Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

3 - 9 Ekim 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 3 - 9 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

3,178
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ekim ayının başında burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 3 - 9 Ekim 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Haftaya belki kredi borç, ortak para meselelerinde seçenekleri karşılaştırarak ya da duyduğunuz yaşadığınız bir olayın aslında size ne ifade ettiğini derinden sorgularken başlıyorsunuz. Birden aradığınız bir cevabı bile bulmuş olabilirsiniz. Ay Venüs kavuşumuna Neptün de üçgen açı ile eşlik edince haliyle hissettiğiniz enerjiler sizi destekliyor.

Boğa burcu: Haftaya partnerinizle, iş ortağınızla belki de bir müşterinizle ilgilenerek ve detayları değerlendirerek başlayabilirsiniz. Ay Venüs kavuşumuna Neptün de eşlik ettiğinden bir dostunuzdan veya sosyal çevrenizden de çok ciddi bir duygusal destek görebilirsiniz. Kesinlikle sizi rahatlatacak biri. İyi ki var diyorsunuz sanki.

İkizler burcu: Haftaya elinizde liste keyifle, detaylı analizler yaparak, bütün seçenekleri karşılaştırmış şekilde işlerinizi hallederek başlıyorsunuz. Ay Venüs kavuşumuna Neptün de üçgen açı ile destek verince patronunuzdan veya aile büyüklerinizden belki eşinizden de destek görüyorsunuz.

Yengeç burcu: Haftaya aşk konularınızla ilgili güzel bir haber alarak veya çocuğunuzla ilgili güzel bir gelişme ile başlıyorsunuz. Ay - Venüs kavuşumuna Neptün üçgeni de eşlik edince kendinizde güzel bir iç huzur hissediyorsunuz. Uzak diyarlardan bir tanıdığınız bile size hoş bir destek verebilir. 

Aslan burcu: Haftaya evinizle yuvanızla ilgilenerek başlıyorsunuz. Ay - Venüs kavuşumu ve Neptün üçgenini de değerlendirirsek evinizde huzur var, hoşluk var ve partnerinizn maddi kaynakları da size akıyor ya da para işleriniz yolunda sanki bir yerden destekleniyor gibi hissediyorsunuz. 

Başak burcu: Haftaya yakın çevrenizle belki de kardeş gibi gördüğünüz bir dostunuzla dertleşirken başlıyorsunuz ama her şey samimi ve içten. Neptün üçgeni de destek verdiğinden ikili ilişkileriniz gayet kuvvetli ve akıcı. Plüton desteğiyle de aşk, hayattan alınan keyif, çocuklar ile ilgili meseleler de yolunda enerji Merkür üçgenine de bağlandığından kendinizi iyi hissediyorsunuz haliyle. 

Terazi burcu: Haftaya parasal kazancınızla ilgili çok iyi hissederek başlıyorsunuz. Kendi kendinize her şey yolunda diyorsunuz. Ay - Venüs kavuşumunu Neptün ile de değerlendirirsek çalışma arkadaşlarınız da size kol kanat geriyor sanki. Plüton desteğiyle de ev, yuva meseleleriniz yolunda enerjiler Merkür üçgenine bağlandığından içsel olarak da bütünlük hissediyorsunuz. 

Akrep burcu: Haftaya kendinizi güzel hissederek belki de bolca iltifatla başlıyorsunuz. Ay - Venüs kavuşumuna Neptün üçgenini de katarsak, aşk, çocuklar öyle bir destek ki enerjiler çok tatlı akıyor. Plüton da size 3. evinizden yakın çevrenizden destek veriyor. Kardeşler akrabalardan da desteklendiğinizi hissediyorsunuz.

Yay burcu: Haftaya iç dünyanızdaki huzurla, iç çatışmalarınızdan arınmış olarak başlıyorsunuz. Ay - Venüs kavuşumunu Neptün üçgeni ile değerlendirdiğimizde eviniz , yuvanız, ailenizde sizin yanınızda. Plüton ile kendinize daha fazla değer veriyorsunuz, kazancınız ile ilgili işler yolunda ve enerjiler Ay Merkür üçgeni ile kariyerinize bağlandığından güzel yansımalar var.

Oğlak burcu: Haftaya sosyal ortamlar, istekleriniz, umutlarınız ile ilgili alanda çok güzel enerjilerle başlıyorsunuz. Ay - Venüs kavuşumunu Neptün üçgeni ile değerlendirecek olursak yakın çevreniz ve kardeşiniz de sizin arkanızda size güven ve huzur veriyor. Plüton da düze geçti ve kendinizi çok daha güçlü hissediyorsunuz. Bu güzel enerjiler Ay Merkür üçgeni ile sizin gelecek planlarınıza, inançlarınıza, uzak seyahatlerinize yansıyor. 

Kova burcu: Haftaya kariyer konularınızla ilgilenerek başlıyorsunuz ve güzel gelişmeler var. Ay - Venüs kavuşumunu Neptün üçgeni ile değerlendirecek olursak kendinize verdiğiniz değeri rahatlıkla fark ediyorsunuz ve parasal konularda rahat akıyor.  Plüton desteğiyle de içsel bir yapılandırma içerisinde olduğunuzun farkındasınız. 

Balık burcu: Haftaya inançlarınız, eğitimler, tanıtım pazarlama konularınız veya yurtdışı bağlantılı işleriniz ile ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz.  Ay - Venüs kavuşumunu Neptün üçgeni ile de düşünecek olursak kendinizi fazlasıyla aşkın hissediyorsunuz. Pluton da desteklediğinden sosyal ortamınızda arkadaşlarınız tarafından fazlasıyla destekleniyorsunuz. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat