Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

29 Şubat - 6 Mart 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftasında neler yaşayacak?

10,138
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... Bu hafta kavuşum haftalarından biri. 

Akrep burcunda Mars ve Ay; Güneş ve Neptün ise bütün hafta boyunca Balık burcunda buluşuyor. Cuma günü ise Oğlak burcunda Plüton'la Ay buluşuyor. Bu hafta her burç için bambaşka alanlarda önemli etkiler bulunuyor. Örneğin, Güneş ile Neptün'ün Balık burcunda buluşması nedeniyle her burcun dikkatli olması gereken bazı durumları mevcut. Bu anlamda kimisi seyahat alanında tetikte olması gerekirken, kimi burç ise kariyer alanında önemli şeyler yaşayacak. 

Bu hafta mali konularda müjdeli haberler alabilir veya çözümsüz gibi görünen konular aniden çözüme kavuşabilir. Özellikle pazartesi enerjilerini iyi atlatmanız gerekiyor. Çünkü pazartesi günü Mars ile Ay buluşuyor. Buluşma Akrep burcunda gerçekleşiyor. Herkesin kendi kendine kavga içinde olacağı, kimi tartışmaların ise yakın çevrede gerçekleşebileceği bu günde dikkatli olunmasında, serin kanlı davranılmasında fayda olacak. 

29 Şubat haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için 29 Şubat - 6 Mart 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Ay pazartesi günü Akrep burcunda Mars ile buluşacak. Bu bir miktar tehlikeli buluşma olabilir. Çünkü öfke katsayınız artacak, bu nedenle de kimi kazalara ve para kayıplarına neden olabilirsiniz ya da herhangi bir operasyon geçirmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak böylesi bir açıda kanamalar artacağı için eğer durum çok acil değilse ameliyatları başka bir güne ertelemenizde fayda var.

Boğa burcu: Pazartesi günü yakınlarınızla ilişkinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Ay ve Mars arasındaki kavuşum açısı maalesef işinizle, yakın akrabalarınız ve danışmanlarınızla; örneğin müşaviriniz ya da avukatınızla gerilimli bir iletişim benimseyeceğinizi anlatıyor. Çok dikkatli olmalısınız. Kalp kırmadan, kalbinizin kırılmasına izin vermeden iletişimi uzlaşma çerçevesi içinde sürdürmelisiniz. 

İkizler burcu: Bu hafta pazartesi günü iş alanınızda gerçekleşen Ay - Mars kavuşumu stresinizin kat sayısını arttırıyor. İş arkadaşlarınızla aranızda problem yaşanabilir ya da müşterilerinizle gerilimli bir iletişim içine girebilirsiniz. Tartışmaların stresin yüksek olacağı bir günde olacaksınız. Bir miktar sakin kalmaya çalışmakta fayda var. 

Yengeç burcu: Haftanın neredeyse en şanslı burçlardan birisiniz. Olumsuz açılardan bile son derecede olumlu etkileniyorsunuz. Ebette dikkat etmeniz gereken şeylerde var. Partnerinizin için aşkınız için veya çocuklarınız için çok mücadele etmeniz ve çok çabalamanız gereken bir haftadasınız. Bunun olumlu ürünlerini de yine toplayacağınız bir haftadasınız. Özellikle pazartesi günü ne kadar stresli olursanız o kadar çok kazanacaksınız.

Aslan burcu: Son derece yorucu bir haftaya başlıyorsunuz. O yüzden enerjinizi yüksek tutmalısınız. Hafta başında aile alanında gerçekleşen Ay - Mars kavuşumu aile bireylerinizden biri ile tartışma ve gerilim yaşayacağınızı anlatıyor. Evinizdeki elektrikli aletleri kullanırken son derece dikkatli olmalısınız. Çünkü o aletlerle ilgili ciddi sakıncası olacak arızalar da yaşanabilir. 

Başak burcu: Pazartesi günü yakın çevrenizle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekiyor. Tartışmalar ve gerilim biraz üzülmenize sebep olabilir. Pazartesiyi geçirdikten sonra yakın çevrenizle ilgili problemlerinizi gündeme getirebilirsiniz. Bütün hafta boyunca ev, aile, yuva alanından gelen baskı artıyor. Satürn ile burcunuzda yolculuk yapan Jüpiter arasındaki kare açı bu hafta sizi biraz yoracak gibi görünüyor. Fakat bu açının olumluya dönüşmesi için de Mayıs'ı beklemek zorundasınız. Biraz daha sabırlı olmalısınız.

Terazi burcu: Hafta başında Ay ve Mars Akrep burcunda buluşuyorlar. Bu buluşmanın sonucunda bir miktar para kaybedebilirsiniz, biraz daha fazla kazanmak için hırslanabilirsiniz ya da aşırı özgüvenli davranışlarınız sizi kaybetmeye sürükleyebilir. Pazartesi günü daha dikkatli olunması gereken bir gün. Cuma günü ev ve aile alanınızda buluşan Plüton evliliğinizle ilgili sorunlarınızı tekrar gündeme getirecek.

Akrep burcu: Pazartesi günü Ay ve Mars burcunuzda kavuşuyor. Bu kavuşum gerilimin dozunu bir hayli yükseltecek. Adeta başkalarıyla kavga etmek için can atıyor olacaksınız. Hiçbir haksızlığa sessiz kalmayacaksınız ve bir miktar da kinci davranacaksınız. Pazartesi olabildiğince sakin kalmaya çalışmalısınız.

Yay burcu: Pazartesi günü Mars ve Ay buluşuyorlar. Akrep burcunda bu buluşmanın sonucunda hemen herkes birbiriyle kavga ederken, siz kendinizle kavga ediyor olacaksınız. Kendinize kızıyor, kendinizi suçluyor olacaksınız. Özellikle yakınlarınızın sağlığı ilgili ilişkili konularında kendinizi suçlayacaksınız. 

Oğlak burcu: Bütün hafta boyunca Güneş ve Neptün buluşuyorlar. Yakın çevrenizi değiştirebilirsiniz, onların sayesinde bir düşünüzü gerçekleştirebilirsiniz, reklam ve sunum çalışmalarınızı son derecede başarılı olabilirsiniz, kendi planlarınızı sil baştan yaratabilirsiniz ya da bir kitap yazabilirsiniz. Yapmak istediğiniz her neyse başarıya oluşacak.

Kova burcu: Bu hafta mali konularla en şanslı burçlardan birisiniz. Güneş ve Neptün bütün hafta boyunca Balık burcunda buluşuyor olacaklar ve parayla ilgili bir düşünüzü gerçekleştirme şansı verecekler. Hiç ummadığınız kadar büyük para kazanabilirsiniz ya da parayla alamayacağınız bir şeyi size hediye edilmiş olarak bulabilirsiniz. Bu anlamda güzel bir hafta olacak.

Balık burcu: Haftanın hemen her konuda en şanslı burçlarından birisiniz. Güneş ve Neptün burcunuzda buluşacaklar, bir düşünüzü gerçekleştirecekler. Siz de başkalarının düşlerini gerçekleştireceksiniz. Hayatınızın hemen her alanında yararlı olacak bu kavuşumda ne diliyorsanız olacak.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat