Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

29 Ocak - 4 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 29 Ocak - 4 Şubat 2018 haftası neler yaşayacak?

11,877
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

29 Ocak - 4 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumları için yine beraberiz. Bu hafta çok önemli, çünkü Merkür burç değiştiriyor ve Kova burcuna geçiyor. Ama daha önemli bir konu mevcut. Bu hafta Aslan burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek. Astrologlar tüm bir yılı değerlendirirken öncelikle tutulmalara bakıyor. İşte o hafta bu hafta. Çünkü Ay tutulması aynı zamanda bir dolunaydır. Dolunay içerisinde farkındalıklar barındıdır, tutulma ise kadersel etkilere sahiptir. Bu anlamda astrolojide çok önemlidir. Kendi bilincinizle, idrakınızla çözemediğiniz birtakım konuları tutulmanın etkisi ile çözebilirsiniz. 

Bu anlamda Aslan burcundaki dolunay da içerisinde güçlü farkındalıklar ve kadersel birtakım etkiler barındırıyor. Kendi bilincinizle yapamadığınız bazı konularda ilahi dokunuşlarla beraber hayatın çeşitli yönlerine yönlendirildiğinizin farkına varacaksınız. Bu yönlendirilme hangi burç için hangi alanda olacak, öğrenmek için UZMANTV'deki 29 Ocak - 4 Şubat 2018 Haftalık Burç Yorumlar konusunda burcunuzu ve yükseleninizi izleyebilirsiniz. Herkese harika bir hafta dileriz. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat