Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

24 - 30 Ekim 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 24 - 30 Ekim 2016 haftası neler yaşayacak?

5,051
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama

Ekim ayının sonunda burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astrolog Sibel Yarar Kargın ile hazırladığımız 24 - 30 Ekim 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Ay Aslan'da ve Ay Üranüs üçgeni ile haftaya başlıyoruz. Aşk, sevgi, çocuklar konularında denenmemişi deneme enerjisi bu. 

Boğa burcu: Merkür Akrep burcuna geçiyor. Eş, ortaklık, müşterileriniz ile ilgili konularda bilgiler biraz daha ketum akacak. Bilgiye açıkça ulaşmak biraz zor bu zaman diliminde.

İkizler burcu: Merkür Güneş ile kavuşum yapacak. Mental enerji tavan yapacak. Harika fikirler olabilir ama evet demeden önce biraz beklemekte fayda var.

Yengeç burcu: Hafta ortasında Ay Başak'ta; kardeşimiz, yakın çevremiz ve yazıp yayınlama veya yakın seyahatler konusunda işlerinizi  layıkıyla bitirme telaşında olacaksınız.

Aslan burcu: Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, örneğin eşinizin maddi desteği gibi konulardaki girişimlerinizde detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmeli ve eğer emin değilsek zaman veya para harcamamız gereken durumları iyi analiz etmeliyiz.

Başak burcu: Kesinleşen Venüs Jüpiter olumlu açısı ile de bu ev konuları sizin maddi kazancınıza bağlanacak ve çok fazla sahip olmak değil de ihtiyacımız kadarının bize yeteceğini düşüneceğiz ve anlayacağız.

Terazi burcu: Hafta ortasında Ay Başak'ta biraz kendi içinize çekileceksiniz. Kendinizle başbaşayken Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla net, anlaşılır, elle tutulur şekilde düşüneceksiniz.

Akrep burcu: Venüs Neptün karesi kesinleşecek ve Ay'la tetiklenince biraz gerçek diye sunulan şeyin, örneğin sahnede olarak kazanacağınız para ile ilgili, kazancınız ve çocuklarla ilgili bir konudaki durumla ilgili detayların gerçek olup olmadığını iyi değerlendirmelisiniz.

Yay burcu: Hafta sonunda bizi Venüs Satürn kavuşumu bekliyor. Kendinizi oldukça donuk ve depresif, hatta sevgiye mesafeli hissedebilirsiniz.

Oğlak burcu: Haftaya Akrep burcunda bir yeni ay ile veda ediyoruz. Arkadaşlar, dostluklar sosyal çevre alanında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Kova burcu: Hafta ortasında Ay Başak'ta ortak maddi kaynaklar, banka ile ilgili işler ile meşgul olacaksınız gibi gözüküyor. Ay'ın Merkür ve Güneş ile olumlu açılarıyla işlerinizi hallederken de net, anlaşılır elle tutulur bir tarzda hareket edeceksiniz.

Balık burcu: Çalışarak biriktirdiğiniz para ile ilgili olarak hiç beklemediğiniz orijinal bir fikir veya girişim ile haftaya başlayabilirsiniz.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat