Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

25 - 31 Ocak 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 25 - 31 Ocak 2016 haftası neler yaşayacak?

5,650
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler, 25 - 31 Ocak 2016 haftası burç yorumları hakkında merak ettiklerinizi Astroloji uzmanımız Su Karakuş anlatıyor. 

Geçtiğimiz hafta cumartesi günü gerçeklekleşen ancak etkileri önceki çarşambadan itibaren başlayan bir dolunay oldu. Üstelik tam bu süreçte Merkür de geriliyordu. Merkür ile Plüton'un buluşması ise etkilerin çifte katlanacağı anlamına geliyordu. Geçen hafta özellikle özellikle iletişim ilgilendiren alanlarda, yakınlarınızla konuşurken, bir şey planlarken dikkat etmeniz gereken bir haftadaydınız.

Ani ve fevri çıkışlar sadece yakınlarla değil, profesyonel alanda da sıkıntıya yol açabilecek durumdaydı. Eğer Merkür'ün gerilediği bu dönemi geçmişten kalan işlerinizi toparlamak ile geçirip kendinize dönmekle ilgilendiyseniz çok verimli bir hafta geçirmiş olmanız olası. Bu hafta ise bambaşka gündemleriniz var.

Tüm bir hafta hakkında daha detaylı bilgi almak için 25 - 31 Ocak 2016 haftası için hazırladığımız haftalık burç yorumlarımızı izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle. 

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat