Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

22 - 28 Şubat 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 22 - 28 Şubat 2016 haftası neler yaşayacak?

6,507
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... Pazartesi günü Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay cumaya kadar etkili olacak. Tamamlanma ve sonuçlanma getirecek. Dolunaylar kısmen sert enerjilerdir. Ancak bu dolunay biraz daha yumuşak nitelikte çünkü olumsuz bir açısı yok fakat yine de bu dolunay bir miktar hayal kırıklığı da içeriyor. Özellikle bazı gruptaki Başak burçları için. Çünkü tam karşıda, Balık burcunda yolculuk yapan Neptün bu hafta gerçekleşecek dolunayı etkileyecek. 

Bu hafta Merkür Kova burcunda yolculuk yapıyor. Ancak bu hafta tüm burçların dikkatli olması gereken bir açı var. Plüton ile Uranüs arasındaki kare açı bu hafta zirve yapacak. Plüton ile Uranüs arasındaki kare açı malesef dostluklarınıza da, para alanınıza da zarar verebilir. Burçlara göre bu haftaki dolunayın ve gezegenlerin genel etkilerini öğrenmek için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Her anlamda tüm burçları incelemek için 22 - 23 Şubat 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Bu hafta pazartesi günü Başak burcunun 3. derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunaylar oluştukları günden 5 gün sonrasına kadar etkilerini sürdürürler. Yani bu dolunay cuma gününe kadar sizi etkiliyor olacak. Yeni bir iş arayışınız varsa işe başlayabilirsiniz. Süre gelen işinizden ayrılmak gibi bir niyetiniz varsa bu hafta ayrılığı başarıyla hiç kimseyi incitmeden gerçekleştirebilirsiniz. 

Boğa burcu: Bu hafta aşk alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Pazartesi günü olacak bu dolunayın etkisini cumaya dek hissediyor olacaksınız. Aşk yaşamınızla ilgili önemli bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Süre gelen bir ilişkiniz varsa ve bundan hoşnut değilseniz bu ilişkiye nokta koyabilirsiniz. Uzun süredir birlikte olmak istediğiniz biri var ve açılamıyorsanız bu hafta ona duygularınızdan bahsedebilirsiniz. 

İkizler burcu: Pazartesi günü Başak burcunda gerçekleşen dolunay yeni bir ev sahibi olmanızı sağlayabilir. Mülklerinizden birinin satışını gerçekleştirmenize yardımcı olabilir ya da taşınmanız, dekorasyonla ilgili yenilikler yapmanızda yine bu dolunay sayesinde gerçekleşebilir. Dolunayın etkisi Cuma gününe kadar devam edecek. Cuma gününe dek evinizle, yuvanızla, ailenizle ilgilenmek için bol bol fırsat bulacaksınız. İhtimallerden bir tanesi de yuva kurmak. Eğer evlilik gibi bir arzunuz varsa, geniş bir aileye sahip olmak istiyorsanız dolunayı değerlendirebilirsiniz. 

Yengeç burcu: Pazartesi günü Başak burcunun 3. derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaydan en fazla etkilenen burçsunuz. Çünkü yönetici gezegeniniz Ay. Bu nedenle bu dolunaydan da çok fazla etkileneceksiniz ama dolunay genel anlamıyla pozitif etkileri içeriyor. 

Aslan burcu: Bu hafta pazartesi günü bir dolunay gerçekleşecek. Para ve özgüven alanınızda gerçekleşen bu dolunayın etkisini cuma gününe dek gözlemliyor olacaksınız. Beğenmediğiniz gelirlere veda edip yeni bir gelir kazanmaya başlayabilirsiniz. İş alanınızdaki önemli değişiklikler size ekstra gelirler kazandırabilir. Bu hafta parayla ilişkinizi tazelemeniz gerekli.

Başak burcu: Bu hafta pazartesi günü burcunuzun üçüncü derecesinde bir dolunay gerçekleşecek. Bunun anlamı şu: Bütün Başak burcu olanlar bu dolunaydan etkilenmeyecekler. Başak burcunun ilk başlangıç 10 derecesinde doğanlar bu dolunaydan etkilenecekler. İkinci ve üçüncü 10 derecesinde doğanlar daha az etkilenecekler. Eğer bu derecelerde gezegenleri varsa etkileniyor olacaklar. Onun dışında her Başak burcunu ilgilendiren bir dolunay değil. 

Terazi burcu: Başak burcunda gerçekleşecek dolunay bütün hafta boyunca sizi etkiliyor olacak. Yakınlarınızın sağlığı ile ilgileneceksiniz, kişisel gelişimlerinizle ilgileneceksiniz. Yeni bir program yapacaksınız. Dinlenebilmek üzere okumaya daha fazla zaman ayırmaya karar vereceksiniz. Yepyeni kararlar alacaksınız bu hafta. Bu anlamda olumlu bir haftadasınız.

Akrep burcu: Pazartesi günü bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay cumaya kadar etkili olacak. Tamamlanma ve sonuçlanma getirecek. Dolunaylar kısmen sert enerjilerdir. Ancak bu dolunay biraz daha yumuşak nitelikte çünkü olumsuz bir açısı yok. Dolunay süresince dostlarınızdan birisiyle vedalaşabilirsiniz. Muhtemelen bu vedanın nedeni ve olumlu birşey. Belki dostunuz kent dışına taşınacak, belki yurt dışına gidecek ya da hayatını değiştirme planına uyacak ve size veda edecek.

Yay burcu: Oldukça enteresan bir haftadasınız. Bir dolunay gerçekleşecek pazartesi günü ve cumaya kadar etkili olacak. Bu dolunay sizi yeni bir kariyer planı getirecek. Süre gelen kariyer hedeflerinizden birinden vazgeçmek durumda kalabilirsiniz ya da şimdiye kadarki emeklerinizin sonucu almak yerine kariyerinize veda edip yeni bir plana geçiş yapabilirsiniz. Her  koşulda kazanacağınız bir süreçtesiniz. 

Oğlak burcu: Bu hafta başında pazartesi günü dostunuz Başak burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisinin cumaya dek hissediyor olacaksınız. Eğer herhangi bir seyahatteyseniz seyahatleri tamamlayıp yuvaya dönebilirsiniz. Eğer bir sertifika programı ya da eğitim dahilindeyseniz sertifikanızı ya da diplomanızı alıp başarıyla kutlayabilirsiniz.

Kova burcu: Dolunay gerçekleşiyor. Pazartesi ödemeleriniz varsa, kredi aldıysanız, çeşitli borçlarınız varsa bunları tamamlamanıza yardım ediyor. Ameliyat olma riski taşıyorsanız daha sağlıklı olabilmek için bu ameliyatın gerçekleşmesine yardım ediyor. Çünkü Başak burcunda gerçekleşiyor bu dolunay. 

Balık burcu: Bu hafta pazartesi günü evlilik ve ortaklık alanınızda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın etkisi cumaya kadar görülecek. Bu dolunayın size yansıması ise şöyle olacak: Eğer bir evlilik planı içindeyseniz bu hafta evlenebilirsiniz veya bir iş ortaklığı kurabilirsiniz. Tüm çalışmaları bu hafta tamamlayabilirsiniz. Ayrılmak istiyorsanız, üstelik sorunsuz bir biçimde ayrılmak istiyorsanız bu hafta istediğiniz biçimde ayrılığı başarabilirsiniz. Her koşulda kazanacak burçlardan birisiniz sevgili Balıklar.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat