Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

21 - 27 Kasım 2016 Haftası Burç Yorumları

Koç burcu 21 - 27 Kasım 2016 haftası neler yaşayacak?

4,960
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Astrolog

Herkse tekrar merhaba. Kasım ayının ortasında tekrar Dolunay Karaca ile haftalık burç yorumlarını çekmeye başladık. Kasım ayının sonuna doğru burcunuzda neler olacağını öğrenmek için Astroloji Uzmanımız Dolunay Karaca ile hazırladığımız 21 - 27 Kasım 2016 haftası burç yorumları videolarımız izleyebilirsiniz. Şimdiden güzel bir hafta dileklerimizle...

Koç burcu: Yeni haftada Ay Başak burcunda pazartesi günü. Mükemmeliyetçi ve detaycıyız, biraz da eleştirmeyi seviyoruz çevremizdekileri. Bu hafta önemli gökyüzü haberlerinden biri Güneş'in burç değiştiriyor oluşu. Salı günü itibariyle Güneş Yay burcuna geçiş yapacak. Yay burcu sizin eğitim konularınızı ortaya çıkaracak. 

Boğa burcu: Güneş bu hafta yer değiştirerek Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu durumda sizler ertelediğiniz bir ameliyatı olmaya karar verebilir veya miras konularında inisiyatif ve aksiyon alabilir, kredi ödemeler konusunda bazı başlangıçlar yapabilirsiniz. İş ortamınızda bazı sırlar açığa çıkabilir. Günlük temponuz hayli yüksek. 

İkizler burcu: Genel olarak ev ve aile konularında inisiyatif alacağınız bir hafta olacak. Evinizde olmak isteyeceksiniz ve ailenizle ilgili sorunları çözmeye çalışacaksınız. Aklınız ise karşıt burcunuz yani evlilik haneniz olan Yay burcunda. Güneş'in de bu haneye girmesiyle birlikte bekar olan İkizler için evlilik çanları çalacak. İkili ilişkilerde düzelmeler ve iyileşmeler olacak.

Yengeç burcu: Ay 3. evinizdeyken başlıyorsunuz haftaya, yani Başak burcundayken. Kardeşlerinizle, yakın çevrenizle diyaloglarınız gayet iyi, iletişim, yazma konuşma becerileriniz güzel gidiyor, ticaret yapma fikriniz, iş birliği içerisinde olursanız iyi sonuçlanacak. 

Aslan burcu: Çarşamba ve Perşembe günleri Ay Terazi burcunda. Konuşmak, dertleşmek, anlatmak isteyecek ve çevrenizle iletişim halinde olacaksınız. Hafta sonunda Venüs Jüpiter kare açısı, Ay'ın ise Jüpiter'le kavuşumu var. İştahınız açık, yeme içme gibi durumları aşırıya kaçırabilirsiniz. Kendinize aşırı güvenmek ve bilmediğiniz konularda risk almak tehlikeli olabilir, özellikle de sevgi ve aşk konularında. 

Başak burcu: Bu hafta aşk konularınıza baktığımda Jüpiter ve Ay kavuşumda olacaklar. Sevgi dolu, hatta fazla abartılı geri bildirimler alabilir, şaşırabilirsiniz. İş konularında hırslı ve mücadeleli bir hafta sizleri bekliyor. İntikam almak, intikam demeyelim de ben daha iyisini yaparım görürsünüz der gibi bir haliniz var. Bu tutumla birlikte dengede kalmaya çalışmalısınız. Para konularınız ise iyiye gidiyor. 

Terazi burcu: Hafta sonu Jüpiter ve Plüton arasındaki olumlu açı ile güçlü kişilerden destek görebilir, değiştirmek istediklerinizi değiştirebilir, değer yargılarınızı gözden geçirebilirsiniz. Adil olmak sizin işiniz. Objektif bakış açınız size değer katıyor. 

Akrep burcu: Arkadaşlarınızdan duyacağınız şaşırtıcı bir haberle başlayabilirsiniz yeni haftaya. Ay ve Uranüs arasındaki olumlu açı sıradışı bir başlangıç yapacağınızı vurguluyor. Fakat Güneş ve Ay arasında gergin bir etkileşim var, bu yüzden rekabetten de kaçınmak gerekiyor haftanın başlarında. 

Yay burcu: Sizin burcunuzda güçlü bir kavuşum var bu hafta. Satürn ve Merkür kavuşumu. Aslında bir anlamda bu sizlerin fikirlerinizde artık gerçekten olgunlaştığınızı ve anlamsız şeylerden bahseden kişilerden uzaklaştığınızı, hayata realist yönden bakmaya başladığınızı gösterir. Bu iyi bir şey. Sonuçta fikir ve düşüncelerinizde daha somut ve ciddi mevzular ilginizi çekerken, bir yanda bunları hayata geçirmek için efor sarf ediyorsunuz.

Oğlak burcu: Bu hafta fikirlerinizde tutucu ve inatçısınız, 12. evinizde gerçekleşen bir Satürn - Merkür kavuşumu var. Geçmişe takılı ve bir sırrı ortaya çıkarmak, gizli konuları araştırmak ister gibisiniz. Aslında fikirlerinizi çok fazla paylaşmaktan hoşlanmayan bir yapınız var, kendinize saklamak ve ketum davranmak söz konusu bu hafta sizler için. 

Kova burcu: Güneş'in Salı günü Yay burcuna geçmesiyle birlikte keyif alacağınız projeler, yeni arkadaş çevreleri, sosyalleşmek, hayattan keyif almaya başlamak size iyi gelecektir. Neşeli ve pozitif yönünüzü harekete geçirebileceksiniz.

Balık burcu: Aşk ve sevgi konularında Venüs - Plüton kavuşumu haftanın dikkat çekici açısı. Sosyal hayatınızı etkileyen birtakım durumlarınız mevcut. Birlikteliğinizde aynı şeylerden keyif almamaktasınız. Bu problemi çözmeniz lazım. O başka bir konuda heyecanlı, siz bambaşka konularda. Dolayısıyla orta yolu bulmak ve adaletli olmak gereken bir süreç bu. 

Tüm burçların devamı için videolarımızı izleyebilirsiniz.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat