: Bu hafta gerilimi yüksek açılar altındasınız ve eğer bu açıları iyi değerlendirirseniz başarı sizinle olacak. Mars Terazi burcunda yolculuk yapıyordu ve burcunuzda yol alan Uranüs ile bu hafta tam karşı karşıya gelecek. Otoriteleri simgeleyen Oğlak burcundan geçiş yapan Plüton ile de Mars arasında maalesef kare bir açı var. Yakınlarınızla otoriteler arasındaki problemler size yansıyacak ve bütün hafta boyunca biraz daha gergin hissedeceksiniz. Sorunlar karşısında çaresizlik hissedebilirsiniz ancak değişken tavrınız ani sorunlara da neden olabilir. Bu hafta biraz daha sakin kalmanız gerekiyor. 

Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar: Mars?ın Terazi burcundan geçişi ile hem Uranüs hem Plüton tetikleniyor bu hafta ve bu maalesef olumsuz bir tetiklenme. İş arkadaşlarınızdan birinin yurtdışına ya da kent dışına gidişi iş yaşamınızı zorlayacak ya da tam tersi, işinizi yurtdışı ya da kent dışına taşımak isterken bunu başarmakta zorlanacaksınız veya engellerle karşılaşacaksınız. Bu nedenle sorunlar bir miktar artacak ve sorun çözme yeteneğiniz bir miktar azalacak. Bu ters orantı nedeniyle kendinizi her zamankinden gergin hissedeceksiniz. Ancak hafta sonunda Güneş doğuyor olacak. Hafta sonuna kadar sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. 

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar: Bu hafta eğer bir iş ortaklığı kurmak istiyorsanız veya evlilik kararı alacaksanız acele etmeyin, bu kararı önümüzdeki haftalara bırakın çünkü bu noktalarda bir miktar hayal kırıklığı sizi bekliyor olacak. Bunun yanı sıra Mars, aşk alanınızdan geçiş yapıyor ve onun geçişi ile birlikte hem dostluklarınız hem de kariyer ile ilişkiniz değişiyor, etkileniyor. İlişkiniz derinleştikte beklentileriniz artıyor. Bu da partnerinizle yaşadığınız duygusal ilişkiyi olumsuz yönde etkileyebilir. Ya siz ya da partnerinizi evliliğe doğru ilerlemek isterken diğer taraf ayrılığa doğru ilerleyebilir. Her ikinizdeki fikir ve tavır ayrılıkları bu haftanın temel konusu olacak. 

Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar: Bu hafta bütün dikkatiniz ev ile ilgili olacak. Evle ilgili problemler yaşanabilir veya yakınlarınızla tartışmalar olabilir. Bu hafta ilişkiler tamamen değişiyor. Bu değişimden hem kariyeriniz hem de yakın çevreniz etkilenecek. Bu hafta yakınlarınızla ilgili köklü değişikler yaşayabilirsiniz. Son derece dikkatli olmalınız çünkü duyarlı ve duygusal yapınız olaylar üstünüze geldikçe daha fazla ortaya çıkabilir ve altında ezilebilir. Ancak hafta sonu gerçek anlamda, belki de her anlamda çözüm olacak. 

Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar: Bu hafta seyahatlerinizde son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Zorlayıcı etkiler ve kaza riski altındasınız. Buna ek olarak iş hayatınızı olumsuz etkileyecek olaylar söz konusu. Hafta boyunca hem yakın çevrenizle ilişkileriniz olumsuz gelişebilir hem de seyahatlerde hiç beklemediğiniz problemler yaşayabilirsiniz. Plan dışı şeyler gelişebilir, ertelemeler yaşanabilir, ummadığınız şeyler ortaya çıkabilir. İşte bu nedenle zamanı biraz esnek tutmakta fayda var ama en önemlisi sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Haftanın bir başka olumsuz etkisi de aşk alanından geliyor. Satürn?ün aşk alanınıza yerleşmesi ile birlikte aşk hayatınızda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 

Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar: Geçtiğimiz haftaların aksine bir miktar zorlayıcı bir haftadasınız. Bu haftayı sabırla, sakinlikle geçirmeniz gerekiyor. Öncelikli odağınız para. Mali konularda hem olumlu hem de olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Bir yandan kazancınız artarken, diğer yandan harcamalarınızın da artığını göreceksiniz. Eğer sabit bir geliriniz varsa, harcamalarınız o kadar artacak ki, çözüm yollarının tıkanıklığı ile birlikte ne yapacağınızı şaşırıyor olacaksınız. Umarım bu aralıkta bir birikim yapmışsınızdır çünkü bu uyarıyı geçtiğimiz haftalarda yapmıştım. Partneriniz ya da çocuklarınızın rahatsızlığı bu haftanın konularından. Belki bu nedenle harcamalarınız artabilir ya da değerli projeleriniz değerinden bir miktar kaybedebilir. 

Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar: Mars burcunuzdan geçiş yapıyor ve Plüton ile hem de Uranüs ile arasındaki gerilimli açı bütün hafta boyunca olumsuz etkilenmenize yol açacak. Aile ile ilişkileriniz değişiyor, evliyseniz eşiniz ile ilişkiniz değişiyor. Hayatınızda köklü değişiklikler meydana geliyor. Bu dönem bir hayli zorlayıcı olabilir, güçlü ve sağlam durmalısınız. Aynı zamanda iş hayatınız ve yakın çevreniz ile ilgili olumsuz gelişmeler de söz konusu. Bu hafta yakın çevrenizin üzerinde uygulayacağı baskı iş hayatınızı da etkileyecek ancak bütün bu olumsuzlukların sizin için de bir anlamı var. Bu değişiklik bundan sonra daha konforlu bir hayata geçiş yapmanızı sağlayacak. Yeter ki direnmeyin ve itiraz etmeyin. 

Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar: Yakın çevreniz ile ilgili köklü değişikler yapmak zorundasınız. Olaylar sizi zorlayacak. İş yaşamınızla ilgili de yenilikler yapmak durumundasınız. Bütün bunlara sebep içinizdeki karamsarlık. Bunu giderebilmek, kendiniz ile kavganızı sonlandırabilmek için bütün bu yenilikleri yapmak zorundasınız. Çünkü daha konforlu bir hayata geçiş yapmanız gerekiyor. Bunu sağlayabilmek için bütün hafta boyunca kendi kendinizle kavga ediyor olacaksınız ve hafta sonundan itibaren her şey değişecek. 

Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar: Bu hafta aile, para, aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Mars, Uranüs, Plüton, Satürn, Neptün; hepsi birden birbiri ile kavga halinde ve dolayısıyla hayatınızdaki olaylar da birbiri ile kavga ediyor ve üstünüze geliyor gibi hissettirecek. Hafta sonuna kadar durum böyle. Kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz çünkü iyimserliğe yatkın bir burçsunuz. Sorunlarla nasıl baş edeceğinizi bilemeyeceksiniz çünkü Satürn burcunuzda yol alıyor. Sizi karamsarlaştırıyor. Hem özgüveninizi eksiltiyor hem de çeşitli engeller yaratıyor. Bu hafta sadece sabırlı olmanızı tavsiye ediyorum. 

Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar: Bu hafta otorite konumundaki kişilere ders verme eğiliminde olacaksınız. Aile bireylerinden biri ile ilgili sorunların çözümleyicisi siz olacaksınız. Bu nedenle otorite figürlerine ders vereceksiniz. Onlar için de önemli bir deneyim olacak biz kazanan durumuna geçeceksiniz. Ancak sizin tarafınızda da bazı olumsuzluklar olabilir. Yakın çevrenizden birilerinin yaratacağı düş kırıklığı sizi karamsarlığa götürebilir. İçinizdeki karamsarlık ve başkalarına karşı hissedeceğiniz güvensizlik işte bu insanlar olacak. Bu hafta hafta sonuna kadar problemlerin çözümü ile uğraşacaksınız ancak haftanın yine en güçlü burcu sizsiniz. 

Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar: Bu hafta iki önemli uyarı var. Trafikte dikkatli olun, çünkü kaza riski taşıyorsunuz. Bir diğer yandan arkadaşlarınızla para ilişkisi kurmayın çünkü Neptün ile Satürn arasındaki olumsuz açı bu anlamda bir düş kırıklığı gösteriyor. Büyük miktarda para kaybedebilirsiniz, son derece dikkatli olun. Varlıklarınız koruma altında olsun. Bütün hafta boyunca hislerinize, sezgilerinize ve hatta rüyalarınıza güvenin. Çünkü bütün hafta boyunca oluşabilecek tüm problemleri daha öncesinden görebileceksiniz. 

Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar: Bu hafta gözünüz kulağınız paranızda ve varlıklarınızda olmalı. Çünkü gelirleriniz ile birlikte harcamalarınız da artmaya başlayacak. Bu da sizi yeni arayışlara yönlendirebilir. Ancak dostlarınız bu yardıma gönüllü olmayabilir ya da siz dostlarınızla ilgili harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Onlardan biri size ekstra ödeme talep edebilir, vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu haftaki imtihanınız para ile ilgili. 

Gelecek haftayı riske atmamak için bu haftayı sabırlı ve sakin geçirmeniz gerekiyor.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat