Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

29 Ağustos - 4 Eylül 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 29 Ağustos - 4 Eylül 2016 haftasında neler yaşayacak?

5,510
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Yaz ayını bitirip, Eylül'e girerken, haftalık burçları da yeni astroloji uzmanımız Sibel Yarar Kargın ile birlikte yorumluyoruz. Ağustos ayının sonunda ve Eylül ayının başında neler olacak, Sibel Yarar Kargın anlatıyor. 

Bu hafta özellikle Başak burcunda gerçekleşecek tutulma dikkat çekiyor. Tutulmanın Merkür - Venüs kavuşumuna denk gelmesi etkileri farklı hale getiriyor. Bir diğer yandan bu hafta aynı zamanda Merkür retrosu başlıyor. Merkür'ün temsil ettiği en önemli alanlardan biri iletişim. Bu nedenle Sibel Yarar Kargın da bizi iletişim kazalarına karşı temkinli olmak konusunda uyarıyor ve ekliyor: "Aynı zamanda pahalı alışverişlerinizi de bekletmenizi tavsiye ederim. Örneğin faturalarınızı öderken gözünüzden kaçan bir detay olmasın, aman dikkat!"

Ağustos ayının sonunda kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 29 Ağustos - 4 Eylül 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Bu hafta Ay, Aslan burcunda. Haftaya aşk evinizdeki hareketlilikle başlıyoruz. Hayattan keyif almanızı sağlayacak planlar yapabilir veya  sevgilinizle vakit geçirmek istiyor olabilirsiniz. Çocukları olan Koçlar ise okulların açılması ile birlikte bu hazırlıklarla hayli haşır neşir olacak gibi görünüyor hafta başında.

Boğa burcu: Haftaya ailenizle ve yuvanızla ile ilgili bir gündemle başlıyorsunuz. Belki ilgilenmeniz gereken ebeveynleriniz olabilir. Bu hafta önemli bir tutulma haftasındayız. Başak burcunda olacak Güneş tutulması, yeni başlangıçların habercisi.

İkizler burcu: İletişim trafiğiniz hayli yoğun şekilde haftaya başlıyoruz. Ne çok görüşülecek konu ve kişi var. Kardeşleriniz ve akrabalarınız da sizden ilgi ve destek bekliyor olabilir..

Yengeç burcu: Haftaya, finansal durumunuzu değerlendirerek başlıyorsunuz. Belki kazancınızla ilgili hesap kitap peşindesiniz.

Aslan burcu: Kendinizle ilgilendiğiniz, imajınızı gözden geçirdiğiniz bir pazartesi ile haftaya başlıyorsunuz. Belki de saçınızda, makyajınızda bazı değişiklikler planlıyorsunuz.

Başak burcu: Haftaya biraz yorgun başlıyorsunuz ve pek de öyle ön planda olasınız yok. Kendi halinde mutlusunuz. Ama hafta ortası sizin için çok önemli. Birden ani bir gündem değişikliği içerisinde olacaksınız. 

Terazi burcu: Haftaya kendinizi sosyalleşme planlarının içinde veya arkadaşlarınızla ilgilenerek başlayacaksınız. Hafta ortası çok önemli bir tutulma yaşayacağız ve bu tutulma sizin 12. evinizde olacak. 

Akrep burcu: Haftaya kariyerinizde ve toplumsal imajınızla meşgul olacağınız bir enerji ile başlıyorsunuz. Başak burcunda yeni başlangıçları işaret eden bir tutulma sizi bekliyor ve bu 11. evinizde gerçekleşiyor. 

Yay burcu: Haftaya reklam, pazarlama işlerinizle uğraşarak veya yurtdışı meselelerinizi hallederek başlayacaksınız. Hafta ortası, çok önemli yeni başlangıçları anlatan Başak burcunda bir tutulma deneyimleyeceğiniz ve bu sizin 10. evinizde gerçekleşecek. 

Oğlak burcu: Haftaya bankalarla görüşmeler yaparak başlayabilirsiniz. Gündeminzi krediler, borçlar, eşinizin gelirleri dolduruyor olacak.

Kova burcu: Haftaya ikili ilişkilere odaklı olarak başlıyorsunuz. Partneriniz ile iletişim halindesiniz. Hafta ortasında ise önemli bir tutulma etkisi bizi bekliyor. Başak burcu alanı sizin 8. eviniz ve yeni başlangıçlar var.  

Balık burcu: Haftaya günlük rutin işlerinizi sıraya koymuş halletmeye çalışarak ya da sağlığınızla ilgilenerek başlıyorsunuz. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat