Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

27 Haziran - 3 Temmuz 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 27 Haziran - 3 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

5,366
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Bu hafta Ay kare açılar yapıyor. Merkür Yengeç burcuna geçiyor ve en önemlisi bu hafta sonunda Koç burcunun yönetici gezegeni Mars düz hareketine dönüyor. Haftanın en güzel haberi bu olsa gerek. Aynı zamanda Ay Koç'ta başlıyoruz haftaya. Bu anlamda Koç burçlarının kendine güveni tam! 

Mars'ın düz hareketine geçmesi hafta sonuna doğru ayın 30'unda olacak. Tam randıman alması 4-5 gün sürebilir. 

Boğa burcu ise haftaya gergin bir şekilde giriş yapabilir. Bu ara sinirleri biraz yıpranmış. Yalnız kalmak ve tek başına düşünmek Boğalara iyi gelebilir. Fakat hafta ortasından itibaren kişisel gelişim ile ilgili daha önceden atlamış olduklarınıza göz atmalısınız. 

Bu dönemde Yengeç burcunda bir gezegen topluluğu var. Bir stelyum oluştu ve İkizler burçlarının para hanesine vurgu yapıyorlar. 

Gelelim Yengeçlere! 

Yengeçlerin dönemi başladığına göre haftanın en keyiflisi Yengeçler diyebiliriz. Bir oh çekebilirsiniz sevgili Yengeçler. Artık taşlar sizin elinizde. Bu süreci çok iyi değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. Ayağa kalkın ve gerekeni yapmaya başlayın.

Sizin burcunuzda bir stelyum oluştu ve bu stelyumla beraber güzellik, estetik, uyum, zerafet, konuşmak, yazmak, para kazanmak, zayıflamak gibi hemen her türlü konuda girişkenliğinizi, yani öncü niteliklerinizi devreye sokabilirsiniz.

Sevgili Aslanlar, bu hafta sizin için durgun bir hafta. Disiplinli ve sorumluluk sahibi olabileceğiniz bir haftadasınız. Pes etmeyi sevmeyen Aslan burçları için ara ara mola verip dinlenmek ve rekabet için enerji toplamak bir nevi sarj olma dönemi. 

Sevgili Başaklar, yönetici gezegeniniz Merkür'ün burç değiştirerek Yengeç'e geçiyor oluşu çok fazla duygusal olmayan, daha çok analitik yapıdaki sizleri biraz değiştirecek ve sizi daha empatik, karşısındakinin duygularına önem veren bir yapıya sürükleyecek. 

Mars'ın düz hereketine geçişi sizleri yakın çevre ve kardeşler ilişkisinde en derine çekecek, ev ve aile konularınız yine kafanızda dolaşacak. 

Sevgili Teraziler, bu dönemde kariyer hanenizde epey bir gelişme yaşanacak. Yeni proje ve iş fırsatları kapınızı çalmaya devam ediyor. Mars'ın düz harekete geçmesi ve Yay burcunda ilerlemesi halkla ilişkiler, pazarlama, reklam ve yayıncılık konusunda iş yapanlar için cesaretlendirici etkiler barındırırken, yakın çevre iletişim ve kardeşleriniz hakkında daha önce bilmediğiniz bir şeyleri keşfetmenizi sağlayabilir.

Sevgili Akrepler, bir süredir sizin burcunuzda geri gitmekte olan yönetici gezegeniniz Mars artık düz harekete geçiyor bu haftadan itibaren. Aynı zamanda ayağınızı yorganınıza göre uzatmayı öğrenmek durumundasınız. 

Sevgili Yaylar, bu hafta Mars sizin burcunuza geri dönüyor. Cesaret ve motivasyonunuz artarken sinirsel gerginliklerden uzak durmanızı ve sakin kalmaya özen göstermenizi tavsiye ediyorum sizlere.

Sevgili Oğlaklar, Haftaya sürpriz bir şekilde giriş yapıyorsunuz: Ay - Uranüs kavuşumu sizi duygularınızda şaşırtacak. Hiç ilginiz olmayan, "yok, olmaz, asla" sandığınız bir iş olacak. Bu durum bir diğer yandan, aşk ve sevgi için de geçerli olabilir. "Biz arkadaşız" dediğiniz biri hayatınızı değiştirip taşları yerinden oynatabilir. 

Sevgili Kovalar, bu hafta düşüncelerimizde analitik yapıdan çok empati ve duygular devrede olacak. Düşünerek konuşmak ve bunun yanı  sıra bu süreçte ilgi alanımızı aile ve ev konularına yöneltmek kaçınılmaz. 

Sevgili Balıklar, 27 Haziran haftası iletişim, kendini ifade etme konusunda şanslı olduğunuz bir hafta olacak. Şans noktanız yakın çevrenizden yana konularda başarılı olacağınızı anlatıyor. 

Her şey gönlünüzce olsun. Haftaya görüşünceye dek hoşçakalın.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat