Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

28 Kasım - 4 Aralık 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 28 Kasım - 4 Aralık 2016 haftası neler yaşayacak?

5,746
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkse tekrar merhaba. Kasım ayının ortasında tekrar Dolunay Karaca ile haftalık burç yorumlarını çekmeye başladık. Kasım ayının sonuna doğru burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astroloji Uzmanımız Dolunay Karaca ile hazırladığımız 28 Kasım - 4 Aralık 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle... Aynı zamanda sevgili Yay burçlarının da doğum günü kutlu olsun! 

Koç burcu: Bu hafta yönetici gezegeniniz Mars'ın açıları uyumlu olacak. Ay Akrep burcunda başlıyoruz haftaya. Hemen Salı günü ise artık Yay burcunda yer alıyor. Eğitiminize sarılacağınız, yeni şeyler öğrenmek için can atacağınız bir hafta olacak bu hafta. İlişkileriniz önem kazanacak ve sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak isteyeceksiniz. Dargınlıklar varsa düzeltmek için fırsatlarınız olacak. 

Boğa burcu: Venüs'ün Jüpiter ve Uranüs ile uyumsuz açıları, özellikle haftanın başlarında zorluk çekebileceğinizi gösteriyor. Bunlar neyle ilgili olabilir; günlük işlerinizdeki gecikmeler, istediklerinizin tam zamanında olmaması, koşuşturmalarınız sizi yorabilir. Hedeflediğiniz şeylerin dışında gelişmelere tanıklık edebilirsiniz. 

İkizler burcu: Yönetici gezegeniniz Merkür hafta boyunca Satürn ile kavuşumda, Uranüs ile uyumlu açıda. Bu şu demek oluyor: Öğrenme ve iletişim sorunlarınız evet var fakat arkadaşlarınız tarafından çok ilginç olaylar yaşayarak veya onların yaşadıklarına tanıklık ederek, sıradışı bilgilere zaten ulaşacaksınız. Bu hafta karşıt burcunuz Yay'da bir yeni ay meydana gelecek.

Yengeç burcu: Bu hafta şans noktanız sizde çıktı, yani elinizi attığınız değerlenecek ve kendi şansınızı kendiniz yaratacaksınız. Üzüldüğünüz konularda olaylar bir şekilde sizin lehinize dönecek. Bu da tabii sizi mutlu edecek. 

Aslan burcu: Hafta sonu boyunca Ay da Oğlak burcunda hareket edecek, günlük rutin koşturmalarınız artacak. Hobilerinizi işe dönüştürmek, yeni aktivitelere katılmak ve sağlık konularınızı ihmal etmemek gereken bir haftadasınız. 

Başak burcu: Ay Akrep burcunda başlıyoruz yeni haftaya ve sizin 3. hanenizde yer alıyor, iletişimde derinleşmek, araştırmak, bazı belgeleri bulmak istercesine yol aldığınız bir hafta bu. Akrep teması biliyorsunuz, derinlere inmek ve yüzeysel kalamamakla ilintili. Dolayısıyla bu yakın çevre ilişkilerinizde, çevrenizde bulunan insanlarla diyaloglarınızda daha derin mevzular açılmasına yol açabilir. 

Terazi burcu:Parasal olarak şanslı bir haftadasınız. Zihinsel olarak aktif, meraklı ve araştırmacı bir tavır sergileyebilirsiniz. Gündelik hayatınızda size monoton gelen ve bu düzenden kurtulmak için gerekli heyecanı duyacağınız bir haftadasınız. Yay burcundaki yeni ay sizi bu konuda teşvik ediyor olacak. Kısa seyahatler açısından olumlu bir süreç sizler için. 

Akrep burcu: Salı günü bir yeni ay meydana gelecek Yay burcunda ve bu yeni ayda parasal konularda inisiyatif alabilecek, yeni yatırımlar için kolları sıvayacaksınız. Maddi anlamda gel gitli süreçlerden geçiyorsunuz, bazen ödemelerinizi yaparken zorlanıyorsunuz. Fakat bu yeni ay size bu konuda bir ışık tutacak ve yeni başlangıçlar yapmak için sizi teşvik ediyor olacak. 

Yay burcu: Haftanın ilk günü kendinizi yorgun ve halsiz hatta isteksiz hissedebilirsiniz ama bu kısa sürecek ve ayağa kalkıp toparlanıyorsunuz salı gününden itibaren. Zaten Salı günü sizin burcunuzda bir yeni ay gerçekleşiyor ve alamadığınız kararlar için sizi teşvik ediyor. Artık örnek veriyorum bir diyetse bu, başla diyor sana veya bir proje ise yap diyor. Aşkla ilgiliyse anlat karşı tarafa, açıl diyor. Ve siz de bu enerjiyi içinizde hissedebiliyorsunuz. 

Oğlak burcu: Toplantılar ve sosyal projelerle gireceğiniz hafta, Salı günündeki yeni ayla beraber daha çok arka planda kalmış işler, kendi kendinize çalışmanız gereken, yalnız kalıp düşünmeniz gereken sorumluluklarınıza dönüşüyor. 

Kova burcu: Haftaya kariyeriniz üzerinde çalışmalar yaparak, toplantılar, konuşmalar, yazışmalar yaparak başlıyorsunuz. Enerjik bir hafta sizler için. Önemli konuşmalarınız varsa pazartesi günü bunun için ideal olacaktır. 

Balık burcu:Eğitim ve yeni bilgiler edinmek için uygun bir süreçten geçiyorsunuz. Medya bağlantıları olan Balıklar için de bu hafta değerlendirilmesi gereken bir hafta olacak. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat