Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

28 Aralık 2015 - 3 Ocak 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 28 Aralık 2015 - 3 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

7,988
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

28 Aralık 2015 - 3 Ocak 2016 haftası arasında, yılbaşı gecesi neler yaşayacağınızı öğrenmek için haftalık burç yorumu videolarımızı izleyebilirsiniz. 

Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar: Çarşamba gününe denk geçtiğimiz hafta gerçekleşen dolunayın etkisinde olacaksınız ve bu etkiyle evinizle ilişkili bir yenilgi tamamlamaya çalışıyor olacaksınız. Bir düşünüzü gerçekleştiriyor olacaksınız. Çarşamba günü Venüs Yay burcuna yerleşecek ve gözünüzü uzaklara dikmeniz gerekecek yolculuklar seyahatler söz konusu olabilir ya da aradığınız aşkı çok uzaklarda bulabilirsiniz. Oturduğunuz yerden bir hayli uzaklarda eğitiminiz devem ediyorsa ya da medya çalışmaları yapıyorsanız bu dönem sizin açışınızdan bir hayli başarılı geçecek.

Boğalar ve yükseleni Boğa olanlar: Çarşamba gününe kadar geçtiğimiz hafta gerçekleşen dolunayın etkisiyle iletişim araçlarınızı yeniliyor olacaksınız. Ya da yakın çevrenizle daha iyi bir ilişki biçimi benimseyecek veya var olan sorunları çözeceksiniz. Dolunay bir hayalinizi gerçekleştirdiği için iletişim araçlarınızdan birini yenilemeniz söz konusu olabilir. Örneğin, otomobilinizi ya da cep telefonunuzu istediğiniz modele yükseltebilirsiniz. 

İkizler ve yükseleni İkizler olanlar: Çarşamba gününe dek geçtiğimiz hafta gerçekleşen yeniayın etkisi ile yeni gelirler elde etmeye odaklanacaksınız. Süre gelen gelirlerinizi çoğaltmaya, yeni iş olanakları yaratmaya odaklanacaksınız. Böyle fırsatlar varsa bunları değerlendiriyor olacaksınız.  Çarşambadan itibaren aşk planesi Venüs evlilik alanınıza yerleşecek. Kafanızda evlilik ile ilgili güzel düşünceler oluşmaya başlayacak. Eğer bir aday varsa bununla ilişkili harekete geçeceksiniz. 

Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar: Çarşamba gününe kadar geçtiğiniz hafta burcunuzda gerçekleşen dolunayın etkisiyle görünüşünüzden kişisel sitilinize kadar pek çok yenilik ve değişiklik yapacaksınız. Bir tamamlanma ve sonlanma sürecindesiniz bu süreci son derece pozitif değerlendireceksiniz. Çarşamba gününden itibaren Venüs Yay burcuna yani iş alanıza yerleşecektir. Siz artık iş alanızı düzenlemeye, ofisinizi güzelleştirmeye gayret gösteriyor olacaksınız. Bu aynı zamanda işinizle ilgili avantajı ele geçirmek demektir. Yani daha fazla iş anlaşması yapabilirsiniz, daha fazla iş teklifi alabilirsiniz, daha çok iş yapabilirsiniz. 

Başaklar ve yükseni Başak olanlar: Yılbaşının çalışan burçlarından biri olacaksınız ama önce şunu bilmelisiniz ki, Çarşamba gününe kadar arkadaşlık ve dostluk kavramı ile ilişkiniz yeniden gelişecek. Eski arkadaşlarınızla biraraya gelebilirsiniz ya da yeni dostlar edinebilirsiniz. Onlarla da ortak bir hayalin peşine düşebilirsiniz. Üstelik bu hayaliniz gerçek olacak. Çarşamba günü Venüs Yay burcuna yerleşerek, evinizi güzelleştirmenize yardımcı olacak. Eğer bir elemen arayışınız varsa evinizle ilgili iyi bir elemana da rastlayacaksınız. 

Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar: Geçtiğimiz hafta Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşmişti. O dolunayın etkisi Çarşamba gününe kadar sürecek. Kendi iç dünyanızda yaşıyor, kendinizle yüzleşiyor olacaksınız. Kendi ruh sağlığınız için yenilikler yaratıyor olacaksınız. Her ne yapıyorsanız tamamen istediğiniz ve hoşunuza giden birşey olacak. Belki, kötü alışkanlıklarınızdan bir tanesi artık sizi terkediyor olacak. Çarşamba gününden itibaren Venüs aşk alanınıza yerleşecek, mevcut ilişkinizin güzelleşmesi için yardımcı olacak. 

Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar: Çarşamba gününe kadar geçtiğimiz hafta gerçekleşen dolunayın etkisiyle kariyerinizde yenilik yapmaya odaklanacaksınız. Eğer yeni teklifler aldıysanız bunu değerlendiriyor olacaksınız ve çarşambadan itibaren Venüs Yay burcuna geçiş yaptığında artık yakın çevrenizde güller açmaya başlayacak, yeni bir çevre oluşturacaksınız yakınlarınızla tanışmadığınız insanlarla tanışacaksınız. Yakın çevrenize dolaşıyor olmaktan mutluluk duyacaksınız ve kendi adınıza başka insanlara duyurmaya başlayacaksınız. 

Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar: Geçtiğimiz hafta Yengeç burcunda gerçekleşen dolunay, etkisini Çarşamba gününe kadar sürdürecek ve sizinde gözünüz uzaklarda olacak. Eğer eğitiminiz devam ediyorsa alacağınız sertifika ya da diploma başkalarıyla birlikte kutlama yapmanızı sağlayacak. Belki de medya alanında kendinizi daha fazla göstermek istiyorsunuz. İşte dolunay bu da yardım edecek. Seyahatlerinizi de tamamlayabilir, yuvanıza geri dönüş de yapabilirsiniz. 

Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar: Çarşamba gününe kadar dolunayın etkisi altında olacaksınız bu nedenle başkalarının kaynaklarından yaralanmak ya da sponsor bulmak istiyorsanız bu alana odaklanmanızda yarar var. Çarşamba gününden itibaren burcunuzda yerleşecek Venüs çekiciliğinin artmasına yardımcı olacak, dış görüşünüzle daha fazla ilgileneceksiniz. Eğer estetikle ilgili yaptırmak istediğiniz işlemler varsa bu dönemde yaptırabilirsiniz. Çünkü genel olarak olumlu açılarda altındasınız. Yılbaşı şirketinizin hazırladığı organizasyonda geçirebilirsiniz. 

Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar: Çarşamba gününe kadar evlilik ve ortaklıkla ilişkiniz planlamanız gereken ne varsa gündeminizde olmalı hala dolunayın etkisinde olacağınız için bu anlamada büyük fırsatlar elde geçireceksiniz. Belki evlilik kararı alacaksınız belki de ortak bir iş kurma karı alacaksınız. Her koşulda istediğiniz sevdiğiniz bir şeye ulaşıyor olacaksınız. 

Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar:  Çarşamba gününe kadar gözünüz kulağınız işte olacak çünkü iş alanızda gerçekleşen dolunay Çarşamba gününe kadar etkisini sürdürüyor olacak, biliyorsunuz ki geçtiğiniz hafta gerçekleşmişti gerçekleştiği günden sonraki 5 gün boyunca da dolunaylar etkilerini sürdürüyor. Yeni bir iş anlaşması yapabilirsiniz, yükselebilirsiniz terfiye alabilirsiniz, yeni bir iş alanı yaratmak isteyebilirsiniz, iş kurabilirsiniz.

Balıklar ve yükseleni Balık olanlar: Geçtiğimiz hafta dostunuz Yengeç burcunda bir dolunay gerçekleşmişti. Bu dolunayın etkisi bu hafta Çarşamba gününe kadar devam edecek ve aşk yaşamınızla ilgili harika gelişmeler sunacak. Hayal ettiğiniz her ne ise o gerçek olacak. Çarşamba gününden itibaren Venüs?ün Yay burcuna yerleşmesi kariyer alanınızı olumlu yönde etkileyecek. Yeni bir teklif alabilirsiniz, kariyeriniz ile ilgili bir yükseliş yaşayabilirsiniz. Ya da işsizseniz çok önemli bir göreve atanabilirsiniz.

Güzel bir yılbaşı akşamı diliyorum. Bolluk, bereket ve mutluluk dolu bir yıl olsun.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat