Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

25 Eylül - 1 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu 25 Eylül - 1 Ekim 2017 haftası neler yaşayacak?

12,680
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkese merhaba. 25 Eylül - 1 Ekim 2017 Haftası Burç Yorumları için yeni bir haftada daha bir aradayız. 

Güneş artık Terazi burcunda ilerleme başladı. Güneş'in Terazi burcuna geçmesi ile beraber ikili ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelecektir. Kiminle ortaklık yapmalıyım konusunda farkındalıklar kazanabilirsiniz. Hayattaki önceliğiniz insanlarla uyum ve ahenk içinde beraber hareket etmek olacaktır bu dönemde. 

Hafta ortasında Jüpiter ve Uranüs arasında bir karşıt açı mevcut. Uranüs Koç, Jüpiter ise Terazi burcunda. Bu, kişisel bazda özgürleşme isteğinizle ortaklık, partnerlik yaptığınız insanlar, çevreniz veya aileniz arasında bir çatışma olacağına işaret olabilir. Bu nedenle, bu açının doğru kullanılması gerekiyor. Doğru kullanımında, iki kişi beraber hareket edebilirsiniz. Ortaklaşa işlerde kendi isteklerinizi ve özgürlüğünüzü geri plana atmadan uzlaşarak hareket edebilirseniz hem kendi yaşamınızda yeni başlangıçlar yapabileceksiniz hem de ortaklaşa işlerden şans ve fırsat yakalayacaksınız. Bu anlamda takım olarak hareket etmek önemli olacak. 

Peki sizin burcunuz ve yükselen burcunuz ne durumda? Tüm bu genel etkiler size de sirayet edecek mi? O halde kendi burcunuzu, ama öncelikle yükselen burcunuza ait videoları izlemeyi unutmayın.Astrolog Aytaç Öner ile 25 Eylül - 1 Ekim 2017 Haftası Burç Yorumları sizin için yayında! Herkese mutlu haftalar...

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat