Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

26 Ekim - 1 Kasım 2015 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası neler yaşayacak?

6,243
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

26 Ekim - 1 Kasım 2015 haftası burç yorumlarını öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz.


Sevgili Koç burcu ve yükseleni Koç olanlar: Pazartesi günü Ay Koç burcunda hareket ediyor. Bu sayede enerjinizi toparlayacak, kendinizi daha rahat ifade edeceksiniz. Kurumsal alanda çalışan bir Koç burcuysanız hedeflerinize ulaşmanız bu hafta zor olmayacak. Ancak yönetici pozisyonunda yer alan bir Koç burcuysanız Ay'ın Koç burcundaki hareketi nedeniyle haftaya sıkıntılı başlayabilirsiniz, rakipleriniz ve hakkınızdaki konuşmalar canınızı sıkabilir. 

Sevgili Boğa burcu ve yükseleni Boğa olanlar: 26 Ekim Pazartesi günü Ay'ın Koç burcundaki fazı ile başlamak hem enerjinizi yükseltecek, hem de kendinizi çevrenize ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Bu dönemde duyarlı kişiliğinizi ortaya koyarken, 27 Ekim'de burcunuzda gerçekleşecek dolunay, ileri dönük projelerinizi netleştirmenize yardımcı olacak, özellikle önünüzdeki 6 ay için planlarınızı yapabileceksiniz. Geçtiğimiz 2,5 yıl boyunca nerelerde hata yaptığınızı ya da size kimlerin hata yaptığını netleştirirken, evli bir Boğa burcuysanız evliliğiniz ile ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. 

Sevgili İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlar: 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren kendinizi ifade etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Zaten gökyüzü gümbür gümbür ve siz de kendinizi yorgun hissettiğiniz bir döngüden geçiyorsunuz. Pazartesi gününden itibaren Mars - Uranüs arasındaki 150 derecelik açı sizi öfkeli insanlarla yüz yüze getirebilir. Bu nedenle perşembe gününe kadar hayatı akışına bırakın. 29 Ekim Perşembe gününden itibaren Ay'ın İkizler burcundaki hareketi rahatlamanıza, enerjinizin yerine gelmesine ve yeni iş tekliflerinin karşınıza çıkmasına yardımcı olabilir. 

Sevgili Yengeç burcu ve yükseleni Yengeç olanlar: Pazartesi günü Mars - Uranüs arasındaki 150 derecelik açı ile hem hedeflerinizi hem de kim neden küstüğünüzü düşünmenizi sağlayacak. Geçtiğimiz zamanda insanların davranışlarını kişiselleştirip bazı insanlarla aranızda mesafe koymuş olabilirsiniz. Duyarlılığınızın artığı bu haftada geçmişte aldığınız kararları gözden geçirebilir, bazı konuları abarttığınızı gözlemleme fırsatı bulabilirsiniz. Gökyüzü bu dönemde öncü burçlarda hareket ederken, hem kendinizi ifade etmeye çalışacak, hem de çevrenizde bazı insanlara gereksiz tavır koyduğunuzu düşünerek yeni bir davranış biçimi geliştireceksiniz. 

Sevgili Aslan burcu ve yükseleni Aslan olanlar: Gökyüzü öncü burçlarda akarken Güneşinizde etkisi devam eden Mars biraz ruhunuzu sıkıyor olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, zaman zaman gereksiz inat yapabilirsiniz. Bazen yorucu, bazen de keskin çıkışlarınız var. 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren geçtiğimiz haftaların yorgunluğunu atacak, olayları akışına bırakacaksınız. Eğitim ile ilgili bir alanda yer alıyorsanız, bu döngüde çıkacak yasalar eğitiminizdeki kararlarınızı ve çalışmalarınızı değiştirmenize neden olabilir. İlişkisi olan veya Evli bir Aslan burcuysanız cumartesi gününden itibaren Güneş'in Akrep burcundaki hareketi duygusal olarak sakinleşmenize ve evle ilgili aldığınız kararları uygulamanıza yardımcı olabilir. 

Sevgili Başak burcu ve yükseleni Başak olanlar: 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren Ay'ın Koç burcundaki hareketi nedeniyle kendinizi biraz zorlanmış hissetmenize yol açabilir. Bu döngüde birlikte çalıştığınız ekip arkadaşlarınızın kişisel kararları planlarınızı değiştirmenize neden olabilir. Çabuk kaygıya kapılan bir kişiliğiniz var ve özellikle bu son günlerde daha yoğun hissedilir bir hal almıştı. Ancak Güneş'in Neptün ile yapacağı 120 derecelik açı ile 30 Ekim Cuma günü bu kaygılı ruh haliniz son bulacak. 

Sevgili Terazi burcu ve yükseleni Terazi olanlar: 26 Ekim Pazartesi günü Ay'ın Koç burcundaki hareketi ile yoğun bir haftaya adım atacaksınız. Kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeyecek, Mars'ın Uranüs ile yaptığı açı sayesinde işlerinizi tam anlamı ile bitirebileceksiniz. Eviniz ya da sosyal hayatınız ile ilgili sevginizi, ilginizi ve düşüncelerinizi çok rahat ortaya koyabileceğiniz bir haftadasınız. 29 Ekim Perşembe gününden itibaren Ay'ın İkizler burcundaki hareketi ile sevdiklerinizle paylaşımcı yanınızı artıracak. 

Sevgili Akrep burcu ve yükseleni Akrep olanlar: 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. Zaman zaman tartışmacı, zaman zaman inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Ailevi konularda olsun, iş hayatında olsun, başarınızı sergilemekten korkmuyorken, bazı inatçı insanların da fikirlerini değiştirmeye çalışacaksınız. Perşembe gününden itibaren ise herkesi kendi haline bırakmanız gerektiğinin bir kere daha farkına varıp rotanızı değiştireceksiniz. 

Sevgili Yay burcu ve yükseleni Yay olanlar: Haftaya 26 Ekim 2015 Cumartesi günü Ay'ın Koç burcundaki hareketi ile başlıyor olmanız, sizi biraz yorgun hissettirebilir. Burcunuzda 2,5 yıl boyunca hareket edecek olan Satürn ile artık tam anlamı ile buluştunuz. Satürn'ün etkilerini hayatınızın bu döneminde çok daha net göreceksiniz. Güneş'in Akrep burcundaki hareketi ile beraber hayatınızdaki değişiklikler resmiyet kazanmış olabilir. Bu haftanın geneline baktığınızda iş ve çalışma arkadaşlarınız ile ilgili değişiklikler ani gelişse de kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak. 

Sevgili Oğlak burcu ve yükseleni Oğlak olanlar: 26 Ekim Pazartesi itibari ile Mars - Uranüs arasındaki 150 derecelik açı duyarlılığınızı artıracak. Özellikle savunma tarafınızı artırırken, mücadeleci yapınızı destekleyecek. Kendi gücünüze inanamayacağınız bir haftaya başlıyorsunuz. Ekim ayında yapmayı düşünüp gerçekleştiremediğiniz birçok şeyi yapma fırsatı bulurken, konuşmakla ilgili hiçbir konuda sorun yaşamayacaksınız. Sizin için dönen gökyüzü toparlayıcı ve iyileştirici etkiler taşıyor. 

Sevgili Kova burcu ve yükseleni Kova olanlar: 26 Ekim Pazartesi gününden itibaren Ay'ın Koç burcundaki hareketi ve Mars'ın Uranüs ile yapacağı 150 derecelik açı haftaya damgasını vuruyor. Duygularınızı yönetmekte biraz güçlük çekebilirsiniz. Özellikle Çarşamba günü gerçekleşecek dolunayın da etkisi tavırlarınızın sertleşmesine ve sizi engellediğin düşündüğünüz kişileri hedef almanıza neden olabilir. Bu döngüde sabrınızın ve tavrınızın sınırlarda gezmesinin nedeni dolunayın Boğa burcunda gerçekleşiyor olması. Toprak burcunun sabit fikirli Boğa burcunda gerçekleşecek dolunayın siz etkisi inatlaşmanıza yol açacak. 

Sevgili Balık burcu ve yükseleni Balık olanlar: 26 Ekim haftasının başından itibaren hem kendinizi iyi hissedecek, hem de kendinizi ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Haftaya Mars - Uranüs arasındaki 150 derecelik açı ile başlıyorsunuz. İşiniz ve başarılarınız ile ön plana çıkacaksınız. Son zamanlarda kaygılandığınız, korktuğunuz ve tereddütte kaldığınız insanlarla ilgili çok daha çözüm odaklı davranabilecek, kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeyeceksiniz. 

Tüm burçlar ile ilgili daha fazla detay öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat