Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

25 - 31 Temmuz 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 25 - 31 Temmuz 2016 haftası neler yaşayacak?

4,626
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Temmuz ayın son haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 25 - 31 Temmuz 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Bu yeni haftaya kendinize yönelik kararlar alarak başlamak istiyorsunuz. Bencillik değil belki ama "önce kendimi düşünmeliyim, sonra başkasını" der gibisiniz. Gerçi bu hafta önceliğiniz siz isteseniz de istemesiniz de flörtler, aşklar, çocuklarınız, hobileriniz olacaktır, çünkü Aslan burcunda bir gezegen topluluğu oluştu ve bunlar sizin aşk haneninizi, hobilerinizi, çocuklarınızı ilgilendiren bölümdeler. Sevgi almak, sevgi vermek önceliğiniz olmalı bu hafta genelinde. 

Boğa burcu: Yorgun ama mutlu Boğalar bu hafta. Dinginlik ve sakinlik arayışınız ön planda. Çok koşturmalı süreçlerden geçtiniz ve şu an dinlenmek, hayatın keyfine varmak, biraz kendi kendinize kalmak istiyor gibisiniz. 

İkizler burcu: Evde oturmak istemeyeceğiniz bir haftadasınız. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, gezme tozma eğlenme isteğiniz her zamankinden daha çok revaçta bu hafta. İnsanlarla kurduğunuz diyaloglar akıcı ve uyumlu tavırda. Neşeli ve sempatiksiniz. Fakat buna gene de çok güvenmemeli sevgili İkizler. Çünkü hafta ortasında kardeşlerinizle veya yakın çevrenizden birisiyle, bu, çok samimi olduğunuz bir arkadaşınız da olabilir; atışma, kızgınlık, fikir ayrılığı var. 

Yengeç burcu: Para kazanmanın yollarını düşüyorsunuz ve bunda da başarılısınız. İş ve kariyer noktanıza güzel açılar var. Bu uyumlu açı sayesinde başarılı olmamanız için herhangi bir neden yok. Haftanın ilk günleri işlerinizde yoğunluk, bir artış olabilir. Kendinizi bu konuda atılgan ve dinamik hissedeceksiniz. Hafta ortasında dışarda olmak isteyeceksiniz. Güzel organizasyonlar var sizlere. Yeni fikirler ve projeler aklınıza gelecek. Bunları etrafınızdaki kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz. 

Aslan burcu: Seyahatlerinizin yoğun olduğu bir hafta sizler için. Ya seyahattesiniz ya da seyahat programlarınız var ve bunlar için hem iş bakımından hem de çevre ve eş tarafından destek alıyorsunuz. Yani size "evet, hakkettin artık, git gez" diyorlar. Bu da yüzünüzü güldürüyor. 

Başak burcu: Bu haftanın en yorgunu sizsiniz. Bitkin düşmüş, depresif bir ruh hali taşımanız olası. Ödemeler, ortaklaşa işlerdeki performans düşüklüğü, hatta ve hatta hasta, cenaze, ameliyat tarzı şeyler duyup üzelebilirsiniz, özellikle de haftanın başlarında.

Terazi burcu: Yeni bir aşka davetiyeniz var bu hafta. Kabul edersiniz, etmezsiniz orasını bilemiyorum fakat var! Sizi etkileyecek biri, her şeyi gözünüze hoş gelecek. 

Akrep burcu: Günlük ortamınızda, rutin hayatınızda yaptığınız düzenlemeler işe yarıyor ve sizi çok daha iyi, bir üst statüye taşıyor diyebilirim. siz sabit bir burç olarak tuttuğunu koparan yapıdasınız. Dolayısıyla azmeden mutlaka kazanacaktır. Bu mottoyla başarı size her daim açık.

Yay burcu: Haftanın başında Koç burcunda olan Ay sayesinde çocuklarınızla ilgili kararlar almak veya onların ihtiyaçlarını, isteklerini karşılamak gibi durumlarınız söz konusu olacaktır. Aşk ve flörtler adına güzel etkiler altındasınız. Özellikle haftanın başlarında... Çünkü Ay'ın güzel açıları var. Hepimiz uyumlu, sakin ve yapıcı bir modda olacağız. Bu tutumla yaklaşırsak attığımız adımlar pozitif olup çevremiz tarafından da hissedilecektir, biliyorsunuz. 

Oğlak burcu: Haftaya başlarken biraz daraldığınızı bunaldığınızı hissediyorum. Ay - Plüton arasında gergin bir açı va. Bu da sizleri ev ve aile konularında etkiliyor olacak. Evden ani olarak birinin ayrılması veya bir yer değiştirme durumunuz olabilir. Biraz depresif bir ruh haliyle başlıyorsunuz haftaya. 

Kova burcu: Yakın çevrenizden biri canınızı sıksa da sıradışı bir fikirle bundan kurtulacaksınız. Veya özgürlük isteğiniz yükselecek ve gerçekten bulunduğunuz ortamdan çıkıp yer değiştirerek bambaşka bir atmosferde bulacaksınız kendinizi. 

Balık burcu: İşinizle ilgili verimli bir haftaya giriyorsunuz. Uzun zamandır kariyer hanenizde Satürn bulunuyor. Bu da sizleri iş konusunda yıprattı biliyorum ama hâlâ orada fakat şu an ben ondan bahsetmeyeceğim, çünkü bu enerjiyle nasıl başa çıkacağınıza bir şekilde nasıl yol almanız gerektiğine artık kendinizi alıştırdığınızı düşünüyorum.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat