Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

22 - 28 Ağustos 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 22 - 28 Ağustos 2016 haftası neler yaşayacak?

4,977
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Ağustos ayının son haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için, Astrolog Dolunay Karaca Tozkoparan ile hazırladığımız 22 - 28 Ağustos 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Ay Koç burcunda başlıyoruz yeni haftaya. Hatta son derecelerde ve Uranüs'le kavuşum açısı var. Sıradışı, beklenmedik haberler alarak kendinizle ilgili  gelişmelere tanıklık ederek başlayabilirsiniz haftaya. Güneş Regulus kraliyet yıldızıyla kavuşumda. Ay ise Betelgeuse yıldızıyla paralel görünümde. İki önemli ve şanlı yıldız Ay ve Güneş; kral ve kraliçesi gökyüzünün. Onlarla birlikteler. Üsstelik bu ikili iyi bir açıdalar, yani kadın-erkek ilişkileri için olumlu ve iyiye götüren bir etki bu. Siz ve partneriniz, insanlarla uyumunuz iyi olacak hafta boyunca.

Boğa burcu: Haftaya biraz yorgun başlıyorsunuz fakat hemen akabinde Ay'ın Boğa burcuna geçmesiyle kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Bu hafta çok önemli bir kavuşum açısı var. Mars - Satürn kavuşumu tam 9 derece Yay burcunda, Antares yıldızı üzerinde gerçekleşiyor. Bu etki sizin ikili lişkileriniz konusunda dikkatli olmanızı, bazı konularda biraz üzülebileceğinizi vurguluyor. 

İkizler burcu: Arkadaşlarınızdan destek göreceğiniz bir hafta sizler için. Özellikle iş yaptığınız birileri varsa, uzak yerlerde olan akrabalarınız dostlarınız varsa destek ve ilgileri sizin üstünüzde olacaktır. Buna da ihtiyacınız var zaten sevgili İkizler. Biraz nazlanmak ve isteklerinizi yaptırmaya çalışmak fena fikir değil bence. Aşk konusuna zaten hiç girmiyorum. O konu bu ay komple kapalı. Bariyerler dizilmiş, sorunlar bekleme durumunda. Çözülse çözülmüyor, bitse bitmiyor. Ne öyle ne de böyle bir durum söz konusu sizler için.

Yengeç burcu: İş yerinizden alacağınız sıradışı bir haberle veya belki de sizin onlara vereceğiniz sürpriz bir gelişmeyle başlıyorsunuz haftaya. Bu hafta sizler için iletişim ön planda olacak. Güneş'in de Başak burcuna geçmesiyle birlikte kardeşleriyle arası bozuk olanlar barışma yaşayacaklar, belki bir iş birlikteliğine adım atacaklar. Komşularınız, çevrenizdeki insan sayısı çoğalacak. Buna mukabil kendinizi tanıtmak, göstermek konusunda şanslı olacak, reklam ve yazı işleriniz hız kazanacak diyebilirim.

Aslan burcu: Pazartesiden itibaren Güneş'in Başak burcuna geçmesiyle iş ve para alanınızda pratik ve çözümsel yönünüzü kullanabilecek, titizlikle maddi imkanlarınızı arttırmanın yollarını keşfedebileceksiniz. Bu durumda para alanında en şanslı burç sizler oluyorsunuz. İş teklifleri, farklı fikirler kafanızda uçuşuyor, eliniz güçleniyor diyebilirim.

Başak burcu: Sıradışı bir haberle sarsılarak başlıyorsunuz haftaya fakat bu hafta başında Güneş sizin burcunuza geçiş yapıyor. Güneş girdiği burca güç verir, girdiği ortamı aydınlatır, parlatır. Dolayısıyla artık zor dönemler bitiyor sizler için. Kendinizi iyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Yenilenmek ve değişime ayak uydurmak için oldukça uygun bir sürece giriyorsunuz.

Terazi burcu: Kariyer hayatınızda bir bitiş, bir ayrılık yaşamanız olası bu hafta. İş konularında zorlanma ve fikir ayrılıkları hemen göze çarpan etkilerden. Biraz içe dönük bir hafta olacak sizler için. Belki geri planda olup, kendinizi şarj etmek, fikir ve projeleriniz için düşünme fırsatı oluşturmanız gerekebilir. Sağlık problemleri olan Teraziler için de bir geçiş dönemi, dinlenme ve kontrol dönemi olabilir bu. 

Akrep burcu: Annenizle ilgili veya bir aile büyüğünüzle ilgili bir gelişme canınızı sıkabilir haftaya başlarken. Parasal anlamda da en zorlu hafta diyebilirim. İşten ayrılma yaşayan Akrepler olabilir. Bu hafta, ödemelerde zorluk çeken veya işini büyütmek isteyen ancak bunun için yeterli imkanı bulamayanların haftası. 

Yay burcu: Bu haftayı da atlatırsanız, sizden daha güçlüsü yok sevgili Yaylar. Mars ve Satürn kavuşumu tam da sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Aynı anda iki iyicil gezegenin, Merkür ve Jüpiteri'n de kavuşum açısı var neyse ki. Bir taraftan acı çekerken bir taraftan gülebileceğiz dönemdesiniz. Evet, kendinizle ilgili kararlar alırken biraz beklemekte fayda var, sakinliği korumalı, kendinizi akışa bırakmalısınız. 

Oğlak burcu: Güçlü bir değişim duygusu var içinizde. Evinizi değiştirmek, işinizi değiştirmek, her şeyi atıp yenisini almak gibi bir şey bu. Başak burcundaki stelyumla beraber yurtdışı bağlantılarınız güçlenebilir. Dış ticaret , hukuk, eğitim ve inançlarınızla ilgili sorgulamanız gerekenler devreye giriyor. 

Kova burcu: Bu hafta ve önümüzdeki haftalarda ödemeleriniz konusunda çok şanslı olacaksınız. Jiç ummadığınız yerden paralar gelebilir, ödeme yapmayan kişiler ödeme yaparak borçlarını kapatabilir. Ortaklardan gelen veya eşinize ait olan gelirler artabilir. Bu konularda verimli ve olumlu bir sürece girilebilir. İş teklifi aldıysanız değerlendirmeniz gerekebilir çünkü düşündüğünüzden daha fazlasını kazanabilirsiniz. 

Balık burcu: Aşk konusunda şans tekrar size dönüyor. Bu hafta ve önümüzdeki birkaç haftalık süreçte aşk konusunda olumlu etkiler altına gireceksiniz. İş teklifleri, ortaklıklar ise hem olumlu hem de olumsuz sevgili Balıklar. Güneş'in Başak burcuna geçmesiyle ikili ilişkileriniz iyiye gidiyor, anlaşmazlıklar ortadan kalmaya başlıyor fakat Mars ve Satürn kavuşumu kariyer hanenizi zorluyor hafta boyunca. Dolayısıyla hem iyi hem de kötü etkiler altındasınız.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat