Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

21 - 27 Mart 2016 Haftası Burç Yorumları

İkizler burcu 21 - 27 Mart 2016 haftası neler yaşayacak?

13,370
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Sevgili astroloji severler... Çok önemli bir haftaya başlıyoruz. Bu hafta 22 Mart 2016 Salı günü Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor ve 23 Mart 2016 Çarşamba günü önemli bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bu dolunay Ay tutulması bütün bir haftayı da etkileyecek ama sizin için daha önemlisi önemli kararlar almanızı sağlayacak.

21 Mart haftasında kendi burcunuzda neler olacağını incelemek için 21 - 27 Mart 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Çok ama çok önemli bir haftaya başlıyoruz. Güneş burcunuzda yol alıyordu, Merkür de 22 MArt 2016 Salı gününden itibaren burcunuza konuk olmaya başlayacak. Daha hızlı düşüncek, duygularınızı daha rahat ifade edecek, çok direkt bir iletişim dili benimseyebilecek ve daha hızlı harekete geçebileceksiniz. Bu anlamda anlamlı bir haftadasınız ve kariyeriniz ile ilgili köklü değişiklikleri de daha seri bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Boğa burcu: Çok önemli bir haftaya başlıyoruz. Bu hafta 23 Mart 2016 Çarşamba günü önemli bir Ay tutulması gerçekleşecek. Bütün bir haftayı da etkileyecek ama sizin için daha önemlisi yakınlarınızın sağlık problemi. 22 Mart 2016 Salı günü Merkür Koç burcuna geçtiğinde, yakınlarınızın sağlık sorunları ile ilgili kesin ve çok net bir çözüm de ortaya çıkmaya başlayacak.

İkizler burcu: Bu hafta yaratıcılığınızı iş ortaklığına, aşk yaşamınızı evliliğe dönüştürebileceğiniz bir haftadasınız. Çok mutlu hissedeceksiniz ve çok kesin kararlar alabileceksiniz. 23 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleşecek Ay tutulması tamamen sizi destekliyor. Ancak bütün olup bitenleri kıskanacak ya da karşı çıkacak bazı arkadaşlarınız var. Onlar bu hafta ego kurbanı olabilirler, sözleri ile sizi ya da partnerinizi yaralayabilirler. 

Yengeç burcu: Partneriniz ya da yakınlarınızın yaratacağı bazı problemler bu hafta kariyer yaşamınızda aksaklıklara neden olacak. Kiminiz ideallerinizden vazgeçmek zorunda kalacaksınız, kimileriniz ise iş hayatında değişiklik yoluna gidecek. 

Aslan burcu: Yakın çevrenize veda edip, uzak bir çevrede kendinize yeniden kocaman bir dünya kuracaksınız. 23 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay Ay tutulması yakın çevre alanınızda gerçekleşiyor. Üstelik aileniz de sizin yanınızda yer alıyor. Her ne karar verirseniz verin, köklerinizin ne kadar sağlam olduğunu göreceksiniz. 

Başak burcu: 23 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleşecek Ay tutulması nedeniyle çok önemli, çok kritik bir haftaya başlıyoruz. Mali konularla ilgilisiniz bu hafta boyunca. Salı gününden itibaren kredi arayışlarınız son bulabilir. Yeni bir sponsor bulabilir, kredi elde edebilir ya da ek gelirler kazanabilirsiniz. Bu anlamda güzel ve olumlu bir haftadasınız. Çünkü bu aynı zamanda yaratıcılığınızın geliştiğini anlatıyor bize. 

Terazi burcu: 22 Mart 2016 Salı günü Merkür Koç burcuna yerleşiyor. Evlilik ve ortaklık ilişkinizde önemli cümleler duymaya hazırlanmanızı istiyor. Çünkü egosal nedenlerle partneriniz, iş ortağınız veya danışmanlarınızdan bir tanesi kırıcı sözler sarf edebilir. Aslında onun amacı kırmak değil, çok direkt bir şekilde kendinizi ifade etmek. Ama bu türde bir ifade sizin duygularınızı bir miktar incitecek. 

Akrep burcu: İş yaşamınızla ilgili önemli değişikliklerin gündeme geldiği önemli bir haftadasınız. Özellikle 22 Mart 2016 Salı gününden itibaren yeni sözleşmeler ve anlaşmalar imzalayabilirsiniz ve bu iş anlaşmaları sizi yeni bir geleceğe taşıyor. Artık kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. En az bir tanesini bu hafta bırakacaksınız. 23 Mart 2016 Çarşamba günü gerçekleşecek dolunay Ay tutulması bu hafta sizi bu doğrultuda destekliyor. 

Yay burcu: Zorlukları olsa da çok destekleyici bir haftadasınız. Gezegenler çoğunlukla yanınızda yer alacak. Satürn ve Mars bir süredir burcunuzda yol alıyor ve her iki gezegenin de bu hafta olumlu desteğini göreceksiniz. Satürn ile Uranüs arasındaki olumlu açı yeni bir aşka başlamanızı sağlayacak. Üstelik son derece yüksek bir güven ihtiyacındasınız. Bu güveni yeni sevgiliniz size sunuyor olacak. 

Oğlak burcu: Bu hafta bir miktar sert etkiler altındasınız. 23 Mart 2016 Çarşamba günü olacak dolunay Ay tutulması Terazi burcunda gerçekleşecek ve burcunuzu dolaylı olarak sert bir açı ile etkileyecek. Burcunuzda yol alan Plüton'un ayrıca Uranüs ile kare açısı devam ediyor. Yani aile alanındaki gerginlikler bu hafta da sürüyor olacak. 

Kova burcu: Dolunay Ay tutulmasının olumlu etkilediği burçlardan biri de sizsiniz. Dolunay Ay tutulması 23 Mart 2016 Çarşamba günü Terazi burcunda gerçekleşiyor ve bütün bir hafta boyunca etkili olacak. 22 Mart 2016 Salı gününden itibaren kendinizi tanıtmanız, reklamınızı yapmanız, sunum çalışmalarınız ve yakın çevrenizle ilişkiniz, iletişiminiz her zamankinden çok daha kolay ve iyi olacak. Buna ayrıca özen göstermeniz sizin yararınıza olacak.

Balık burcu: Gelir-gider dengenizin yerine oturacağı bir haftaya başlıyorsunuz. 22 Mart 2016 Salı gününden itibaren Merkür Koç burcuna yerleştiğinde yeni bir gelire evet diyebileceksiniz. Bu yeni geliri sözleşme imzalayarak da elde edebilirsiniz.

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat