Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

2016'da Yengeç Burcu

Yengeç burcu 2016'da neler yaşayacak?

3,766
kez izlendi
Puan: 4.00 / 5
Detaylı Açıklama
Hint Astroloğu ve Yaşam Koçu

Yılın genel etkileri ani değişimlere ve koşuların çabuk değişmesine yol açabilir. Özellikle kişisel arzularınızı gerçekleştirmek adına şartlar arzu ettiğiniz gibi olmadığında esnek olmayı öğrenmeniz gerekiyor. Koşulları zorlamayın, akılcı manevralarda bulunun ve sabırlı olun

Yılın ilk yarısı sizin için aileniz önemli olurken, 2016?nın ikinci yarısında sosyal ve kişisel konular, seyahatler ve yeni girişimlere dönük olacaksınız.

2016 yılı Yengeç veya yükselen Yengeçlerin bireyselliğin artacağı, kişisel kararlar almaya yöneleceği etkiler verecek. Yılın genel etkileri sabit kalmak ve esneklik göstermekte zorlanacağınız etkiler ortaya çıkarıyor. Bu anlamda çevrenizle ilişkilerinizde farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Bazı önemli konularda tek başınıza mücadele etmeniz gerekebilir.

Bu sene özellikle yılın ilk yarısı maddi konulara ağırlık veriyorsunuz. Parasal hırslarınız artıyor ancak kontrol edemediğiniz giderlerle de karşılaşıyorsunuz. Örnek vermek gerekirse, planda olmayan nedenlerle aile veya yakınlarınıza maddi yardımda bulunmanız gerekebilir. 

Plan dışında oluşabilecek giderlerden dolayı gelir ? gider dengenizi iyi yönetmeniz daha önemli hale geliyor. 

2016 duygusal anlamda daha hassas olduğunu bir yıl. Kendinizi yenilemek isteyebilir, kişisel gelişim alanınına veya kendinizi yetersiz hissettiğiniz bir konuda eğitim almak, kurslara katılmak  isteyebilirsiniz. Bu anlamda destekleniyorsunuz. Aynı zamanda planlarınızı hayata geçirmek, daha aktif olmak isteyeceksiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise koşulları iyi değerlendirmeniz ve doğru zamanlamayı bulmanız. Şartları zorlamadan hareket edin.

Videoyu Göster
Sitene ekle
Kapat